Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Iza Kuczewska | Ludzie, O nas | 11 stycznia

Lwie serca znów spełniają marzenia #LionsHeart

Lwie serca znów spełniają marzenia #LionsHeart

Na co dzień spełniamy marzenia naszych Klientów – pomagamy znaleźć idealną nieruchomość, której poszukują, a która stanie się ich ukochanym domem. Wiemy więc, ile radości dają spełnione marzenia oraz jak wspaniała jest możliwość wywołania szerokiego uśmiechu na twarzy drugiej osoby. W naszej codziennej pracy zawsze staramy się pamiętać o potrzebujących. Stąd narodził się pomysł na nawiązanie współpracy z Fundacją „Mam Marzenie”.

Pomaganie to nasza natura

Lwy z #LionsTeam zawsze chętnie angażują się w pomoc innym. To część nie tylko naszej kultury organizacyjnej, ale i nasza natura! Postanowiliśmy spełnić marzenie 18-letniej Oli, której marzeniem była podróż do słonecznej Barcelony. Również nasi Klienci współpracując z nami wspierali akcję – od każdej przeprowadzonej transakcji przeznaczaliśmy cegiełkę na rzecz spełnienia marzenia Oli. Z podekscytowaniem oczekiwaliśmy na sfinalizowanie zbiórki i w końcu udało się! Niestety z powodu trudnej sytuacji epidemicznej, która zapanowała na całym świecie, wyjazd Oli oraz jej bliskich do Barcelony wciąż oddalał się w czasie. W końcu padła decyzja – zmiana marzenia! Z radością pomogliśmy Oli w jego zrealizowaniu i przekazaliśmy jej wielofunkcyjnego laptopa, który posłuży jej do nauki i zabawy.

Spełnione marzenie Oli.

Mówi się, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło – tak też było tym razem.

Zbiórka na wyjazd Oli do Barcelony objęła ogromną kwotę, a po zmianie marzenia na inne mogliśmy wywołać uśmiech na twarzy również innego dziecka. Tak też się stało – w następnej kolejności zrealizowaliśmy marzenie 14-letniego Karola, którym była elektryczna hulajnoga. Widok szczęścia na twarzy niczego nieświadomego chłopca, gdy otrzymał długo wyczekiwany prezent na długo pozostanie w pamięci. Nasz Marzyciel w przyszłości chciałby też bardzo udać się w podróż do Stanów, więc razem z hulajnogą otrzymał również książkę „Jak zorganizować własną podróż do USA”. Mamy nadzieję, że chłopiec będzie mógł jak najszybciej zrealizować swoje kolejne marzenie.

Spełnione marzenie Karola.

Warto sprawić, że ktoś się dziś uśmiechnie

Po raz kolejny #LionsTeam nie zawiódł i pokazał ogromne, lwie serce! Nie ma większej radości niż ta, którą możemy poczuć dzięki poprawie czyjegoś życia, spełnianiu marzeń czy sprawianiu, że ktoś dziś się uśmiechnie, dlatego warto pomagać!

 

Budujemy firmę z osobami i wielkim sercu. Tacy jesteśmy i taka jest nasza firma.

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

2024