Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Iza Kuczewska | Ludzie, O nas | 15 stycznia

Jak połączyć pracę i pomaganie? #LionsTeam to potrafi!

Jak połączyć pracę i pomaganie? #LionsTeam to potrafi!

W #LionsEstate niezwykle ważnym aspektem działalności jest nasza kultura organizacyjna oraz #CSR – jesteśmy społecznie odpowiedzialni.

W pracy kierujemy się zasadami wzajemnego wsparcia, otwartości na potrzeby innych osób oraz gotowości do pomocy. W #LionsTeam nikt nie jest sam. W taki sam sposób działamy na co dzień – staramy się mieć oczy i uszy otwarte oraz nieść pomoc i uśmiech tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.

Powyższe wartości są częścią naszych lwich serc #LionsHeart

Nie inaczej było tym razem. W ramach wewnętrznie zorganizowanego konkursu nasi doradcy, podzieleni na zespoły, dołożyli wszelkich starań, aby zrealizować cel. Zwycięski #team w ramach nagrody przekazał darowiznę na wybrany cel charytatywny.

Tym razem zdecydowaliśmy się przekazać nasze wsparcie Ośrodkowi Wsparcia dla Kobiet z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży „Etezja”, który swoim podopiecznym pomaga w stabilizacji sytuacji bytowo – socjalnej, mieszkaniowej, wychowawczej oraz psychologicznej. Mieszkańcy Ośrodka – Mamy oraz Dzieci – objęci są pomocą pracowników socjalnych, pedagogów, psychologów, prawników, doradców zawodowych oraz trenerów – budżetowego oraz zarządzania czasem.

Większość zespołu Lions Estate stanowią kobiety. Jesteśmy silne, otwarte, potrafimy poradzić sobie z niejedną trudnością. Stąd decyzja o wyborze tego Ośrodka Wsparcia dla Kobiet oraz przekazania mu pomocy była dla nas oczywistością. Cieszymy się, że możemy nieść i pomnażać radość.

„Wizyta w Ośrodku była bardzo emocjonalna i dostarczyła nam wielu przemyśleń. Panie prowadzące Ośrodek oprowadziły nas po całym terenie i opowiedziały o swojej codziennej pracy. W Ośrodku mieszka ponad 100 kobiet w ciąży lub samotnie wychowujących dzieci. Osoby opiekujące się nimi biorą na swoje barki ogromne wyzwanie. Tym bardziej cieszymy się, że nasza praca stwarza nam możliwości pomagania i wspierania ich”

– mówi Daniela Kobeluch, doradca ds. nieruchomości w Lions Estate, która reprezentowała nas podczas spotkania w Ośrodku.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

2024