Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Bartłomiej Annusewicz | Ludzie | 13 stycznia

Stało się – mamy 200 opinii od naszych klientów!

To właśnie już dwusetna osoba wystawiła w Google opinię o naszej agencji! Jesteśmy szczęśliwi przede wszystkim dlatego, że większość klientów oceniła naszą współpracę na pięć gwiazdek (w pięciostopniowej skali). Dzięki temu średnia ocen naszej agencji to 4.9, a Lions Estate jest najwyżej ocenianą agencją nieruchomości premium w Warszawie! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy, ale też wielka odpowiedzialność.

CO MOŻESZ O NAS PRZECZYTAĆ W GOOGLE MY COMPANY?

Niezwykle nas cieszy, że wielu naszych klientów poświęca swój czas, by dodać dłuższą opinię o Lions Estate. Dzięki takim rozbudowanym recenzjom, jesteśmy w stanie zobaczyć na co nasi klienci zwracają największą uwagę i na co powinniśmy poświęcać jeszcze więcej czasu i energii.

Niektórzy, jak Ryan Harrison z USA, chwalą sobie naszą responsywność, pomimo różnicy czasu:

“Rafał pomagał nam znaleźć dom do wynajęcia w Warszawie. Szukając domu ze Stanów, skąd pochodzimy, było trudne, również przez różnicę czasu. Jednak Rafał był zawsze bardzo pomocny i szybko odpowiadał na nasze pytania. Uwielbiamy nasz dom i mamy w nim wszystko, czego potrzebowaliśmy w naszym budżecie.”

Nasi agenci bywają też nazywani “aniołami rynku nieruchomości” (ang. “real estate angel”), jak Oliwia przez jedną ze swoich klientek.
Klienci doceniają też naszą wiedzę o rynku nieruchomości w Warszawie. To, że agenci potrafią rzetelnie doradzić i nie zniechęcają się nieoczekiwanymi okolicznościami, które niestety czasem się zdarzają. Rita Kh opowiada: “Patryk pokazał nam 10 mieszkań w jeden dzień, wszystkie wspaniałe i w doskonałych lokalizacjach. Gdy zdecydowaliśmy się na jedno z nich, okazało się, że właściciel już je wynajął za naszymi plecami. Nie powstrzymało to Patryka, który wyszukał kolejne mieszkania. Gdyby nie jego porada, wiedza i czas poświęcony na opowiedzenie nam o specyfice rynku, nie wiedzielibyśmy co jest dobre, a co nie i nie moglibyśmy podjąć naszej decyzji.”

Zdaniem osób, którym pomogliśmy, często naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta i doskonałe wsłuchanie się w jego potrzeby. Chris Hodge podkreśla m.in. zasługi Agaty w zrozumieniu wszystkich jego wymagań i znalezieniu idealnego mieszkania. Matt Clementi opowiada natomiast: „Agata świetnie się spisała pokazując mnie i mojej żonie Warszawę, przy okazji prezentując różne opcje, z których mogliśmy wybrać nasze mieszkanie. Zwracała uwagę na każdy szczegół i była kompetentna. Bez niej nie znaleźlibyśmy tak wspaniałego miejsca!”

Jeśli masz chwilę, to sam poczytaj opinie, jakie zostawiają w sieci nasi klienci. Wystarczy, że w wyszukiwarce Google wpiszesz „Lions Estate” – pojawi się nasza wizytówka w Google, razem z ogólną oceną. Jeśli klikniesz obok niej, w recenzje, będziesz mógł przejrzeć wszystkie 200 opinii o naszej firmie.

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

Klienci, którzy się do nas zgłaszają to zwykle osoby wymagające, szukające profesjonalizmu we wszystkim, czym się zajmują. Nie zadowalają się przeciętnością. Oczekują zarówno nieruchomości, jak i obsługi najwyższej klasy. To często przedstawiciele najwyższych szczebli biznesu i dyplomacji. Wielu wśród nich jest obcokrajowców, którzy mają też porównanie z rynkami nieruchomości i agencjami w innych krajach.
Dlatego też zdajemy sobie sprawę, że zadanie, które na nas spoczywa jest trudne i wymagające.
Również pozytywne opinie w internecie, jak i osobiste rekomendacje klientów sprawiają, że oczekiwania wobec nas są naprawdę wysokie.

LIONS ESTATE – NAJCZĘŚCIEJ POLECANA AGENCJA NIERUCHOMOŚCI PREMIUM W WARSZAWIE

Dbałość o zadowolenie naszych klientów i najwyższą jakość naszej pracy sprawia, że aż 70% klientów trafia do nas z poleceń. To nie przypadek. Z czego wynika taki sukces? Bartłomiej Annusewicz ma tu całkowitą jasność:

„Wiele firm deklaruje, że klienci są ich priorytetem, ale te słowa często nie mają pokrycia w rzeczywistości. My w Lions Estate patrzymy na to trochę inaczej. Tak, oczywiście klienci są dla nas bardzo ważni, ale jeszcze więcej uwagi przykładamy do naszego zespołu. Dbamy o rozwój ich kompetencji i poczucie satysfakcji z pracy. Najwięcej uwagi przykładamy jednak do zapewnienia zdrowiej i przyjaznej atmosfery w biurze, współpracę w zespole, team spirit i dbanie o nasze firmowe wartości. To sprawia, że nasi ludzie czują się dobrze, a ja wierzę, że tylko spełniony i doceniony pracownik może przekazać innym tę pozytywną energię, szczere zaangażowanie i prawdziwą chęć pomocy. I to właśnie wyróżnia nas na tle całej konkurencji.”

Wśród konkurencji wyróżnia nas też zaangażowanie w sprawy społeczne – pomagamy nie tylko kupić, wynająć lub sprzedać wymarzoną nieruchomość, ale także wspieramy lokalne fundacje i bierzemy wspólnie udział w wydarzeniach charytatywnych. Więcej o naszych akcjach możesz przeczytać tutaj.

Uczciwość, szacunek, odpowiedzialność, otwartość, zaangażowanie i wsparcie – tymi wartościami kierujemy się na co dzień i na nich budujemy naszą organizację. Wartości Lions Estate to nie są tylko puste słowa. Potwierdzają to nie tylko opinie naszych klientów, ale również pracowników.

CO O LIONS ESTATE MÓWIĄ PRACOWNICY?

Jeden z naszych agentów, Patryk Staniszewski, nigdy nie myślał o pracy w nieruchomościach. Do aplikowania na naszą ofertę pracy przekonał go firmowy Instagram i pozytywne emocje, jakie tam zobaczył.
Po kilku latach pracy, mówi o firmie:

“Jesteśmy fajnym zespołem. Każdy z nas jest zupełnie inny, ale mamy wspólny cel i możemy na siebie liczyć. Zawiązało się tu wiele przyjaźni. Razem jeździmy po świecie, uprawiamy sport, świętujemy narodziny dzieci, śluby czy urodziny któregoś z nas. Nie ma wśród nas niezdrowej rywalizacji, wręcz przeciwnie. Zdarza się, że ktoś się poświęci, by drugiej osobie się udało. Może to brzmieć idealistycznie, ale by się o tym przekonać, trzeba zostać Lwem. A to przywilej.”

Cały wywiad z Patrykiem możesz przeczytać tutaj.

Również Maria Góralczyk podkreśla, że atmosfera wsparcia i szacunku w Lions Estate to coś, co jest na rynku pracy rzadkością:

“To prawda, że praca tutaj to duże wyzwanie, ale też ogromna satysfakcja. Często robimy więcej, niż by się od nas wymagało, bo nam się po prostu chce. Wiemy, że możemy liczyć na siebie nawzajem, rozumiemy, co nas różni i dobrze się ze sobą czujemy. Dzięki temu nikt nie musi odliczać minut do końca pracy, a często spędzamy razem czas i poza biurem.”

DLACZEGO KLIENCI TAK DOBRZE OCENIAJĄ LIONS ESTATE I CO TO DLA NAS OZNACZA?

Dzięki pozytywnym recenzjom, oczekiwania wobec naszej firmy są coraz większe. Tak wysoko zawieszona poprzeczka sprawia, że staramy się jeszcze bardziej, bo nie chcemy nikogo zawieść. Skupiamy się na naszym kliencie wewnętrznym – naszych pracownikach, bo wiemy, że tylko odpowiednio zbudowany i zadowolony ze swojej pracy zespół jest w stanie osiągnąć więcej. I zadbać o klientów, którzy się do nas zgłaszają.

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup lub sprzedaż nieruchomości i robimy wszystko, aby ten proces dla naszych klientów był możliwie najłatwiejszy. Szukasz mieszkania w Warszawie, choć zupełnie nie znasz miasta? Służymy radą zarówno dotyczącą rynku nieruchomości w stolicy, jak i poszczególnych dzielnic. Nieoczekiwane problemy w chwili, kiedy już wydaje się, że wymarzone mieszkanie za chwilę będzie Twoje? Znajdziemy sposób, by Twoje oczekiwania mimo wszystko zostały spełnione.
Dajemy z siebie wszystko i bardzo nas cieszy, że nasi klienci to doceniają.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Alena Annusewicz | Ludzie | 04.11.2019 Lions Heart – więcej niż biznes Społeczna odpowiedzialność biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR) to zgodnie z jedną z najprostszych definicji – odpowiedzialność przedsiębiorstw za ich wpływ na społeczeństwo. Przejawia się ona poprzez różne działania, które mają pozytywny wpływ na otoczenie. Idea ta jest nam niezwykle bliska i stanowi ważny element kultury organizacyjnej Lions Estate. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Nieruchomości, Poradnik, Wiedza | 21.03.2020 Rynek nieruchomości premium w Warszawie- analiza bieżącej sytuacji W trosce o Państwa komfort przygotowaliśmy podsumowanie aktualnych procesów na rynku nieruchomości, analizę zachowań klientów oraz przewidywany wpływ epidemii na rynek nieruchomości w Polsce. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Nieruchomości, Nowe nieruchomości | 07.05.2020 Apartament na wzgórzach luksusu Jak połączyć zalety domu jednorodzinnego z wygodą życia w apartamencie? Co wybrać: mieszkanie na najwyższym piętrze czy też parter z ogrodem? I jeszcze, aby taka nieruchomość była położona w zielonej, prestiżowej okolicy z dogodnym dojazdem do Centrum Warszawy? Odpowiedzią jest 2-poziomowy ponad 200-metrowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Hill Park. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Lifestyle | 21.08.2019 Concierge: kim jest i czym może służyć w luksusowych apartamentach? Usługa concierge w luksusowych nieruchomościach to zdecydowanie więcej niż recepcja. Obsługa na najwyższym poziomie ułatwia życie mieszkańcom i sprawia, że czują się bezpiecznie i wyjątkowo. Czytaj dalej »
2024