Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Quality | Nieruchomości, O nas | 23 lutego

Lions Estate wśród Najbardziej Dynamicznych Firm w Polsce

Lions Estate - Gazela Biznesu 2023

Mamy ogromną radość i dumę ogłosić, że Lions Estate zostało wyróżnione przez renomowany dziennik “Puls Biznesu” i należy do elitarnej grupy najbardziej dynamicznych firm w Polsce!

To dla nas ogromne wyróżnienie i potwierdzenie naszej ciężkiej pracy oraz zaangażowania naszego zespołu. Nagroda Gazela Biznesu przyznawana jest firmom, które osiągają dynamiczny rozwój, wykazując się wyjątkowymi wynikami finansowymi i innowacyjnym podejściem do biznesu. Jest to także świadectwo naszego zaangażowania w niestanne doskonalenie.

Nasza filozofia opiera się na ciągłym dążeniu do doskonałości, świadczeniu najwyższej jakości usług oraz budowaniu trwałych relacji z naszymi klientami. Ta nagroda to dla nas potwierdzenie, że jesteśmy na właściwej drodze i motywacja do dalszego rozwoju.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu wspaniałemu zespołowi za cenny wkład i zaangażowanie, a także naszym klientom i partnerom biznesowym za zaufanie i wsparcie, które przyczyniły się do tego wspaniałego sukcesu!

Nieustannie będziemy dążyć do podnoszenia standardów w branży nieruchomości i zapewniania naszym klientom najlepszych usług. Dziękujemy, że jesteście z nami w tej niezwykłej podróży!

Lions Estate

ul. Wiejska 11/20, 00-480 Warszawa

+48 22 826 66 51

office@lionsestate.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Iza Kuczewska | Nieruchomości, O nas | 07.09.2020 Zakup nieruchomości premium z Lions Estate Pozwól, że przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom. Przekonaj się jak wygodnie i komfortowo możesz spełnić marzenia o idealnym, luksusowym domu. Czytaj dalej »
Bartłomiej Annusewicz | Nieruchomości, Poradnik, Wiedza | 29.09.2021 Luksusowe nieruchomości sprzedawane off-market Luksus to coś unikalnego, co nie jest dostępne dla wszystkich. Im bardziej nieosiągalne, tym większe wzbudza pożądanie. Dokładnie tak dziś sprzedaje się luksusowe nieruchomości. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się w Polsce sprzedaż off-market, a więc oferowanie nieruchomości z najwyższej półki wyłącznie wybranym klientom bez upubliczniania ich w Internecie. W ten sposób sprzedawanych jest obecnie coraz więcej najdroższych apartamentów i rezydencji w kraju. Na czym dokładnie polega sprzedaż off-market i kiedy przynosi największe korzyści? Czytaj dalej »
2024