Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Iza Kuczewska | Nieruchomości, Wiedza | 01 maja

Rola agenta nieruchomości w dobie globalnej pandemii

Jeśli zastanawiasz się, czy wsparcie agenta nieruchomości będzie dla Ciebie dobrym pomysłem, sprawdź nasz artykuł, w którym wyjaśniamy, kiedy warto z takiej pomocy skorzystać. Jak natomiast nowe okoliczności, w których się znaleźliśmy, wpływają na rolę agenta nieruchomości? Czy jego praca w dobie globalnej pandemii jest mocno ograniczona? A może to właśnie doskonały czas, by zwrócić się do eksperta po wsparcie w procesie sprzedaży lub zakupu Twojej nieruchomości?

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE SĄ NIEZBĘDNE W NIEPEWNYCH CZASACH

Aktualna sytuacja charakteryzuje się dużą niepewnością. Dotyczy ona także rynku nieruchomości. Pomimo trudności w prognozowaniu, doświadczony agent potrafi ocenić aktualną sytuację na rynku w odniesieniu do przeszłości i wysnuć odpowiednie wnioski. Ze swoją ekspercką wiedzą, będzie nieocenionym wsparciem zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego. Przede wszystkim dlatego, że oszacuje wartość nieruchomości bazując na konkretnych danych, a nie na emocjach.

Kompetentny agent pomoże Ci w podjęciu racjonalnych decyzji. Nie ulegniesz presji, ani próbom wykorzystywania obecnej sytuacji. Fakt, że znajdujemy się w czasie pandemii, wcale nie znaczy, że ceny nieruchomości muszą iść w dół. Niektóre wręcz szybują w górę, bo rośnie zainteresowanie luksusowymi nieruchomościami – szczególnie tymi z dużym tarasem lub ogrodem.

Doświadczony ekspert będzie w stanie doradzić, które oferty faktycznie są korzystne, lub jaka cena Twojej nieruchomości jest optymalna w dzisiejszych warunkach.

OGRANICZANIE KONTAKTÓW DO MINIMUM

Bycie łącznikiem między dwoma stronami nigdy nie było bardziej potrzebne niż teraz, kiedy jesteśmy zmuszeni ograniczyć kontakty społeczne do niezbędnego minimum. Dzięki pracy agenta możesz załatwić większość spraw, związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości, nie wychodząc z domu.

Agent jest osobą, która w procesie sprzedaży wszystko kontroluje, a informacje przekazuje sprzedającemu zdalnie – online lub telefonicznie. Natomiast osoby poszukujące nieruchomości, dzięki nowoczesnym narzędziom, mogą się wybrać na wirtualne wizyty w wybranych obiektach. Obecnie technologia umożliwia zdalne zajrzenie w każdy zakamarek, a nawet zobaczenie widoku z okna.

NIE MUSISZ SIĘ MARTWIĆ O FORMALNOŚCI

Staramy się maksymalnie ułatwić życie naszym klientom, a ma to szczególny wymiar w obecnej sytuacji. Nasi agenci biorą na siebie wszystkie formalności związane z zakupem lub sprzedażą nieruchomości, tak, by klient mógł pojawić się tylko u notariusza w celu podpisania umowy. Choć i to nie zawsze jest konieczne! Klient może nadać agentowi pełnomocnictwo reprezentacji, dzięki czemu nie będzie musiał nawet osobiście podpisywać umowy. W efekcie możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności z bezpiecznej odległości.

Choć sytuacja na świecie jest aktualnie nieprzewidywalna, to branża nieruchomości wcale się nie zatrzymała. Nie musisz rezygnować z marzenia o własnym miejscu, ani odkładać sprzedaży swojej nieruchomości na później. By zrobić to maksymalnie bezpiecznie, skontaktuj się z nami, a znajdziemy dla Ciebie idealnego doradcę, który pozwoli Ci przejść przez ten trudny proces z zachowaniem wszystkich środków ostrożności.

Skontaktuj się z nami:

tel.: +48 22 826 66 51

email: office@lionsestate.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Alena Annusewicz | Ludzie | 21.08.2019 Biuro nieruchomości od serca Jak pomagamy – nie tylko – w znalezieniu idealnego domu Praca biura nieruchomości to nie tylko sprzedaż, kupno lub wynajem mieszkań. W Lions Estate pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzoną nieruchomość, a zarazem cieszymy się, gdy możemy pomagać innym na wiele różnych sposobów. Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | Lifestyle | 21.08.2019 Kultura, sztuka i biznes na wyższym poziomie nieruchomości, relacja z klimatycznego eventu Kultura współpracuje z biznesem, a biznes z kulturą. To dwa światy, które doskonale się uzupełniają. Relacje między nimi są obustronne i różnorodne. Odpowiedzialność biznesu za kulturę to nowy trend w komunikacji marketingowej. Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | W okolicy | 21.08.2019 Magia Mokotowskiej, czym ulica zachwyca i przyciąga mieszkańców oraz inwestorów Ulica Mokotowska to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy. Wybrane budynki, które zostały wpisane do rejestru zabytków podnoszą prestiż i rangę tego miejsca. Mokotowska ma szczególne znaczenie dla Warszawy. Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | Ludzie | 04.11.2019 Lions Heart – więcej niż biznes Społeczna odpowiedzialność biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR) to zgodnie z jedną z najprostszych definicji – odpowiedzialność przedsiębiorstw za ich wpływ na społeczeństwo. Przejawia się ona poprzez różne działania, które mają pozytywny wpływ na otoczenie. Idea ta jest nam niezwykle bliska i stanowi ważny element kultury organizacyjnej Lions Estate. Czytaj dalej »
2024