Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Iza Kuczewska | Ludzie, O nas | 30 lipca

Kobiety na Rynku Nieruchomości

Siła Kobiet

W dzisiejszych czasach kobiety są nieodłączną częścią świata biznesu. Kobiecy wdzięk, inteligencja, odwaga, kreatywność i wzajemne wsparcie składają się na ich ogromną siłę… Siłę, dzięki której osiągają wielkie sukcesy na wielu poziomach! To super bohaterki łamiące wszelkie bariery i stereotypy! Wiedzą czego chcą i konsekwentnie realizują swoje cele i marzenia, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym!

Kobieta_rynke-nieruchomosci-luksusowych

Kobiety w Polsce coraz częściej wykorzystują swój potencjał w pracy – pewnie pną się po szczeblach kariery i obejmują wysokie stanowiska w różnych branżach! Bez nich, firmy nie byłyby takie same! Do tego, międzynarodowe rankingi pokazują, że Polki są jednymi z najbardziej przedsiębiorczych kobiet nie tylko w Europie, ale i na świecie! Nic w tym dziwnego, że z dużym powodzeniem prężnie działają też w branży nieruchomości!

Kobiety na Rynku Nieruchomości

Zawód pośrednika w obrocie nieruchomościami w Polsce istnieje dopiero od 1998 roku. Mimo tego, szybko stał się popularny, szczególnie w żeńskim gronie! Obecnie wśród pośredników, można zauważyć liczebną przewagę kobiet nad mężczyznami. Dlaczego więc współczesne kobiety tak chętnie wybierają karierę jako agentki nieruchomości? Głównie dlatego, że polski rynek kwitnie, a praca agenta zapewnia atrakcyjne zarobki, niezależność w działaniu i przede wszystkim elastyczność, która jest szczególnie ważna dla pracujących matek – pozwala na utrzymanie balansu pomiędzy życiem rodzinnym i zawodowym. Jest to również świetne rozwiązanie dla kobiet, które są zmęczone codzienną pracą od 9:00-17:00, pragną zmiany kariery i nowych wyzwań!

Kobiety-na-rynku-nieruchomosci

Polki fantastycznie odnajdują się w roli pośredniczek nieruchomości, realizując się w pracy z klientami zarówno przy wynajmie, jak i sprzedaży. Panie są zmotywowane, ambitne, uwielbiają pracę z ludźmi, posiadają świetne umiejętności komunikacyjne i organizacyjne! Są dobrymi słuchaczkami, negocjatorkami, potrafią efektywnie pracować pod presją i szybko rozwiązywać problemy. Ich cechy i umiejętności pomagają im w finalizowaniu transakcji i osiąganiu spektakularnych sukcesów na rynku! Ale co najważniejsze, kobiety spełniają się w roli agentek nieruchomości i czerpią z tego ogromną satysfakcję!

Rola Kobiet w Lions Estate

Lions Estate tworzy niesamowity zespół, w którym przeważają kobiety! Jest to zdecydowanie ogromny atut firmy! Są to silne, zdeterminowane, pełne entuzjazmu i pomysłów kobiety… Profesjonalistki, które nie boją się sięgać po swoje. Każda z Nich jest wyjątkowa i na innym etapie w swoim życiu, ale łączy je wspólna pasja i motywacja do tego, co robią! Poprzez wsparcie i pracę zespołową, wzajemnie się napędzają i osiągają liczne sukcesy z miesiąca na miesiąc. Z reguły, to właśnie One stoją za największymi transakcjami w firmie, co przyczynia się do ich szybkich awansów! Ponadto, klienci Lions Estate uwielbiają z Nimi współpracować, czego odzwierciedleniem są liczne pozytywne opinie wystawione online! (artykułMamy 250 opinii od naszych Klientów!“)

przeczytaj równieżPoznaj Agenta: Maria Góralczyk” i “Poznaj Agenta: Paula Perz

Kobiety-na-rynku-nieruchomosci

W dodatku, Lwice płynnie łączą życie zawodowe z rodzinnym – wychowują dzieci i realizują prywatnie w różnych dziedzinach! Zachwycają swoją organizacją, otwartością, kreatywnością i ciężką pracą! Ich osobiste wartości są zgodne z wartościami Lions Estate. Idealnym tego przykładem jest jedna z Lwic Jagoda Muszyńska, która zainicjowała projekt wspierający kobiety o nazwie Girl, keep it real, w który mocno wierzymy, jako firma!

Women’s Empowerment – Projekt Wspierający Kobiety na Rynku Nieruchomości

Girl, Keep it real (Instagram: girl.keepitreal) to grupa networkingowa dla kobiet z szeroko pojętej branży nieruchomości. Chcemy zjednoczyć agentki nieruchomości, ale również architektki, projektantki wnętrz, notariuszki itd… ale nie tylko! Chcemy być otwarte także dla osób, które po prostu interesują się tematem rynku nieruchomości i lubią oglądać ładne wnętrza.

Grupa jest o zasięgu globalnym i jest otwarta na wszystkie rynki nieruchomości. Na swoich social media chcemy pokazywać spektakularne domy czy apartamenty z różnych zakątków świata, nad którymi opiekę sprawują kobiety z branży. Co więcej, w dalszym etapie rozwoju grupy chciałybyśmy robić cykliczne spotkania odbywające się lokalnie, dla członków organizacji. Z reguły cała branża zna się wzajemnie na rodzimym rynku, ale nie ma okazji do spotkań w większym gronie. A przecież bardzo ważne jest to, aby się obustronnie wspierać, wymieniać kontaktami, radami czy po prostu porozmawiać o nowinkach na rynku. Chcemy stworzyć przestrzeń do tego, aby bez cienia konkurencji móc wzajemnie kultywować #girlpower i #womensempowerment.

kobieca-strona-lions-estate

Dlaczego Kobiety?

Mocno wierzymy w siłę kobiet, a ich energia jest nam bardzo bliska. Same jesteśmy kobietami i uwielbiamy się nimi otaczać. Nasze ambicje, wielozadaniowość, empatia, upór w dążeniu do celu, piękno, przebojowość, solidarność, naturalność i niezależność to cechy, które nas wyróżniają i które chcemy kultywować na co dzień. Poza tym, rynek nieruchomości jedynie z pozoru przepełniony jest kobiecym pierwiastkiem. Mimo tego, że kobiety mają liczebną przewagę, finalnie to mężczyźni częściej wiodą prym i dominują w mediach jako branżowi eksperci.

Misją Girl, Keep it real jest przede wszystkim wzajemne wsparcie w grupie, która zawsze będzie miała charakter non-profit. Naszym celem jest to, aby pozostała darmowa dla każdego, kto do niej dołączy! Nie zamierzamy na niej zarabiać, komercjalizować jej działań, uprawiać personal brandingu, czy też promować konkretnej firmy.

Kobiety-na-rynku-nieruchomosci

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Alena Annusewicz | Ludzie | 21.08.2019 Biuro nieruchomości od serca Jak pomagamy – nie tylko – w znalezieniu idealnego domu Praca biura nieruchomości to nie tylko sprzedaż, kupno lub wynajem mieszkań. W Lions Estate pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzoną nieruchomość, a zarazem cieszymy się, gdy możemy pomagać innym na wiele różnych sposobów. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 13.07.2020 Dlaczego Klienci nas wybierają? Myślisz o sprawnej sprzedaży mieszkania, kupnie lub wynajęciu domu? Zastanawiasz się nad wyborem pośrednika nieruchomości? Pokażemy Ci, co dokładnie zyskujesz współpracując z Lions Estate. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Ludzie, O nas | 12.03.2020 Kariera w Lions Estate – poznaj z nami świat luksusowych nieruchomości Chciałbyś rozpocząć pracę jako doradca nieruchomości? A może masz już duże doświadczenie w tej branży, ale szukasz miejsca, w którym będziesz mógł rozwinąć skrzydła? Dowiedz się, jak wygląda praca w naszej firmie i sprawdź, może to właśnie Ty jesteś idealnym kandydatem. Czytaj dalej »
Alena Annusewicz | Ludzie | 08.03.2020 Kobieca strona Lions Estate 8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet. A kim są kobiety w Lions Estate? Czytaj dalej »
2024