Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Iza Kuczewska | Nieruchomości | 09 listopada

OFF-Market: 4 filary skuteczności w pozarynkowym obrocie nieruchomościami

Z punktu widzenia agencji nieruchomości natomiast, działalność w zakresie off market wymaga wyjątkowych umiejętności, ogromnego doświadczenia oraz wyczucia sytuacji.

Tym bardziej jesteśmy dumni, że nasi agenci odnoszą na tym polu sukcesy.

W naszej opinii te sukcesy są zbudowane na 4 filarach:

1. WZBUDZAMY ZAUFANIE WŚRÓD KLIENTÓW I SPEŁNIAMY ICH OCZEKIWANIA

Na co dzień pracujemy z wymagającymi ludźmi. Takimi, którym zależy na kompleksowej obsłudze, ponieważ ich czas jest bardzo cenny. Potrafimy się dostosować do wymagań klientów, a w naszej obsłudze wykraczamy poza to, co zazwyczaj oferują agencje nieruchomości. Zdarzało się, że odbieraliśmy klienta z lotniska i pokazywaliśmy mu Warszawę, albo błyskawicznie odpowiadaliśmy na pytania klienta zza Oceanu, pomimo różnych stref czasowych.

Poza tym, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dokładnie wsłuchujemy się w jego potrzeby i wymagania, tak, aby wybrana nieruchomość była spełnieniem jego marzeń, a nie kompromisem.

Klienci są zadowoleni ze współpracy z nami, o czym pisaliśmy chociażby w artykule o opiniach, jakie wystawiają nam w Google. Skutkuje to licznymi poleceniami i ciągle rozbudowywaną bazą kontaktów – zarówno wśród osób zainteresowanych kupnem, jak i sprzedażą. A to jest kluczowe w przypadku ofert pozarynkowych.

2. DZIAŁAMY BARDZO SZYBKO DZIĘKI ROZBUDOWANEJ SIECI KONTAKTÓW I WYSOKIM UMIEJĘTNOŚCIOM NASZYCH AGENTÓW 

Klienci, którzy raz wybrali nasze usługi, często korzystają z nich ponownie i polecają nas innym. Dlatego gdy otrzymujemy unikalne oferty sprzedaży, to zdarza się, że znajdujemy na nie kupca jeszcze zanim zdążymy wystawić ofertę w przestrzeni publicznej. Nasza praca w przypadku off market to łączenie kupującego z wymarzoną przez niego nieruchomością, a nie usilne szukanie klienta. Szybkość działania Lions Estate wynika z tego, że zarówno sprzedający jak i kupujący najczęściej już są w naszym gronie kontaktów.

3. DOBRZE ZNAMY RYNEK I TAJNIKI ZAWODU, KTÓRY WYKONUJEMY

Posiadamy ogromną wiedzę o poszczególnych nieruchomościach i lokalizacjach. Obserwujemy trendy, jak również potrafimy przewidzieć, jak będzie wyglądać sytuacja w przyszłości. Analizujemy rynek, żeby dzielić się naszą wiedzą z klientami i samemu być lepiej przygotowanymi do pracy. Na bieżąco śledzimy zmiany w prawie i jesteśmy świetnie poinformowani o wszystkim, co ma znaczenie w nieruchomościach. Dzięki temu potrafimy celnie doradzić sprzedającemu i kupującemu tak, żeby obie strony były zadowolone — co nie zawsze jest takie łatwe.

Jak to możliwe?

4. POSIADAMY SKUTECZNY SYSTEM PRZEKAZYWANIA DOŚWIADCZENIA ORAZ WDRAŻANIA PRACOWNIKÓW 

Pojęcie pamięci kolektywnej stworzył Maurice Halbwachs, francuski filozof i socjolog. Określa ona zbiorowe doświadczenie jakiejś grupy ludzi, np. narodu albo przedsiębiorstwa z tradycjami.

Jesteśmy świadomi, że z doświadczenia całej firmy (pamięć kolektywna) mogą i powinni skorzystać poszczególni pracownicy. Dlatego w Lions Estate wytworzyliśmy taką kulturę organizacyjną, która sprzyja wymianie doświadczeń — u nas nie ma niezdrowej rywalizacji pomiędzy agentami. Co więcej, ta wymiana doświadczeń jest usystematyzowana. Przykładowo każdy nowy pracownik otrzymuje dedykowanego mentora/supervisora, a także zadania, które pomagają mu się wdrożyć. W efekcie wszyscy agenci korzystają z doświadczenia, które Lions Estate wypracowało przez lata swojej działalności. Dodatkowo, chętnie pomagają sobie nawzajem!

Przy okazji gratulacje dla naszych doradców Julii Kostrzewy oraz Rafała Lewandowskiego za kolejną transakcję off-market i sprzedaż pięknego domu na Starym Żoliborzu.

Naszym Klientom dziękujemy za zaufanie!

JEŻELI SĄ PAŃSTWO ZAINTERESOWANI WYJĄTKOWYMI I PRESTIŻOWYMI NIERUCHOMOŚCIAMI, TAKIMI, KTÓRE NIE SĄ OGÓLNODOSTĘPNE, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU:

LIONS ESTATE

ul. Wiejska 11/13, Warszawa

+48 22 826 66 51

office@lionsestate.pl

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Alena Annusewicz | Nieruchomości, Wiedza | 21.08.2019 7 adresów w Warszawie i okolicach najczęściej wybieranych przez obcokrajowców Warszawski rynek nieruchomości oferuje szeroki wybór atrakcyjnych pod wieloma względami mieszkań, domów oraz apartamentów. Wybierając idealną lokalizację dla siebie każdy ma inne preferencje, oczekiwania; każdy zwraca uwagę na inne detale związane z konkretnym miejscem. Czytaj dalej »
Bartłomiej Annusewicz | Nieruchomości, Wiedza | 21.08.2019 Dlaczego warto korzystać z biura nieruchomości w Warszawie – 6 konkretnych powodów Myślisz o sprawnej sprzedaży mieszkania, kupnie lub wynajęciu domu w najlepszej możliwej cenie? Zastanawiasz się czy sprzedawać / kupować na własną rękę, czy może skorzystać z usług pośrednika nieruchomości? Czytaj dalej »
Maria Góralczyk | Nieruchomości, Wiedza | 04.12.2019 Ekskluzywna lokata z widokiem na miasto, dlaczego warto inwestować w luksusowe nieruchomości? Nie od dziś wiadomo, że nieruchomości są traktowane jako stabilna i bezpieczna forma lokaty kapitału. Niezależnie od koniunktury na rynku nieruchomości nie tracą na wartości, wręcz przeciwnie: pozwalając zarówno na zabezpieczenie kapitału, jak i pomnażanie zainwestowanych w nie środków. Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | Ludzie | 04.11.2019 Lions Heart – więcej niż biznes Społeczna odpowiedzialność biznesu (ang. Corporate Social Responsibility – CSR) to zgodnie z jedną z najprostszych definicji – odpowiedzialność przedsiębiorstw za ich wpływ na społeczeństwo. Przejawia się ona poprzez różne działania, które mają pozytywny wpływ na otoczenie. Idea ta jest nam niezwykle bliska i stanowi ważny element kultury organizacyjnej Lions Estate. Czytaj dalej »
2024