Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Agata Śliwka Premium Property Advisor

Bio

Zanim stałam się częścią zespołu Lions Estate, byłam analitykiem, architektem i koordynatorem projektów wizualnych. Doświadczenie, które zdobyłam łączę obecnie w pracy agenta nieruchomości, wymagającej kreatywności i wielozadaniowości. Prowadzę projekty sprzedażowe, najmowe, a także oferuję właścicielom pomoc z zakresu podniesienia atrakcyjności oferowanej nieruchomości poprzez home-staging. We współpracy biznesowej wysoko cenię zaangażowanie, wzajemne zaufanie i szczerość. Prywatnie praktykuję jogę i komponuję muzykę.

Kontakt

Nr telefonu: +48 536 390 100
E-mail: agata.sliwka@lionsestate.pl
Skontaktuj się z doradcą »

Nagrody

  • Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q2) - Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q2) 2019
  • Lider Transakcji (Q4) - Lider Transakcji (Q4) 2018
  • Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q4) - Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q4) 2018
  • Debiut Roku - Debiut Roku 2018

Osiągnięcia

  • Lew Miesiąca - sierpień - Lew Miesiąca - sierpień 2020
  • Lew Miesiąca - grudzień - Lew Miesiąca - grudzień 2019
  • Lew Miesiąca - styczeń - Lew Miesiąca - styczeń 2019

Rekomendacje

Dodaj opinię »
Alejandro Villa, Celsa Huta Ostrowiec
Najlepsze doświadczenia z nieruchomościami w moim życiu (poprzednie doświadczenia w USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Hiszpanii). Agata była bardzo proaktywna w tym podejściu i udzielała naprawdę profesjonalnych porad i pomocy. Jeśli będę musiał przeprowadzić się ponownie, Lions Estate z pewnością będzie moim wyborem.
Chris Hodge, Procter & Gamble Polska
Bardzo profesjonalna firma z wysoce profesjonalnym personelem! Zrozumieli wszystkie moje wymagania i przyszli z obszerną listą nieruchomości do obejrzenia. Agata ciężko pracowała, aby znaleźć mi idealną nieruchomość - bardzo dziękuję !!
Stefan Parys
W lipcu 2019 wynająłem mieszkanie na Mokotowie poprzez agencję Lions Estate reprezentowaną przez p. Agatę Śliwka. Równolegle podejmowałem próby najmu poprzez 5 innych agencji zebrałem więc, chcąc nie chcąc, dane porównawcze. Po pierwsze, pani Agata okazała się skuteczna. Po drugie, cały czas, a kontakt z nią trwał około tygodnia, miałem wrażenie, że reprezentuje moje interesy, choć równocześnie musiała być lojalna wobec drugiej strony. Ostatecznie wynająłem mieszkanie na warunkach korzystniejszych niż te, które były wpisane przeze mnie w ofercie. Jak to zrobiła nie wiem ale wszyscy gratulowaliśmy sobie sukcesu podpisując umowę. Po trzecie miłym doświadczeniem jest profesjonalizm p. Agaty. Jest elegancka, świetnie zna angielski, prowadzi rozmowę z dużą kulturą osobistą, jest słowna i punktualna. Nie miałem najmniejszych trudności ani opóźnień w kontaktach telefonicznych i mailowych. Odpowiadała natychmiast i kontaktowała się pierwsza informując o przebiegu prezentacji lokalu, postępie negocjacji czy też przygotowania umowy. Tak sobie wyobrażam pracę idealnego agenta zajmującego się wynajmem nieruchomości.
Matt Clementi, Raytheon Polska
Agata wykonała świetną robotę, pokazując mojej żonie i mnie w Warszawie wiele różnych opcji do wyboru naszego mieszkania. Była szczegółowa i kompetentna i bez niej nie bylibyśmy w stanie znaleźć tak wspaniałego miejsca!
Solveig Myhre, Studentka Uniwersytetu Warszawskiego
Chcielibyśmy skorzystać z tej okazji i powiedzieć, jak wdzięczni jesteśmy, że pomagała nam Agata Śliwka w stresującym czasie, gdy studenci szukają mieszkania za granicą. Ona nie tylko przedstawiła nam kilka mieszkań w naszym przedzialne cenowym i blisko naszego uniwersytetu, ale również zapewniła usługi premium odpowiadając na wszystkie nasze pytania, gdy tylko pojawiały się. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tłumaczeń i najwyższej jakości usług oferowanych nam przez cały czas.
Diana Seo
Agata i Rafał pomogli mi znaleźć wspaniałe mieszkanie w moim budżecie i dopasować je do moich upodobań. Są świadectwem profesjonalizmu i wysokiego poziomu jakości, jakiego można oczekiwać podczas pracy z Lions Estate. Agata była aktywnie zaangażowana w zrozumienie moich wymagań i szukała jednostek odpowiadających tym potrzebom. Rafał był także niezwykle profesjonalny od pierwszego wprowadzenia do e-maila. Polecam ich bez wahania!
Emanuele Rotoli
Jeśli szukasz niezawodnej agencji w Warszawie, możesz liczyć na Lions Estate. Naszym agentem była Agata: zapewniła doskonałą obsługę opiekując się nami tak, jak nie doświadczyliśmy nigdy wcześniej. Wszystkie spotkania zostały zaplanowane w doskonały sposób; informacje o apartamentach były wyczerpujące i zawsze zawierały broszurę. Jest bardzo profesjonalna i całkowicie oddana zaspokojeniu naszych potrzeb.
Agnieszka Rudowicz
Poszukiwaniem najemcy mojego mieszkania zajęła się pani Agata Śliwka z agencji Lions Estate i zrobiła to REWELACYJNIE!! Pani Agata pomogła mi przygotować mieszkanie tak, aby robiło dobre wrażenie i trafiało w gusty potencjalnych klientów. A przede wszystkim bardzo sprawnie umiała znaleźć osobę zainteresowaną właśnie takim mieszkaniem , jak moje. Podziwiam zaangażowanie i kompetencje Pani Agaty ! Gratuję skuteczności działania !!!
Maria Szoszuk
Miałam przyjemność poznać panią Agatę Śliwkę przy okazji wynajęcia mieszkania na Powiślu ! Pani Agata okazała sie osoba niezwykle kompetentna pomimo młodego wieku. Miło było przy jej pomocy i zaangażowaniu przejść przez wszystkie procedury związane z wynajęciem! Brawo, bardzo dziękujemy!
Edward Bell
Jeśli wszyscy agenci w Lions Estate są jak Agata Śliwka, będziesz miał najbardziej spokojny i relaksujący czas, wybierając miejsce zamieszkania w Polsce. Wynajmowałem już apartamenty we Francji, Wielkiej Brytanii i Australii, a Agata naprawdę sprawiła, że ​​Lions Estate stoi wyżej niż jakakolwiek inna agencja nieruchomości, z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia. Od samego początku Agata traktowała mnie jak klienta pierwszej klasy, mimo że mój budżet na pewno nie był największy. Zaproponowała, że ​​mnie odbierze i zawiedzie samochodem, a nawet poświęciła swój czas, żeby omówić ze mną nieruchomości przy kawie, co sprawiło, że poczułem się, jakbym był jej najwyższym priorytetem. Przygotowała dla mnie 5-6 mieszkań, wynegocjowała umowę na podstawie moich potrzeb (co obejmowało dodatkowe wyposażenie, ponieważ nie miałem przy sobie mebli i urządzeń w mojej walizce) i zadziwiająco pracowała nawet przez niedzielę, aby upewnić się, że umowa była gotowa do podpisania, ze względu na presję czasu i zmiany w ostatniej chwili. Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim zaangażowaniem agencji nieruchomości. Mógłbym opowiedzieć o tym, w jaki sposób Agata zapoznała się z konkretnymi klauzulami z prawnikami, zadała właścicielom nieruchomości ważne pytania, o których nawet nie myślałem (lub o których nie wiedziałam, że są istotne), i zorganizowała dostosowany do indywidualnych potrzeb katalog nieruchomości, które razem oglądaliśmy. Wykopała dla nas i zaproponowała także inne nieruchomości, gdy tylko na 90% zdecydowałem się na pewną nieruchomość, tak bym mógł być absolutnie pewny, że to jest to, o co mi chodziło. Ale najbardziej zaimponowała mi uwaga, jaką obdarzyła każde moje pragnienie. Przed jej spotkaniem byłem gotowy się poświęcić i pomyśleć: idealna nieruchomość nie istnieje w moim budżecie, ale pracowała bez wytchnienia, słuchając nawet moich najbardziej niedostępnych pragnień (takich jak od południa na zewnątrz, od podłogi do sufitu do naturalne światło i powierzchnia ponad 50m2) i konsekwentnie przekroczyła moje oczekiwania. Powiedzieć, że jestem zaskoczony i zachwycony usługami zarówno Lions Estate, jak i Agaty, to ogromne niedopowiedzenie. Jeśli szukasz profesjonalistów, którym zależy na znalezieniu domu, który pokochasz w Polsce, bardzo polecam skontaktować się z Lions Estate, a zwłaszcza z Agatą.
Jolanta Pichór, Ministerstwo Finansów
Pełny profesjonalizm, dopasowanie do klienta. Pomoc na każdym etapie przy wynajmie lokali. Pierwsza współpracująca p. Agata Śliwka, obecnie Emilia Iwaniec. Super, super, super.!!!!! Tak trzymać!
Artur Fijał
Wybraliśmy inne mieszkanie ale wrażenie było tak dobre że nie wypada nie zostawić 5 gwiazdek :) Zdecydowanie polecamy Panią Agatę Śliwkę
Władysław Naja
Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Agatą Śliwką i z całą pewnością mogę polecić Państwa usługi Firmy \\\\\\\"Lions Estate\\\\\\\". Otrzymałem fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie procedury sprzedaży domu w Gminie Wilanów. Dziękuję raz jeszcze!
Jan Szoszuk
Polecamy Agencję Lions Estate, a w szczególności Panią Agatę Śliwkę. Z Panią Agatą przeprowadziliśmy już kolejną transakcję i możemy śmiało stwierdzić, że swoją wiedzą, rzetelnością, zaangażowaniem i profesjonalizmem zapewnia najwyższy standard świadczonych usług. Współpraca z Panią Agatą to sama przyjemność i kolejne transakcje będziemy na pewno realizować z jej pomocą.
int(8)

Ostatnie transakcje

Sprzedane
Warszawa Wilanów458m²
Sprzedane
Warszawa Wilanów487m²
Wynajęte
Warszawa, Konstruktorska Mokotów Służewiec57m²
Wynajęte
Warszawa Wilanów500m²
Sprzedane
Warszawa, Ludwika Narbutta Mokotów Stary Mokotów62m²
Wynajęte
Warszawa, Wiejska Śródmieście Południowe90m²
Wynajęte
Warszawa, Okólnik Śródmieście108m²
Wynajęte
Warszawa, Kamionkowska Praga-Południe66m²
2023