Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alicja Buczkowska | Ludzie | 01 lutego

Yet another #LionsSuccessStory

Rafał Lewandowski

Wieloletnie doświadczenie, ciężka praca, uczciwość i oddanie sprawom Klientów – wszystko to sprawiło, że Rafał Lewandowski, Partner w Lions Estate w ubiegłym roku był jednym z agentów, którzy zrealizowali rekordową liczbę transakcji. Spora część jego klientów współpracuje z nim od lat lub trafiło do niego z polecenia. Klienci określają go jako niezawodnego adwokata ich interesów, dzięki któremu zawsze czują się bezpiecznie i komfortowo.

Jak sam mówi – szczególną satysfakcję daje mu finalizacja skomplikowanych i długoterminowych transakcji takich jak niedawna sprzedaż penthouse na Mokotowie.

Wytrwałość i konsekwencja pozwoliły mi doprowadzić tę transakcję do szczęśliwego zakończenia. Nowi Właściciele już niebawem wprowadzą się do jednego z najciekawszych apartamentów w Warszawie. Unikalność nieruchomości, przy których mam przyjemność pracować, również ma niebagatelne znaczenie. Podsumowując, uważam, iż bycie swoistym mediatorem i zarządzanie emocjami Stron w procesie sprzedaży stanowią klucz do sukcesu branży nieruchomości

– mówi Rafał Lewandowski.

A jak Rafał ocenia współpracę z #LionsEstate?

„Lions Estate to doskonałe miejsce zarówno dla doświadczonych agentów, jak i osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z nieruchomościami. Praca tutaj pozwoliła mi „rozwinąć skrzydła” i systematycznie doskonalić swoje umiejętności sprzedażowe. Tutaj dojrzałem jako broker, zgłębiłem tajniki warszawskiego rynku, zrozumiałem jak ważna jest gra zespołowa i budowanie relacji. Słowo klucz w przypadku Lions Estate to niezmiennie ATMOSFERA – z całą pewnością nie do podrobienia, a także trudna do uchwycenia i opisania, jednym słowem: magiczna. To właśnie wewnętrza siła i pozytywna energia pozwalają nam spełniać marzenia Klientów dot. nieruchomości, niezależnie czy to wynajmowanych czy też sprzedawanych.”

To tylko jeden z wielu ekspertów, którzy tworzą #LionsTeam – naszą największą siłę!

Chcesz do nas dołączyć? Umówmy się na rozmowę! Obecnie do naszego zespołu poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze światem nieruchomości premium.

Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej w zakładce KARIERA.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

2024