Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alena Annusewicz | Ludzie | 21 sierpnia

Biuro nieruchomości od serca Jak pomagamy – nie tylko – w znalezieniu idealnego domu

Praca biura nieruchomości to nie tylko sprzedaż, kupno lub wynajem mieszkań. W Lions Estate pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzoną nieruchomość, a zarazem cieszymy się, gdy możemy pomagać innym na wiele różnych sposobów.

Na co dzień w naszej pracy zajmujemy się nieruchomościami. Spotykamy się z wieloma ludźmi zainteresowanymi kupnem lub sprzedażą lokalu, budujemy dobre relacje, poznajemy ludzkie oczekiwania, pragnienia. Gdy udaje nam się wyjść naprzeciw tym pragnieniom – znajdując lub sprzedając nieruchomość, odnosimy sukces, który jest jednocześnie sukcesem naszego klienta.

W toku realizowanych projektów i obowiązków zawsze staramy się pamiętać, że na końcu każdej sprawy niezmiennie stoi człowiek. Jego potrzeby, pragnienia, marzenia. Niekiedy są to problemy, trudności, skomplikowane wyzwania, którym samodzielnie nie potrafi stawić czoła. Wsłuchując się w nie uczymy się pokory, zrozumienia. Takie ludzkie podejście pozwala nam widzieć więcej i dać z siebie więcej. Bo w Lions Estate nie jesteśmy obojętni na to, co dzieje się wokół nas.

SZLACHETNA PACZKA

Już od wielu lat bierzemy aktywny udział w akcji Szlachetna Paczka. Cieszymy się, że możemy w ten sposób pomagać konkretnemu człowiekowi, konkretnym ludziom, którzy faktycznie potrzebują wsparcia. Co ważne, mądrego wsparcia. Jesteśmy zwolennikami filozofii pomagania wyznawanej przez Szlachetną Paczę – to mądre pomaganie, gdzie celem jest wyciągnięcie ludzi z ubóstwa, nauczenie ich, jak samodzielnie radzić sobie w życiu. Taka pomoc ma wielki sens!

TOUR DE FUNDACJA

Szlachetna Paczka to nie wszystko. Z przyjemnością angażujemy się również w akcję charytatywną Tour de Fundacja. Skojarzenia z Tour de France lub Tour de Pologne są nieprzypadkowe. Tour de Fundacja organizuje bowiem fantastyczne inicjatywy – charytatywne wyprawy rowerowe, których celem jest np. zbiórka na turnusy rehabilitacyjne dla niepełnosprawnych dzieci. Można powiedzieć, że fundacja łączy przyjemne z pożytecznym: aktywność fizyczną z pomaganiem. Połączenie idealne, więc i Lions Estate czynnie wspiera akcję!

RASOWY KUNDEL

Staramy się też pomagać potrzebującym zwierzętom. Gdy nasze biuro odwiedził ten uroczy, bezdomny kundelek Serek, którego widzimy na zdjęciu, już po kilku dniach piesek znalazł nowy wymarzony dom. Tak zawiązała się nasza współpraca z fundacją Rasowy Kundel niosącą pomoc bezdomnym i skrzywdzonym czworonogom. Dzięki naszemu wsparciu finansowemu, kolejny pies został przyjęty pod skrzydła fundacji.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Alena Annusewicz | Ludzie | 21.08.2019 Lions Estate - O nas Lions Estate to biuro nieruchomości klasy premium, które oferuje wynajem i sprzedaż luksusowych, niebanalnych oraz wyjątkowych nieruchomości. Zespół specjalistów zapewnia obsługę na najwyższym poziomie. Czytaj dalej »
Maria Góralczyk | Nieruchomości | 21.08.2019 Luksusowe nieruchomości w Warszawie, Najciekawsze adresy 2019 roku Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce rośnie. Dużym zainteresowaniem cieszą się apartamenty w ekskluzywnych inwestycjach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Czytaj dalej »
Bartłomiej Annusewicz | Ludzie | 13.01.2020 Stało się – mamy 200 opinii od naszych klientów! To właśnie już dwusetna osoba wystawiła w Google opinię o naszej agencji! Jesteśmy szczęśliwi przede wszystkim dlatego, że większość klientów oceniła naszą współpracę na pięć gwiazdek (w pięciostopniowej skali). Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Nieruchomości | 03.06.2020 Rynek nieruchomości premium w Warszawie- analiza bieżącej sytuacji cz. II Czy ponad dwa miesiące życia w nowej rzeczywistości wpłynęły na ceny nieruchomości premium w Warszawie? Jakie są przewidywania ekspertów na najbliższe miesiące? Czy to dobry czas na sprzedaż? Jak są rokowania dla wynajmu nieruchomości premium? W tym artykule analizujemy aktualną sytuację rynku i prognozujemy trendy na najbliższą przyszłość. Czytaj dalej »
2024