Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Iza Kuczewska | Nieruchomości, Nowe nieruchomości | 07 maja

Apartament na wzgórzach luksusu

Luksusowo wykończony apartament to doskonała alternatywa zarówno dla rezydencji często zwyczajnie zbyt dużych, nieco przytłaczających i kłopotliwych w utrzymaniu, a także apartamentów w pełnych zgiełku „szklanych wieżach” albo kamienicach w Centrum Miasta. Hill Park – wzgórza luksusu & elegancji, które nie muszą być synonimem ostentacyjności, lecz przejawiają się raczej w dyskretnej elegancji.

Kontakt z naturą w postaci położonego nieopodal Lasku Bielańskiego oraz równie niedalekiego Kampinosu stanowi dodatkowy niepodważalny atut. Codzienne zakupy uprzyjemni Galeria Młociny – najnowsze centrum handlowe w Warszawie.

Parter tego wyjątkowego apartamentu to przede wszystkim ogromny salon, połączony z nowocześnie wyposażoną kuchnią oraz wyjście do prywatnego zielonego ogrodu, a także toaleta oraz przede wszystkim przestronna sypialnia główna z pokojem kąpielowym i garderobą.

Pierwsze piętro to aż 4 doskonale rozplanowane sypialnie, z których każda może z powodzeniem pełnić funkcję gabinetu, a także 2 dodatkowe łazienki. Naturalny podział pięter na część dzienną i prywatną, w połączeniu z bardzo wysoką jakością materiałów wykończeniowych czyni to miejsce idealnym dla rodziny.

Do apartamentu przynależą aż 3 wygodne miejsca postojowe w garażu podziemnym. Z kolei rozpościerający się na prawie 300-metrowej powierzchni ogród, sprzyja relaksowi i zabawom. Całością można zarządzać poprzez smartfon (system KnX) w formule inteligentnego domu.

Apartament na wzgórzach luksusu to swoista oaza spokoju, zieleni i prestiżu. Przekonaj się, że w tej nie do końca oczywistej lokalizacji, można znaleźć prawdziwą architektoniczną perłę pozbawioną słabych punktów, za to wręcz z nawiązką spełniającą potrzeby mieszkaniowe nawet najbardziej wymagających.

Więcej szczegółów oferty 28030

Zapraszamy do kontaktu:

Rafał Lewandowski, Partner Lions Estate

mobile:  +48 667 664 070 email: rafal.lewandowski@lionsestate.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Alena Annusewicz | Ludzie | 21.08.2019 Biuro nieruchomości od serca Jak pomagamy – nie tylko – w znalezieniu idealnego domu Praca biura nieruchomości to nie tylko sprzedaż, kupno lub wynajem mieszkań. W Lions Estate pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzoną nieruchomość, a zarazem cieszymy się, gdy możemy pomagać innym na wiele różnych sposobów. Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | Lifestyle | 21.08.2019 Kultura, sztuka i biznes na wyższym poziomie nieruchomości, relacja z klimatycznego eventu Kultura współpracuje z biznesem, a biznes z kulturą. To dwa światy, które doskonale się uzupełniają. Relacje między nimi są obustronne i różnorodne. Odpowiedzialność biznesu za kulturę to nowy trend w komunikacji marketingowej. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Wiedza | 31.03.2020 Najem instytucjonalny – na czym polega i jak działa? Po zmianach w ustawie o ochronie praw lokatorów we wrześniu 2017 roku, pojawiło się pojęcie „najem instytucjonalny”. Co ono znaczy i czym różni się od znanego wcześniej najmu okazjonalnego? Czytaj dalej »
Maria Góralczyk | Nieruchomości | 21.08.2019 Luksusowe nieruchomości w Warszawie, Najciekawsze adresy 2019 roku Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce rośnie. Dużym zainteresowaniem cieszą się apartamenty w ekskluzywnych inwestycjach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Czytaj dalej »
2024