Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alena Annusewicz | Ludzie | 21 sierpnia

Lions Estate – O nas

Lions Estate to agencja nieruchomości segmentu premium. Specjalizujemy się w wynajmie i sprzedaży apartamentów, domów i rezydencji – przestrzeni luksusowych, wyjątkowych, niebanalnych. To wąska i niesłychanie wymagająca specjalizacja w której Klienci życzą sobie wyrafinowanego podejścia oraz oczekują fachowej wiedzy. Chcą czegoś więcej!

Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom, jednocześnie wykraczając poza schematy. Wiemy, że nieruchomości segmentu premium wymagają podejścia klasy premium. Właśnie takie podejście zorientowane na efekt zapewniamy naszym Klientom w Lions Estate.

Lew dumnie spoglądający z naszej nazwy oraz logo to piękny i majestatyczny symbol rozumu, mocy oraz odwagi. Idealnie wpisuje się w filozofię działania marki Lions Estate:

  • Rozum

Dysponujemy wykwalifikowanym zespołem specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Dokładnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, aby zrozumieć, wydobyć to, co najważniejsze i zaproponować rozsądne, najlepiej dopasowane do oczekiwań i potrzeb rozwiązania.

  • Moc

Zapewniamy odpowiednie środki i narzędzia, aby przeprowadzić naszych Klientów  przez cały proces sprzedaży, kupna lub wynajmu nieruchomości. Oferujemy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji. Ofertę sprzedaży wzmacniamy aktywnymi działaniami marketingowymi nastawiony na konkretny cel.

  • Odwaga

Nie boimy się wychodzić poza schemat, bo wiemy, że tylko odważnie sięgając wyżej, możemy osiągnąć więcej. Dlatego gwarantujemy w pełni spersonalizowany tok współpracy. W maksymalnie indywidualny sposób przygotowujemy unikatową ofertę oraz samą nieruchomość do sprzedaży bądź wynajmu.

Lions Estate zapewnia bogaty wybór nieruchomości segmentu premium na terenie Warszawy i aglomeracji warszawskiej.

Pomagając znaleźć, kupić bądź wynająć jedyną w swoim rodzaju nieruchomość spełniamy marzenia naszych Klientów o doskonałym domu.

Zapewniając pełne wsparcie procesu sprzedaży, tworzymy klimat sprzyjający sprzedaży wyjątkowej nieruchomości w wyjątkowej cenie.

W obu przypadkach kluczowym, zdecydowanie najważniejszym efektem jest radość naszych Klientów. To ona inspiruje nas, pobudza i zapewnia motywację do dalszego rozwoju.

Poznaj bliżej nasz zespół, zobacz opinie zadowolonych Klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować i powiedz czym możemy Tobie pomóc. [Lions Estate]

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Iza Kuczewska | Nieruchomości, Nowe nieruchomości | 07.05.2020 Apartament na wzgórzach luksusu Jak połączyć zalety domu jednorodzinnego z wygodą życia w apartamencie? Co wybrać: mieszkanie na najwyższym piętrze czy też parter z ogrodem? I jeszcze, aby taka nieruchomość była położona w zielonej, prestiżowej okolicy z dogodnym dojazdem do Centrum Warszawy? Odpowiedzią jest 2-poziomowy ponad 200-metrowy apartament położony na prestiżowym osiedlu Hill Park. Czytaj dalej »
Maria Góralczyk | Nieruchomości, Wiedza | 21.08.2019 Miasto w mieście, jak kształtuje się rynek wtórny na Nowym Wilanowie? Miasteczko Wilanów jest jednym z najbardziej atrakcyjnych miejsc do życia w stolicy. Coraz częściej można skorzystać z oferty kupna mieszkań na rynku wtórnym - korzystnie i pewnym zabezpieczeniem. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Nieruchomości, O nas | 07.09.2020 Zakup nieruchomości premium z Lions Estate Pozwól, że przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom. Przekonaj się jak wygodnie i komfortowo możesz spełnić marzenia o idealnym, luksusowym domu. Czytaj dalej »
Bartłomiej Annusewicz | Ludzie | 13.01.2020 Stało się – mamy 200 opinii od naszych klientów! To właśnie już dwusetna osoba wystawiła w Google opinię o naszej agencji! Jesteśmy szczęśliwi przede wszystkim dlatego, że większość klientów oceniła naszą współpracę na pięć gwiazdek (w pięciostopniowej skali). Czytaj dalej »
2024