Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.

Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość

Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.

Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Warszawa, Żoliborz Stary Żoliborz

Cena sprzedaży: 9 900 000 PLN 24 265 PLN /m²
 • Powierzchnia: 408m²
 • Sypialnie: 4
 • Łazienki: 3
 • Działka: 408 m²
 • Rok budowy: 0
 • Nr oferty: 564013
 • Powierzchnia: 408m²
 • Działka: 408 m²
 • Sypialnie: 4
 • Rok budowy: 0
 • Łazienki: 3
 • Nr oferty: 564013
Kontakt »
Wolnostojący dom z dużym ogrodem w spokojnej, zielonej i prestiżowej dzielnicy Warszawy. Marzenie? Ideał? Czy w ogóle jest możliwe znalezienie współcześnie takiej nieruchomości? Przepięknie zachowana historyczna rezydencja w samym sercu Żoliborza Oficerskiego pozwala z czystym sumieniem odpowiedzieć: TAK! Harmonia, bezpretensjonalna elegancja, klasa sama w sobie.Wybudowany w XX-leciu Międzywojennym w specjalnie utworzonej z polecenia samego Marszałka Józefa Piłsudskiego oficerskiej części Żoliborza, przeznaczonej dla wojskowych elit, dom robi dziś jeszcze większe wrażenie niż po jego wybudowaniu, harmonijnie wpisując się w charakter nobliwej okolicy. Ponadto na początku lat 90-tych ubiegłego wieku w domu został przeprowadzony generalny remont infrastruktury. Dzięki temu oraz odświeżeniu elewacji i pieczołowitej bieżącej konserwacji ta unikalna nieruchomość stanowi idealne połączenie tradycji, nowoczesności i funkcjonalności.Na 303 metrach kwadratowych powierzchni użytkowej tej wolnostojącej miejskiej willi wygospodarowano przestrzeń w sposób perfekcyjnie przemyślany. W skład domu wchodzą reprezentacyjny salon, połączony z jadalnią i zamkniętą kuchnią, 3 sypialnie, gabinet – sypialnia gościnnej, 3 łazienki, przestronne garderoby, w pełni użytkowa piwnica z pralnią i przestrzenią rekreacyjną, przepiękne poddasza – pracownia, a także garaż na dwa samochody obok samego budynku i pod wiatą. Wyjście na taras i dalej do ogrodu można podziwiać od najbardziej słonecznej – południowej strony.Wnętrza wykończono w klasycznym stylu przy użyciu najwyższej jakości naturalnych materiałów, które szczególnie docenią miłośnicy prostoty & elegancji. Wykorzystanie dużej ilości drewna (parkiety, stolarka okienna) gwarantuje przytulność oraz poczucie harmonii z naturą oraz w pełni oddają ducha tradycji tego miejsca. Wyjątkowo przejrzysty rozkład pomieszczeń oraz ich wysokość w połączeniu z dużą ilością światła nadaje wnętrzu poczucia lekkości.Cechę wyróżniającą ArcyŻoliborz stanowi rozległy jak na tę część dzielnicy, minimalistycznie urządzony ogród, który doskonale nadaje się na miejsce wytchnienia i relaksu, czy też królestwo zabaw dla dzieci. Działka, na której posadowiony jest dom liczy nieco ponad 500m2, co wraz z pięknym starodrzewiem i rozsądną odległością od sąsiednich budynków zapewnia prywatność.Poczuj się częścią warszawskiej elity niczym najwyższy rangą oficer wojska polskiego w XX-leciu Międzywojennym i zamieszkaj w przepięknie zachowanej historycznej rezydencji w sercu Żoliborza. Kolejny rozdział przepięknej historii czeka, aby zostać napisanym…
Oferta nr: 564013
Zainteresowany? Porozmawiajmy
Zadzwoń + 48 22 826 66 51
Skontaktuj się z agentem »
Dodaj ofertę do ulubionych
Zapisz ofertę Dodano ofertę

Okolica

Żoliborz Zielony Żoliborz

Żoliborz jest najmniejszą spośród wszystkich dzielnic Warszawy. Usytuowany jest na lewym brzegu Wisły w północno-zachodniej części miasta. Północne tereny Żoliborza graniczą z dzielnicą Bielany, zachodnie z Bemowem, a południowe z Wolą oraz Śródmieściem. Wschodnia część dzielnicy bezpośrednio sąsiaduje z brzegiem Wisły. Przez teren dzielnicy przebiegają dwie główne arterie komunikacyjne tj. Trasa Armii Krajowej łącząca wschodnią i zachodnią część miasta i Wisłostrada łącząca północ z południem.
Czytaj dalej »

Chcesz otrzymać więcej podobnych ofert?

Zapisz się do Lions News i bądź na bieżąco

 • > Otrzymuj najnowsze oferty przed ich publikacją
 • > Zyskaj dostęp do niepublikowanych ofert off market
 • > Dowiedz się pierwszy o nowych inwestycjach

Klienci zainteresowali się również tymi ofertami

Warszawa, Żoliborz Stary Żoliborz Cena: 4 800 000 PLN Dom | 320 m2 | 5 Sypialnie | 3 Łazienki