Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alicja Buczkowska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 09 marca

Lions Estate – Lider najwyższej jakości obsługi klienta w obrocie nieruchomościami 2021

Lions Estate - Lider najwyższej jakości obsługi klienta w obrocie nieruchomościami 2021

W nowym roku #LionsTeam nie zwalnia tempa! Jest nam niezwykle miło poinformować, że zostaliśmy uhonorowani prestiżową nagrodą Magazynu Businesswoman&life. Lions Estate otrzymało tytuł Lidera najwyższej jakości obsługi klienta w obrocie nieruchomościami.

Nietypowa gala i wielkie emocje

26 lutego 2021 Redakcja Magazynu Businesswoman&life już po raz dwunasty ogłosiła zwycięzców konkursu Polish Businesswomen Awards. Tegoroczna finałowa gala dostosowana była do aktualnej sytuacji  – odbyła się online w stylowym wnętrzu warszawskiego Studia Skandal. Wydarzenie uświetnione występem wokalistki Iwony Węgrowskiej poprowadził Jacek Borkowski.

Statuetki to nagroda za osiągnięcia w wielkim stylu, sukcesy oraz dotychczasową działalność, za promowanie kobiecej mocy, uporu i kreatywności. Redakcja wyróżnia nie tylko osobistości, ale i same przedsiębiorstwa, które w swojej branży odniosły spektakularny sukces i tym samym wpłynęły na jej rozwój

– businesswomanlife.pl

  Z pośród licznie nadesłanych nominacji nagradzamy najlepszych przedsiębiorców, którzy postępują zgodnie z zasadami etyki, dbają o środowisko oraz o pracowników, – tak o konkursie na stronie internetowej businesswomanlife.pl mówi Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna.

Podczas ubiegłorocznej gali zostaliśmy uhonorowani tytułem Lidera Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości Premium 2020 (więcej o tym w artykule Lider Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości Premium 2020). Tym bardziej cieszymy się, iż w tym roku otrzymaliśmy kolejną zaszczytną nagrodę.

 

Nieruchomości tak wyjątkowe, jak nasi klienci

Tytuł Lidera najwyższej jakości obsługi klienta w obrocie nieruchomościami to dla nas ogromny zaszczyt i motywacja do dalszej pracy. To również potwierdzenie tego, o co dbamy każdego dnia – stawianie potrzeb naszych klientów na pierwszym miejscu i praca nad tym, aby spełnić pragnienia o wymarzonej nieruchomości. W naszej codziennej pracy wsłuchujemy się w potrzeby klienta oraz rozmawiamy, aby jak najlepiej je zrozumieć.

W tym miejscu chcielibyśmy podziękować naszym Klientom – to właśnie dla Was chcemy stawać się coraz lepsi a Wasze zaufanie i polecenia sprawiają, że codziennie osiągamy to, co mogłoby się wydawać niemożliwe! Dziękujemy również za ponad 250 rekomendacji, których udzieliliście nam Państwo w serwisie Google, czyniąc Lions Estate najczęściej polecaną agencją nieruchomości z segmentu premium.

 

 

 

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

2024