Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Quality | Nieruchomości | 21 marca

Relacja z Cannes, MIPIM 2024

Lions Estate na najważniejszych targach nieruchomości

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą relacją z tegorocznej edycji prestiżowych targów nieruchomości MIPIM, które miały miejsce w Cannes. To wyjątkowe wydarzenie, gromadzące najważniejsze postaci branży z całego świata, które dzielą się doświadczeniami, nawiązują nowe kontakty i prezentują najnowsze trendy.

Lions Estate na MIPIM 2024, Cannes

Obecność Polski na światowej scenie

Z radością informujemy, że polska reprezentacja, na czele z Michałem Olszewskim, Zastępcą Prezydenta Warszawy, cieszyła się znaczącym zainteresowaniem na targach. Warszawa szczególnie wyróżniła się jako lider polskiego rynku nieruchomości. Lions Estate miało okazję być częścią silnego polskiego kontyngentu, reprezentując nasz kraj na światowej arenie nieruchomości.

Zarówno władze miast, deweloperzy, jak i doradcy inwestycyjni aktywnie uczestniczyli w wydarzeniu, przyciągając uwagę inwestorów z zagranicy i podkreślając atrakcyjność polskiego rynku nieruchomości. Wkrótce możemy spodziewać się nowych, ekscytujących projektów w sprzedaży w portfolio Lions Estate.

Lions Estate na MIPIM 2024, Cannes

Wnioski i perspektywy na przyszłość

Wnioski, które wyciągnęliśmy z naszego udziału, są optymistyczne. Polska wyróżnia się na tle innych krajów swoim zaangażowaniem w rozwój infrastruktury, aktywnością w pozyskiwaniu kapitału oraz bogatym portfelem nowych projektów. Wszystko to wskazuje na obiecującą przyszłość dla polskiego rynku nieruchomości.

Zachęcamy do śledzenia naszych kanałów społecznościowych oraz kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o nowych, interesujących projektach, które wkrótce pojawią się w naszym portfolio Lions Estate.

Lions Estate formularz kontaktowy .

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Quality | Nieruchomości, Poradnik, Wiedza | 18.05.2023 7 powodów, dlaczego warto skorzystać ze wsparcia doświadczonego agenta nieruchomości przy zakupie nieruchomości Jeśli właśnie planujesz kupić nieruchomość, być może zastanawiasz się, czy warto skorzystać z usług agenta nieruchomości. Z pewnością dużo o tym myślisz, rozglądasz się i czytasz jak najwięcej informacji i porad, aby zakup był udany. Wiesz też, że dobrym pomysłem jest skorzystanie z usług agencji nieruchomości. Warto zastanowić się nad tym, jakie korzyści wynikają z pracy z doświadczonym i profesjonalnym agentem. W tym artykule omówimy, dlaczego z Twojej perspektywy warto wybrać rzetelną agencję nieruchomości. Czytaj dalej »
Rafał Lewandowski | Ludzie, Nieruchomości, Wiedza | 12.04.2021 Dlaczego warto inwestować w nieruchomości premium? Sytuację na współczesnym rynku nieruchomości (nie tylko premium) można określić jednym słowem - boom. Hossa trwa w najlepsze. Głównych przyczyn takiego stanu rzeczy należy upatrywać w stosunkowo wysokim poziomie inflacji, w połączeniu z niemalże ujemnymi stopami procentowymi. Dlaczego warto inwestować w nieruchomości tłumaczy Rafał Lewandowski, Partner w Lions Estate. Czytaj dalej »
2024