Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Valentina Leardi Premium Property Advisor

Bio

Jestem wielojęzycznym i wielokulturowym doradcą nieruchomości, który rozumie znaczenie przeprowadzki, ponieważ w zeszłym roku opuściłam swój kraj, aby przeprowadzić się do Polski. Jestem pasjonatką słuchania ludzi i korzystania z własnego doświadczenia, aby pomóc moim klientom znaleźć dom idealnie dopasowany do ich potrzeb. Dlaczego wybrałam branżę nieruchomości? Ponieważ każda transakcja jest nowym wyzwaniem i popycha mnie do wykorzystania mojego najlepszego potencjału, pomagając innym w realizacji ich marzeń. Moimi kluczowymi atutami są silna etyka pracy i silna motywacja, a moimi podstawowymi wartościami są przejrzystość, szacunek i entuzjazm. Wszystko to na pewno znajdziesz także w Lions Estate.

Kontakt

Nr telefonu: +48 570 990 975
E-mail: valentina.leardi@lionsestate.pl
Skontaktuj się z doradcą »

Nagrody

  • Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q4) - Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q4) 2020

Rekomendacje

Dodaj opinię »
Marcin Waksmundzki
Profesjonalna i miła obsługa. Kolejny raz udało nam się wspólnie wynająć mieszkanie. Polecam!
Laura Jaffrey
Miałem doskonałe doświadczenie z Valentiną z Lions Estate. Zadzwoniła do mnie natychmiast po zarejestrowaniu się na stronie, aby lepiej zrozumieć, czego szukam. Zrobiła wszystko, aby pokazać mi apartamenty spełniające moje kryteria (organizowała nawet wirtualne wizyty, zanim przeprowadziłem się do Warszawy, co okazało się bardzo pomocne przy dokonaniu wstępnej selekcji) i ułatwić mi przeprowadzkę do nowego mieszkania. Zawsze była niezwykle profesjonalna, skuteczna i przyjazna. Gorąco polecam!
Aga Czarnecka
Bardzo profesjonalne podeście do klienta. Valentina bardzo Ci dziękujemy za pomoc i zaangażowanie! Współpraca z Tobą była przyjemnością i miłą odmianą po wcześniejszych doświadczeniach z agentami nieruchomości.
Marcela Cristina de Souza
Chciałbym podziękować Valentinie za jej wspaniałą pracę, która pomogła nam znaleźć mieszkanie w Warszawie. Była nie tylko bardzo pomocna i profesjonalna, ale także niesamowicie obeznana z rynkiem i polskim prawem, które jest tu tak ważne dla obcokrajowca. Gorąco ją polecam!
Kuba Badach
Bardzo profesjonalna i skuteczna współpraca z p. Valentiną. Polecam z czystym sumieniem.
Tania Antoniou
Przeprowadzka do Warszawy bez wcześniejszej znajomości języka polskiego jest wymagająca. Jestem bardzo wdzięczna Valentinie za jej naprawdę cenną pomoc i wysoki poziom profesjonalizmu. Jest niezwykłą agentką nieruchomości: kompetentna, pomocna i uczynna. Nie trzeba dodawać, że gorąco polecam ją, a także Lions Estate.
Greg Meister
Praca z panią Valentiną Leardi była absolutną przyjemnością. Pracując z nami bardzo się starała, aby znaleźć idealny dom z dala od domu na nasz pobyt w Polsce. Jest prawdziwym profesjonalistą z dodatkowym, osobistym akcentem.
Marco
Chciałbym podziękować Lions Estate, a w szczególności polecić Valentinę Leardi za jej cenny profesjonalizm i zaangażowanie. W pełni nas wspierała, kiedy przeprowadziliśmy się do Warszawy, szukając pięknego mieszkania. Dziękujemy raz jeszcze! Marco i Flavia
Beata Dobkowska
Bardzo dziękuję Valentinie Leardi za jej pracę przy znalezieniu najemcy mojego mieszkania. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie a umowa została sfinalizowana w ciągu kilku dni. Profesjonalna, skuteczna, godna zaufania a do tego bardzo życzliwa i sympatyczna. Valentina ma wyjątkowe podejście do klientów, zachowuje obiektywizm wobec obu stron transakcji, reprezentuje obie strony z równym profesjonalizmem i zaangażowaniem, co bardzo cenię. Szczerze polecam!
Giuseppe Calà
Renting an apartment through Lion Estate was a very positive experience. The Agency provides a very high level service. It is not a common Estate Agency, the highly specialized staff and the teamwork make the difference! In particular, I highlight the high level of professionalism demonstrated by the agents EWA MARCINOWSKA who has carried out all the phases of the operation very well with attention, punctuality, technicality, acuity and empathy and VALENTINA LEARDI who wisely and admirably supported me to the introduction into the Polish estate market as abroad Italian worker. Thanks to their skills, all stages of the negotiation turned out to be smooth and profitable for both the lessee and the lessor. Congratulations... and thank you!
Michał Lityński
Sprzedaż mieszkania 218 m.kw; sprawa trudna ze względu na stan prawny i fizyczny lokalu; doszła do skutku dzięki zaangażowaniu i profesjonalizmowi doradcy, Pani Valentiny Leardi. Przez cały czas otrzymywaliśmy od niej wsparcie, czy to w kwestiach prawnych, czy urzędowych. Jeśli kiedykolwiek będziemy sprzedawać lub kupować nieruchomość na pewno skorzystamy z jej pomocy.
Pino Conti
Traktowanie przez Zarząd jak i Valentinę było bezkonkurencyjne, bez wątpienia polecam usługi tej agencji nieruchomości, która ułatwiła sprzedaż naszej nieruchomości w Bielawie w szybkim czasie i z satysfakcjonującymi rezultatami.
int(15)

Ostatnie transakcje

Wynajęte
Warszawa, Zgoda Śródmieście Północne68m²
Wynajęte
Warszawa, Poznańska Śródmieście Południowe150m²
Sprzedane
Warszawa, Żaglowa Mokotów Wyględów140m²
Sprzedane
Warszawa, Poznańska Śródmieście Południowe218m²
Sprzedane
Bielawa Bielawa330m²
Wynajęte
Warszawa, Wronia Śródmieście Mirów84m²
Wynajęte
Warszawa, Grzybowska Śródmieście Mirów46m²
Wynajęte
Warszawa, Grzybowska Śródmieście Mirów70m²
Wynajęte
Konstancin-Jeziorna Konstancin-Jeziorna250m²
Wynajęte
Warszawa, Hoża Śródmieście75m²
Wynajęte
Warszawa, Słupecka Ochota Stara Ochota93m²
Wynajęte
Warszawa, Grzybowska Wola Mirów76m²
Wynajęte
Warszawa, Waliców Wola Mirów32m²
Wynajęte
Konstancin-Jeziorna Konstancin-Jeziorna330m²
Wynajęte
Warszawa, Drawska Ochota85m²
2023