Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alicja Buczkowska | Lifestyle, Ludzie, O nas | 15 marca

Lions Estate oficjalnym Partnerem Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu

Zdecydowaną większość zespołu Lions Estate stanowią przedsiębiorcze Kobiety – Lwice Biznesu.

Tym bardziej miło poinformować nam, że zostaliśmy oficjalnym Partnerem Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu – organizacji zrzeszającej przedsiębiorcze kobiety sukcesu, posiadające własne działalności lub realizujące się w karierze zawodowej. Klub założony w 2018 roku przez Panią Ilonę Adamską wspiera rozwój kobiet w biznesie, samodoskonalenie oraz networking i wymianę doświadczeń.

– Ideą klubu jest integracja kobiet z całej Europy, choć nie zamykamy się także na inne kraje. Chcemy promować nasze Klubowiczki, dbać o ich wizerunek, wspierać w budowaniu ich marki oraz nagradzać kobiece biznesy poprzez przyznawanie prestiżowych statuetek Kobieta Sukcesu. Warto podkreślić, że oprócz działań integracyjnych, misją Klubu jest niesienie pomocy innym – mówi Ilona Adamska, założycielka Klubu

Oprócz objęcia Klubu patronatem w jego szeregi wstąpiły dwie nasze Lwice – Paula Perz i Alicja Chmura.

Możliwość bycia częścią grupy tak przedsiębiorczych i inspirujących kobiet to dla nas niezwykłe wyróżnienie. Dzięki takiemu wsparciu czujemy się jeszcze pewniej w naszej pracy! – mówi Paula Perz, Partnerka Lions Estate

To jednak nie koniec dobrych informacji! Bardzo miło nam podzielić się z Państwem informacją o naszym najnowszym wyróżnieniu – Nagrodzie Firma Roku 2021, którą odebrały podczas kameralnej uroczystości Członkini Zarządu Lions Estate – Iza Kuczewska oraz Partnerka Lions Estate – Paula Perz. Podczas spotkania w małym gronie Panie wymieniły się doświadczeniami, odebrały statuetki dla nowych Członkiń Klubu, miały okazję wysłuchać wykładu dotyczącego pielęgnacji oraz koncertu pianisty Alexa Pasiuta.

– Zdecydowaliśmy się zostać Partnerem Europejskiego Klubu Kobiet ponieważ Lions Estate to przede wszystkim kobiety – i są to prawdziwe Lwice Biznesu! Nagroda Firma Roku 2021 to potwierdzenie naszej ciężkiej pracy i wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumne. Zawsze staramy się zapewnić naszym Klientom serwis najwyższej jakości. Poszukiwanie wymarzonego domu wiąże się z wieloma emocjami, dlatego staramy się aby był to proces jak najbardziej bezproblemowy i przyjemny – komentuje Iza Kuczewska, COO Lions Estate

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Alena Annusewicz | Ludzie | 21.08.2019 Biuro nieruchomości od serca Jak pomagamy – nie tylko – w znalezieniu idealnego domu Praca biura nieruchomości to nie tylko sprzedaż, kupno lub wynajem mieszkań. W Lions Estate pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzoną nieruchomość, a zarazem cieszymy się, gdy możemy pomagać innym na wiele różnych sposobów. Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | Ludzie | 08.03.2020 Kobieca strona Lions Estate 8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet. A kim są kobiety w Lions Estate? Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 13.07.2020 Dlaczego Klienci nas wybierają? Myślisz o sprawnej sprzedaży mieszkania, kupnie lub wynajęciu domu? Zastanawiasz się nad wyborem pośrednika nieruchomości? Pokażemy Ci, co dokładnie zyskujesz współpracując z Lions Estate. Czytaj dalej »
2024