Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Bartłomiej Annusewicz | Nieruchomości | 25 stycznia

Luksus niejedno ma imię. Jakiej nieruchomości poszukują dziś zamożni Polacy?

Luksus niejedno ma imię. Jakiej nieruchomości poszukują dziś zamożni Polacy?

Wolnostojący dom z dużym ogrodem, położony w spokojnej, zielonej i prestiżowej dzielnicy Warszawy – Żoliborzu, a może designerski apartament, zlokalizowany w zabytkowej kamienicy z 1901r. przy ul. Mokotowskiej? Te dwie z pozoru różne od siebie nieruchomości łączy jedno – każda z nich jest synonimem warszawskiego luksusu.

Prestiżowa lokalizacja, komfortowa przestrzeń i najwyższy standard jej wykończenia, wnętrza projektu znanych architektów, komfortowy taras lub ogród – to tylko nieliczne z najważniejszych cech, które musi posiadać nieruchomość, aby spełniać kryteria luksusowej. Popularnością cieszą się więc nowoczesne apartamenty i penthouse na Mokotowie, Żoliborzu i Saskiej Kępie. W ostatniej z dzielnic Lions Estate oferuje niesamowity penthouse, sygnowany znakiem najwyższej jakości Lions Signature. Położony na ostatnim z 6 pięter niemal 170 metrowy apartament oferuje najwyższy standard wykończenia, dojeżdżającą bezpośrednio do apartamentu windę, podgrzewane podłogi, sypialnię master z garderobą i pokojem kąpielowym oraz trzy tarasy i parking podziemny.

Inny synonim luksusu – przepięknie zachowana historyczna rezydencja w samym sercu Żoliborza Oficerskiego, wybudowana w XX-leciu Międzywojennym, stanowi idealne połącznie tradycji, nowoczesności i funkcjonalności w bardziej klasycznym wydaniu. Reprezentacyjne wnętrza, wykończone najwyższej jakości materiałami oraz elegancki, przestronny ogród wyróżnia tę nieruchomość spośród innych oraz idealnie współgra z historyczną okolicą.

Mówiąc o poszukiwanym dziś przez wielu luksusie nie sposób nie wspomnieć o Konstancinie-Jeziornej. Oferowane tam przez Lions Estate rezydencje posiadają elegancki design, przestronne pokoje, zadbane, rozległe ogrody ze strefami relaksu – jacuzzi lub basenem, oferując nie tylko najwyższy standard życia, ale i bezpieczeństwo i kontakt z naturą.

LIONS ESTATE

ul. Wiejska 11/13, Warszawa

+48 22 826 66 51

office@lionsestate.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

2024