Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alena Annusewicz | Lifestyle | 21 sierpnia

Kultura, sztuka i biznes na wyższym poziomie nieruchomości, relacja z klimatycznego eventu

Wyjątkowy event zasługuje na wyrazistą oprawę w równie wyjątkowym miejscu. Dlatego też inspirujące wydarzenie, które błyskotliwie połączyło świat biznesu, nieruchomości i sztuki, zorganizowaliśmy w jednym z ciekawszych lokali z naszej oferty. Zapraszamy do obejrzenia i przeczytania relacji z tej imprezy.

Na tło tego niecodziennego wydarzenia, które zorganizowaliśmy na początku grudnia 2018 r., wybraliśmy świetnie nadający się do tego apartament zlokalizowany w przedwojennej kamienicy przy ul. Złotej 3. W ramach imprezy odbył się wernisaż wystawy prac cenionego artysty Łukasza Stokowskiego.

WYDARZENIE W DOBRYM LWIM STYLU. WERNISAŻ W LUKSUSOWEJ NIERUCHOMOŚCI.

Penthouse odwiedziło tego wieczora liczne grono gości związanych z rynkiem nieruchomości, architekturą, sztuką i projektowaniem wnętrz. Prace malarza wyeksponowane zostały na ścianach apartamentu, a także w formie designerskiej lodówki, na której uwiecznione zostało abstrakcyjne dzieło Stokowskiego. Wszyscy goście mieli okazję doświadczyć szczególnego klimatu, który sprzyjał podziwianiu zarówno prac artysty, jak i samego apartamentu.

W opinii zgromadzonych gości – w istocie było co podziwiać. Nieruchomość znajduje się w przeszklonej dobudówce na najwyższej kondygnacji kamienicy. To imponujący rozmiarem, klasą i poziomem wykończenia 200-metrowy penthouse. Dwa poziomy połączone designerskimi, spiralnymi schodami czynią tę przestrzeń idealną do życia, pracy, odpoczynku i organizacji niebanalnych przyjęć. Malownicze przeszklenia zapewniają ciekawy efekt wizualny, a obszerny taras z widokiem na Pałac Kultury stanowi dopełnienie dzieła.

Również śródmiejska lokalizacja sama w sobie ma szczególny charakter. To dynamicznie pulsujące serce miasta, ścisłe centrum wydarzeń społeczno-kulturalnych. Doskonałe miejsce do zorganizowania takiego przyjęcia. Od Pałacu Kultury i Nauki apartament dzieli raptem siedmiominutowy spacer.

Wydarzenie spotkało się z bardzo ciepłym odbiorem ze strony zaproszonych gości, co znalazło swoje odbicie w pozytywnych recenzjach imprezy.

Organizatorem wydarzenia była agencja nieruchomości premium Lions Estate wraz z doborowym towarzystwem partnerów. Jednym z nich była firma Bang & Olufsen, która ufundowała nagrodę w loterii, jaka odbyła się podczas przyjęcia.

Zachęcamy do poznania bliżej nieruchomości, w której zorganizowaliśmy wydarzenie – apartament dostępny jest w ofercie Lions Estate.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Iza Kuczewska | Nieruchomości, Nowe nieruchomości | 07.05.2020 Apartament na wzgórzach luksusu Jak połączyć zalety domu jednorodzinnego z wygodą życia w apartamencie? Co wybrać: mieszkanie na najwyższym piętrze czy też parter z ogrodem? I jeszcze, aby taka nieruchomość była położona w zielonej, prestiżowej okolicy z dogodnym dojazdem do Centrum Warszawy? Odpowiedzią jest 2-poziomowy ponad 200-metrowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Hill Park. Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | W okolicy | 21.08.2019 Magia Mokotowskiej, czym ulica zachwyca i przyciąga mieszkańców oraz inwestorów Ulica Mokotowska to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy. Wybrane budynki, które zostały wpisane do rejestru zabytków podnoszą prestiż i rangę tego miejsca. Mokotowska ma szczególne znaczenie dla Warszawy. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Lifestyle, W okolicy | 08.04.2020 Powiśle na 6 miejscu wśród najfajniejszych dzielnic Europy W lutym tego roku pojawił się ranking brytyjskiego dziennika „The Guardian”, w którym warszawskie Powiśle zostało wybrane jako jedna z 10 najfajniejszych dzielnic Europy. Co urzekło dziennikarzy „The Guardian” w warszawskim Powiślu? Czytaj dalej »
2024