Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Iza Kuczewska | Lifestyle, Nieruchomości | 31 stycznia

A gdyby tak zamieszkać w pałacu…

A gdyby tak zamieszkać w pałacu…

Istnieje takie miejsce nieopodal Warszawy z niezwykłą historią sięgającą ponad 160 lat… Luksus i klasa dawnych wyższych sfer, zatrzymane w murach o ponadczasowej architekturze…

Pałac na sprzedaż

Ten dwupiętrowy pałac o powierzchni 1300m2, zbudowany w 1860 roku, znajduje się na 12 hektarach przepięknego parku z własnymi stawami, licznym starodrzewem i bujną roślinnością. To odzwierciedlenie splendoru przypominającego prywatne Łazienki Królewskie, które ulokowane w otoczeniu wiejskim często odwiedzają bażanty, bociany i żurawie!

XIX-wieczna posiadłość gościła śmietankę towarzyską całego świata. Odbywały się tutaj kultowe imprezy, artystyczne wydarzenia, ale też toczyło się życie rodzinne zamożnych właścicieli. Wszystko to w otoczeniu sztuki pod każdą postacią – muzyki, obrazów, rzeźb. Lata świetności pałacu dobiegły końca podczas II Wojny Światowej. Ostatecznie opustoszał, stał się własnością państwa i popadł w ruinę.

pałac na sprzedaz

Na szczęście los tego miejsca odwrócił się. Trafiło ono w ręce miłośników nieruchomości z duszą. Obecni właściciele poświęcili 10 lat na przywrócenie jej dawnej świetności, nadając zarazem miejscu nowoczesny rys. Kompletnie odrestaurowane wnętrza z wykończeniem o najwyższych standardach, tchnęły nowe życie w uśpione dotychczas mury.

Zachwycająca posiadłość wzbogacona o antyczne meble, kominki, lustra, żyrandole i użyte z niezwykłym smakiem elementy z przeszłości, pozostaje wierna swoim korzeniom, zapewniając jednocześnie luksusowe otoczenie do odpoczynku, spotkań i zabawy. Jasne wnętrza, duże okna, marmury, drewniane podłogi oraz dbałość o szczegóły dają poczucie niezwykłego komfortu i pobudzają wyobraźnię. W środku znajduje się 5 sypialni z własnymi łazienkami, przestronne poddasze, piękna biblioteka, klimatyczna kuchnia, oddzielna jadalnia oraz spektakularna sala balowa.

pałac na sprzedaz

Otulony magicznym krajobrazem, wyjęty jakby z zaczarowanego ogrodu podwarszawski pałac, zachwyca swym urokiem i klasą, z dala od miasta i pędu XXI wieku. To raj dla miłośników nietuzinkowych nieruchomości, w którym historia spotyka funkcjonalne rozwiązania nowoczesnego świata. Spektakularny dom o najwyższym standardzie, a w nim życie jak z bajki, czeka na nowych mieszkańców!

Szczegóły oferty na naszej stornie. 

pałac na sprzedaż

Zapraszamy do kontaktu:

Natalia Dudek Doradca Nieruchomości Lions Estate

Natalia Dudek
tel. 577655300
natalia.dudek@lionsestate.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Iza Kuczewska | Nieruchomości, Poradnik, Wiedza | 04.10.2021 „Dużo argumentów za wzrostem cen nieruchomości” Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający agencji Lions Estate w wywiadzie dla Interia Biznes skomentował obecną sytuację na rynku nieruchomości. Padło wiele ważnych pytań ze strony redaktora Wojciecha Szeląga. Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | Nieruchomości, Wiedza | 21.08.2019 7 adresów w Warszawie i okolicach najczęściej wybieranych przez obcokrajowców Warszawski rynek nieruchomości oferuje szeroki wybór atrakcyjnych pod wieloma względami mieszkań, domów oraz apartamentów. Wybierając idealną lokalizację dla siebie każdy ma inne preferencje, oczekiwania; każdy zwraca uwagę na inne detale związane z konkretnym miejscem. Czytaj dalej »
Alicja Buczkowska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 04.01.2021 8 powodów, dla których warto współpracować z dobrym agentem nieruchomości Wiele osób w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży bądź rozpoczęciu poszukiwań nieruchomości ma wątpliwości – czy warto nawiązywać współpracę z agencją nieruchomości? Jakie zalety niesie za sobą taka współpraca? W poniższym artykule przedstawimy, dlaczego dobry agent nieruchomości to klucz do sukcesu Twojej transakcji Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 13.07.2020 Dlaczego Klienci nas wybierają? Myślisz o sprawnej sprzedaży mieszkania, kupnie lub wynajęciu domu? Zastanawiasz się nad wyborem pośrednika nieruchomości? Pokażemy Ci, co dokładnie zyskujesz współpracując z Lions Estate. Czytaj dalej »
2024