Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alena Annusewicz | Ludzie | 17 października

Biuro kwitnące zdrowiem, jak stworzyliśmy w Lions Estate warunki do zdrowej i wydajnej pracy

Pozytywna atmosfera w pracy przekłada się na pozytywne efekty. Dlatego agencja Lions Estate dbając o najwyższe standardy zapewnia swoim pracownikom w warszawskim biurze zdrowe i naturalne warunki do dobrej i przyjemnej pracy. Przekonaj się jak robimy to na co dzień!

WSPÓLNA PRZESTRZEŃ

Bardzo istotne miejsce zajmuje w biurze wspólna przestrzeń – sfera integracji z kolegami i pracownikami. Pozwala zacieśnić relacje pracownicze i doskonale wpływa na współpracę pomiędzy członkami zespołu. Niejednokrotnie to właśnie w takich miejscach, np. przy automacie z kawą, przychodzą do głowy ciekawe pomysły i rozwiązania zawodowych wyzwań.

Oczywiście w agencji nieruchomości są zadania, które wymagają absolutnego skupienia i koncentracji, których nie da się rozstrzygnąć przy biurku czy na korytarzu. Dla takich celów również mamy mniejsze pomieszczenie, gdzie w spokoju można skoncentrować się na określonej kwestii.

DZIELENIE BIUREK

W biurze wychodzimy naprzeciw nowym trendom mając zawsze na uwadze odpowiedni komfort i wygodę pracowników. Dlatego w Lions Estate zaaranżowaliśmy przestrzeń do pracy w bardziej elastyczny sposób dopasowany do aktualnych potrzeb i zadań realizowanych przez członków zespołu. Wyrazem tego jest dzielenie biurek (tzw. desk sharing), które daje większą swobodę w pracy. Taka praktyka sprzyja również bardziej efektywnej współpracy, wymianie idei i koncepcji na bieżąco, już na etapie tworzenia ich przy biurku.

INSPIRUJĄCY WYMIAR

Przestrzeń sama w sobie tworzy dobrą i twórczą atmosferę w pracy. Wspomnieliśmy wcześniej o wysokich sufitach w naszym biurze – sięgające czterech metrów pomieszczenia oprócz lepszej cyrkulacji powietrza zapewniają lepszy dostęp światła słonecznego i dają poczucie dużej, nieskrępowanej niczym przestrzeni. Walory te przekładają się na lepszy komfort pracy, a także pobudzają inwencję, kreatywność. Pracownik nieograniczany przestrzenią bardziej skłonny jest do nieograniczania swojej wyobraźni w codziennej pracy i relacjach z klientami. Można powiedzieć, że w takich warunkach kreatywne rozwiązania mogą wejść na wyższy poziom.

BEZ KLIMATYZACJI

W naszym biurze nie ma miejsca na klimatyzację. Absolutnie nie znaczy to, że latem mamy problem z upałem. Odpowiednie i regularne wietrzenie pomieszczeń pozwala utrzymać w nich odpowiednią temperaturę i klimat do pracy. Dodatkowo, obecne w naszym biurze wysokie sufity pozwalają na lepszą cyrkulację powietrza – ciepłe powietrze jest lżejsze od zimnego, a więc zgodnie z prawami fizyki, idzie do góry, pod sam sufit. Brak klimatyzacji w biurze pozytywnie wpływa również na kwestie zdrowotne.

ROWEREM DO BIURA

Filozofia zdrowego biura praktykowana przez Lions Estate wykracza poza same mury naszej siedziby. W sezonie letnim zachęcamy i promujemy komunikację rowerową. Jeśli danego dnia nie mamy umówionych spotkań wymagających przemieszczania się samochodem do oddalonych od centrum dzielnic, chętnie przyjeżdżamy do biura rowerem.

NATURA I SZTUKA

Lions Estate cenimy sobie bliskość natury. Ma to wymiar estetyczny i praktyczny. Licznie obecna zieleń we wnętrzu biura pozwala filtrować powietrze, oczyszcza je ze szkodliwych związków czyniąc je lepiej przyswajalnym dla człowieka. Ponadto kwiaty pełnią funkcje dekoracyjne, a nawet pozytywnie oddziałują na kondycję psychiczną. Jak udowodniono w badaniach, kontakt z naturą pomaga się odprężyć i odstresować. Oczywiście kwiaty to nie to samo, co wyjście do parku, ale zawsze jest to pewna namiastka, fragment natury przeniesiony do biura.

W przestrzeni biurowej zorientowanej na potrzeby człowieka jest również miejsce dla sztuki. Inspirujące obrazy wiszące na ścianach nie tylko wprowadzają przyjemny nastrój, ale także pobudzają kreatywność, a nawet redukują poziom stresu, jak wynika z kilku przeprowadzonych badań.

Gdy dołożymy do tego odpowiednią kombinację kolorów i wyważonych kształtów okraszonych sztuką, otrzymujemy wnętrze ciepłe, niebanalne, w którym czas płynie zdecydowanie przyjemniej niż w klasycznym biurze z rzędem ciasno poustawianych biurek. Tak się pracuje w Lions Estate.

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Iza Kuczewska | Nieruchomości, Nowe nieruchomości, W okolicy | 05.06.2020 Klasyka wybiegająca w przyszłość – to kwintesencja inwestycji powstającej na Powiślu Marzy Ci się prestiżowy apartament w świetnej lokalizacji? Cenisz sobie luksus, komfort oraz elegancję? A może szukasz ciekawej inwestycji? Powstający na Powiślu nowy, kameralny apartamentowiec spełni kryteria osób nawet o najwyższych standardach! Ekskluzywne apartamenty w 5-kondygnacyjnym budynku z podziemnym garażem są już dostępne na sprzedaż. Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | W okolicy | 21.08.2019 Magia Mokotowskiej, czym ulica zachwyca i przyciąga mieszkańców oraz inwestorów Ulica Mokotowska to wyjątkowe miejsce na mapie stolicy. Wybrane budynki, które zostały wpisane do rejestru zabytków podnoszą prestiż i rangę tego miejsca. Mokotowska ma szczególne znaczenie dla Warszawy. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Nieruchomości, Wiedza | 21.08.2019 Przedmieście kontra Śródmieście, jaki adres wybrać dla luksusowej nieruchomości w Warszawie? Szukając apartamentu, domu, rezydencji do kupienia lub na wynajem, jedną z kluczowych kwestii, jaką bierzemy pod uwagę jest lokalizacja. Odwieczny dylemat: zamieszkać w centrum czy na przedmieściach w przypadku nieruchomości luksusowych nabiera istotnego znaczenia. Czytaj dalej »
2024