Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Iza Kuczewska | Nieruchomości, O nas | 07 września

Zakup nieruchomości premium z Lions Estate

POSZUKIWANIA NIERUCHOMOŚCI PREMIUM OPIERAMY NA TRWAŁYCH WARTOŚCIACH, KTÓRE POZWALAJĄ WYPRACOWAĆ OPTYMALNĄ DROGĘ DO TWOJEGO NOWEGO DOMU LUB APARTAMENTU:

TWOJE POTRZEBY ZAWSZE NA PIERWSZYM MIEJSCU

Rozmawiamy, aby zrozumieć. Pytamy, aby lepiej poznać. Wsłuchujemy się w Twoje potrzeby, oczekiwania i pragnienia, aby jak najlepiej je zgłębić i w toku dalszej pracy przedstawić możliwie najlepsze rozwiązania.

INDYWIDUALNY TOK PRACY

Tworzymy unikatową ofertę odpowiadającą Twoim unikatowym potrzebom. Szukamy, znajdujemy i prezentujemy starannie wyselekcjonowane nieruchomości wychodzące naprzeciw Twoim wyszukanym oczekiwaniom.

JEDEN ADRES, JEDEN DORADCA – TYSIĄCE OFERT DLA CIEBIE

Rynek nieruchomości premium w Warszawie rośnie w oczach i systematycznie się rozwija. W Lions Estate zapewniamy Ci dostęp do wszystkich stołecznych ofert. Od tych unikalnych, dostępnych jedynie na wyłączność, niewidocznych nigdzie indziej, po oferty innych agencji segmentu premium. Wszystko w jednym miejscu, pod jednym, najchętniej polecanym adresem w Warszawie.

PEŁNE WSPARCIE EKSPERTA

Na każdym etapie poszukiwań i zakupu jesteśmy do Twojej dyspozycji, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem zdobywanym na rynku, zawsze możesz liczyć na profesjonalne wsparcie doradcy Lions Estate. Od pierwszego spotkania i analizy strategii zakupu aż po finalnie przekazanie nieruchomości i podpisania aktu notarialnego.

SPRZEDAŻ DORADCZA

Dzięki dokładnej analizie doradczej i wsłuchiwaniu się w potrzeby, możemy znaleźć i przedstawić idealnie dopasowane rozwiązania. . Wśród ofert nie ma jeszcze tej jednej-jedynej? Szukamy dalej, aż do skutku i pełnej satysfakcji. Dajemy Ci dostęp do potężnej liczby luksusowych apartamentów w wyjątkowych lokalizacjach Warszawy i Konstancina-Jeziornej. To 15 tys. warszawskich adresów z własnej bazy. Współpracujemy z innych agencji segmentu premium. Wśród tych lokali czeka na Ciebie Twój wymarzony dom lub apartament w prestiżowej dzielnicy. Największa liczba zadowolonych klientów mówi sama za siebie i potwierdza wysoką efektywność.

OFERTA LIONS ESTATE DOTYCZĄCA KUPNA EKSKLUZYWNYCH APARTAMENTÓW KIEROWANA JEST DO TYCH, KTÓRZY:

– liczą na kompleksowe wsparcie: przez cały proces zakupu mieszkania przeprowadza Cię kompetentny doradca dysponujący wiedzą i bogatym doświadczeniem

– oczekują najwyższych standardów: indywidualne podejście i jakość obsługi jest dla nas absolutnym priorytetem na każdym etapie zakupu nieruchomości

DO ZAKUPU NIERUCHOMOŚCI PREMIUM PODCHODZIMY ZAWSZE W WYWAŻONY I INDYWIDUALNY SPOSÓB. TAK WYGLĄDA NASZA WSPÓŁPRACA KROK PO KROKU:

1. ANALIZA POTRZEB I USTALENIE STRATEGII ZAKUPU

Im dogłębniej zrozumiemy Twoje oczekiwania i potrzeby, tym lepiej dopasowane nieruchomości jesteśmy w stanie znaleźć na warszawskim rynku.

2. PRZYGOTOWANIE OFERT NIERUCHOMOŚCI PREMIUM

Spośród tysięcy ofert domów i apartamentów, do jakich mamy dostęp, uważnie wybieramy te, które spełniają oczekiwania i wpisują się w wizję domu doskonałego.

3. PREZENTACJA WYSELEKCJONOWANYCH OFERT

Przedstawiamy wybrane nieruchomości, ich lokalizację, otoczenie. Tak, abyś dokładnie poznał i obiektywnie ocenił miejsce razem z jego mocnymi stronami.

4. ZARZĄDZANIE PROCESEM ZAKUPU

Przeprowadzimy Cię sprawnie i wygodnie przez całą transakcję, a także weźmiemy na siebie załatwienie wszelkich urzędowych formalności.

5. FINALIZACJA ZAKUPU I PRZEKAZANIE NIERUCHOMOŚCI

Gratulacje! Ekskluzywna rezydencja lub wyśmienity apartament w prestiżowej dzielnicy jest już Twój.

Zapraszamy do kontaktu w sprawie zakupu luksusowej nieruchomości.

Powiedz nam czego szukasz, opisz swój idealny dom, a my aktywujemy wszelkie siły i środki, aby wcielić tę wizję w życie. Z nami znajdziesz nieruchomość tak wyjątkową, jak Ty.

Lions Estate
ul. Wiejska 11/13
00-480 Warszawa

tel.: +48 22 826 66 51 email: office@lionsestate.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Iza Kuczewska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 13.07.2020 Dlaczego Klienci nas wybierają? Myślisz o sprawnej sprzedaży mieszkania, kupnie lub wynajęciu domu? Zastanawiasz się nad wyborem pośrednika nieruchomości? Pokażemy Ci, co dokładnie zyskujesz współpracując z Lions Estate. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Ludzie, O nas | 12.03.2020 Kariera w Lions Estate – poznaj z nami świat luksusowych nieruchomości Chciałbyś rozpocząć pracę jako doradca nieruchomości? A może masz już duże doświadczenie w tej branży, ale szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć skrzydła? Dowiedz się, jak wygląda praca w naszej firmie i sprawdź, może to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem. Czytaj dalej »
Bartłomiej Annusewicz | Ludzie | 13.01.2020 Stało się – mamy 200 opinii od naszych klientów! To właśnie już dwusetna osoba wystawiła w Google opinię o naszej agencji! Jesteśmy szczęśliwi przede wszystkim dlatego, że większość klientów oceniła naszą współpracę na pięć gwiazdek (w pięciostopniowej skali). Czytaj dalej »
2024