Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Rezydencja Opera - Więcej niż luksus

Rezydencja Opera Więcej niż luksus

Rezydencja Opera

Rezydencja Opera - więcej niż luksus

Rezydencja Opera 1 usytuowana jest przy ul. Niecałej 7, w bezpośrednim sąsiedztwie Ogrodu Saskiego, Teatru Wielkiego, Placu Piłsudskiego i Traktu Królewskiego. Jest to wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy, które zapewnia znakomite możliwości do wypoczynku i rekreacji, mimo położenia w ścisłym centrum miasta.

Apartamentowiec przez wiele lat budynek był jedną z droższych rezydencji w stolicy, a sama bryła budynku niedościgłym wzorem dla innych tego typu inwestycji.

Ten luksusowy budynek mieszkalny ukończony został w 2004 roku. Mieści 39 eleganckich apartamentów, w tym dwupoziomowe penthous’y z pięknym widokiem na Warszawę. Biuro architektoniczne Andrzej i Barbara Kaliszewscy, Bohdan Napieralski Architekci, dołożyło szczególnej staranności przy tworzeniu eleganckiej oraz ponadczasowej bryły, wzniesionej przy użyciu najwyższej jakości materiałów oraz z dbałością o detale.

Części wspólne budynku wykończono drewnem egzotycznym oraz kamieniem. Z dachu budynku rozciąga się piękny widok na miasto i Ogród Saski. Mieszkańcy Rezydencji mogą korzystać z tarasu z zaaranżowanym ogrodem. W kamienicy znajduje się całodobowa recepcja, ochrona oraz basen, które służą wyłącznie mieszkańcom.

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście, ul. Niecała 7

Realizacja: 2004

Inwestor: Dom Development

Liczba pięter: 7

Cechy wyróżniające Rezydencję:

 • Prestiżowa lokalizacja.
 • Najwyższy standard wykończenia.
 • Duże apartamenty w budynku.
 • Spokojne sąsiedztwo.
 • Basen do dyspozycji dla mieszkańców.
 • Piękny widok na park.

Okolica:

 • Doskonała infrastruktura.
 • Szeroki wybór najlepszych restauracji oraz kawiarni.
 • Sklepy i punkty usługowe w niedużej odległości.
 • Doskonała komunikacja – metro, tramwaje oraz autobusy.
 • Pałac Kultury i Nauki – 1,2 km
 • Dworzec Centralny – 1,9 km
 • H. Złote Tarasy – 1,9 km
 • Stare Miasto – 800 m

Rezydencja Opera II - ponadczasowy design

Rezydencja Opera 2 zlokalizowana jest w historycznym zakątku Warszawy przy ulicy Niecałej 9. Przed wojną to miejsce tętniło życiem, łącząc handlowe dzielnice północne i Plac Teatralny z Ogrodem Saskim i ul. Wierzbową. Dziś to malownicza okolica, pełna zieleni i wiekowych drzew.

Kamienica już od wejścia jest inna niż wszystkie. Mieści tylko 11 luksusowych apartamentów. Cały projekt jest wyjątkowy za sprawą detali oraz szlachetnych materiałów wykończenia. Idealnie skomponowane faktury, materiały i kolorystyka składają się na spójny i ponadczasowy design w którym liczy się jakość i detal.

Od samego wejścia mieszkańców witają stylizowane na barokowe rzeźby, a w okna zaglądają wiekowe drzewa. Z okien Rezydencji Opera 2 widać słynny Wodozbiór, czyli rotundę w stylu klasycystycznym, zdobiącą Ogród Saski.

Uwagę zwraca także oryginalne wykończenie holu – specjalnie dobrane kamienie i kameralne oświetlenie tworzą niezwykle przyjazną atmosferę. Posadzka jest kompozycją szlachetnego granitu. Drzwi wykonano ręcznie ze specjalnych gatunków drewna. Cała inwestycja ma niepowtarzalny klimat jedynego takiego miejsca w Warszawie.

Całodobowa dyskretna ochrona i concierge, pełna obsługa techniczno-porządkowa i administracyjna dają mieszkańcom Rezydencji Opera komfort i poczucie bezpieczeństwa.

Bliskość takich obiektów jak: Teatr Wielki, Plac Piłsudskiego czy Trakt Królewski sprawia, że lokalizacja inwestycji jest jedną z atrakcyjniejszych w Warszawie. Mieszkańców Rezydencji ucieszyć może bliskość renomowanych restauracji, bogata oferta kulturalna oraz ekskluzywne butiki w odległości spaceru.

Realizacja: 2011/2012 rok

Inwestor: Dom Development

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024