Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alena Annusewicz | Ludzie | 08 marca

Kobieca strona Lions Estate

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet. A kim są kobiety w Lions Estate?

Mimo tego, że prezesem Lions Estate jest mężczyzna, to nasza firma jest zdecydowanie kobieca. Jest nas więcej w biurze i… to zwykle Kobiety stoją za największymi transakcjami w naszej firmie!

Choć każda z nas jest inna i na swój sposób wyjątkowa, to łączy nas wspólny cel i podejście do życia. Praca w Lions Estate jest jednym ze źródeł naszej satysfakcji. Cenimy swobodę, jaką mamy w firmie, ale też ważna jest dla nas siła zespołu.

Kim jesteśmy prywatnie? Żyjemy z pasją, choć te mamy różne. Są wśród nas podróżniczki, artystki, matki… Każda z nas czuje wolność, by być dokładnie tym, kim chce być. Lubimy spotkać się przy wspólnym stole i wymieniać doświadczeniami. Tak, jak miało to miejsce z okazji naszego śniadania, którym świętowałyśmy Dzień Kobiet w gronie Lions Estate!

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Iza Kuczewska | Nieruchomości | 03.06.2020 Rynek nieruchomości premium w Warszawie- analiza bieżącej sytuacji cz. II Czy ponad dwa miesiące życia w nowej rzeczywistości wpłynęły na ceny nieruchomości premium w Warszawie? Jakie są przewidywania ekspertów na najbliższe miesiące? Czy to dobry czas na sprzedaż? Jak są rokowania dla wynajmu nieruchomości premium? W tym artykule analizujemy aktualną sytuację rynku i prognozujemy trendy na najbliższą przyszłość. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Nieruchomości, W okolicy | 26.05.2020 Wilanów – najbezpieczniejsza dzielnica Warszawy Bezpieczne sąsiedztwo to jeden z najważniejszych czynników, jaki wpływa na wybór danej nieruchomości. Wśród warszawskich dzielnic, w kryteriach oceny bezpieczeństwa mieszkańców, prym wiedzie Wilanów. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Nieruchomości, Wiedza | 01.05.2020 Rola agenta nieruchomości w dobie globalnej pandemii Jak nowe okoliczności, w których się znaleźliśmy, wpływają na rolę agenta nieruchomości? Może to właśnie doskonały czas, by zwrócić się do eksperta po wsparcie w procesie sprzedaży lub zakupu Twojej nieruchomości? Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Ludzie | 17.10.2019 Poznaj Agenta: Patryk Staniszewski – rodowity warszawiak, pasjonat sportu, ulubiony doradca wielu naszych klientów Patryk, młody i energiczny, ma niezwykły dar do nawiązywania bliskich relacji z klientami. Jak sam mówi, jego zadaniem jest nie tylko sprzedać lub wynająć nieruchomość, ale przede wszystkim pomóc ludziom znaleźć ich wymarzone miejsce na ziemi. Czytaj dalej »
2024