Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alicja Buczkowska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 04 stycznia

8 powodów, dla których warto współpracować z dobrym agentem nieruchomości

8 powodów, dla których warto współpracować z dobrym agentem nieruchomości

Wiele osób w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży bądź rozpoczęciu poszukiwań nieruchomości ma wątpliwości – czy warto nawiązywać współpracę z agencją nieruchomości? Jakie zalety niesie za sobą taka współpraca? W poniższym artykule przekonamy Cię, że dobry agent nieruchomości to klucz do sukcesu Twojej transakcji.

1.Wieloletnie doświadczenie na rynku jest nie do zastąpienia

Bez względu na to, czy planujesz sprzedaż nieruchomości czy jej kupno, a może wynajem – będzie to niezwykle ważna decyzja w Twoim życiu, rzutująca na przyszłość. Profesjonalny doradca, który ma wiele lat doświadczenia na rynku nieruchomości pomoże Ci bezstresowo przejść przez cały proces – od pierwszego spotkania i rozmowy o Twoich oczekiwaniach po finalizację i przekazanie kluczy. Sprawnie i konkretnie – dzięki naszej pomocy nie tracisz swojego cennego czasu.

2. Spokój w niespokojnych czasach

Mimo niestabilnej sytuacji epidemicznej rynek nieruchomości wciąż notuje wzrost cen. Dobry agent nieruchomości poradzi sobie z realizacją Twoich oczekiwań bez względu na panującą sytuację, a jego wiedza i intuicja pomoże Ci w uniknięciu błędów i podjęciu opłacalnych dla Ciebie decyzji. Dzięki wypracowanym metodom pracy oraz doświadczeniu w trudnych momentach Twoje nieruchomości są z nami spokojne.

3. Współpraca szyta na miarę

Masz już klarowny obraz nieruchomości której poszukujesz, a może dopiero rozglądasz się i wciąż masz wątpliwości, co będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem? Osobisty doradca współpracę rozpocznie od dokładnego poznania oczekiwań Twoich i Twojej rodziny względem nieruchomości, jej lokalizacji, wyposażenia oraz pożądanych obiektów w otoczeniu. W przypadku wynajmu – znajdzie najemcę idealnego, a w przypadku sprzedaży zadba o każdy, najmniejszy szczegół – od wyceny nieruchomości, przygotowania jej do prezentacji poprzez odpowiednią promocję na portalach i sprawną finalizację sprzedaży.

4. Nie musisz znać się na nieruchomościach, aby z sukcesem sprzedawać, kupować bądź wynajmować

Eksperci ds. rynku nieruchomości mają wieloletnie doświadczenie w realizacji najtrudniejszych transakcji. Nie straszne im są prawne zawiłości a spełnianie oczekiwań wymagających klientów jedynie motywuje ich do pracy. Dzięki współpracy z nami śpisz spokojnie – masz pewność, że odpowiednio doświadczona osoba zadba o najdrobniejsze szczegóły za Ciebie.

5. Wykorzystaj w 100% potencjał swojej nieruchomości

Współpraca z agentem nieruchomości to nie tylko ogromne ułatwienie w przypadku formalności. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu odpowiednio wycenimy Twoją nieruchomość, doradzimy w kwestiach remontowych, pomożemy w organizacji ekipy sprzątającej, odpowiednio przygotujemy nieruchomość do prezentacji, by później wykorzystać nasze zasięgi do jak najszerzej zakrojonej promocji. Finalnie zadbamy o sprawny przebieg transakcji.

6. Przewaga w negocjacjach

Negocjacje to żywioł agentów nieruchomości. Dzięki dogłębnej znajomości rynku, jego dynamiki oraz standardowych cen w poszczególnych obszarach dobry agent zadba o to, abyś jak najlepiej wyszedł na sprzedaży, zakupie bądź wynajmie.

7. Oferty specjalne

Dzięki wieloletniej współpracy z partnerami oraz innymi agentami dobry pośrednik nieruchomości ma dostęp do ogromnej liczby ofert, również takich, których nie znajdziesz na żadnym z portali internetowych. Powiedz nam, czego poszukujesz, a znajdziemy dla Ciebie nieruchomość idealną – nawet, jeśli ktoś powiedział Ci, że taka nie istnieje

8. Komfort i bezpieczeństwo

Pracując z wysoko ocenianymi agentami nieruchomości masz pewność, że Twój doradca nie jest osobą z przypadku – posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby jak najlepiej pomóc Ci w trakcie poszukiwań lub transakcji. Poszukując agenta idealnego zwróć uwagę na polecenia i opinie, jakie wydają na jego temat jego dotychczasowi klienci – największą motywacją do pracy jest dla nas zaufanie i satysfakcja naszych klientów, dlatego zrobimy wszystko, abyś był zadowolony z przebiegu i finalizacji transakcji.

LIONS ESTATE

ul. Wiejska 11/13, Warszawa

+48 22 826 66 51

office@lionsestate.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

2024