Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alicja Buczkowska | Ludzie, O nas | 01 kwietnia

Mamy 250 opinii od naszych Klientów!

Stało się! 250 osoba wystawiła opinię o Lions Estate w Google. Na ich podstawie ogólna ocena naszej agencji to 4,9 w pięciostopniowej skali.

Dzięki zaufaniu i docenieniu naszej pracy przez Klientów Lions Estate nieustannie pozostaje liderem na warszawskim rynku nieruchomości premium, będąc najczęściej polecaną firmą z tego sektora! To dla nas niezwykła radość i duma a także motywacja do dalszej pracy. Niezmiernie miło nam podzielić się z Państwem artykułem, w którym oddajemy głos naszym Klientom. Za co najbardziej cenią oni współpracę z Lions Estate?

„Adwokat moich interesów”

Trudna sytuacja, w jakiej funkcjonujemy już od ponad roku nie oznacza wcale braku możliwości przeprowadzenia sprawnej transakcji i uzyskania satysfakcjonujących wyników. Pomocna i niezbędna jest jednak pomoc doświadczonych ekspertów, znających rynek nieruchomości od podszewki.

Klienci Lions Estate doceniają zwłaszcza wiedzę, oddanie i profesjonalizm naszych doradców, dzięki którym czują się pewnie w niepewnych czasach. Tak o współpracy z Rafałem Lewandowskim, Partnerem w Lions Estate pisze nasza Klientka, Pani Monika Kurpiewska:

Z Panem Rafałem pracuję od lat. Jestem “trudną Klientką” – wiem, czego chcę, wiem jaki ma być efekt końcowy, a Pan Rafał zawsze umie go ze mną osiągnąć. Zawsze z wielkim poszanowaniem moich oczekiwań, wsłuchany w moje odczucia bieżące…skłonny do zmian dających mi jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa… To zaufanie sprawia, że umiem oddać moje sprawy w Jego ręce i wiem, że są bezpieczne. Dodatkowo, co jest dla mnie równie ważne, jest świetnym adwokatem moich interesów przed potencjalnym Klientem, ja mogę zaangażować się dopiero na koniec… Moją opinię potwierdzają też ci, których odsyłałam do Pana Rafała. POLECAM, Pan Rafał, to sprawdzona i solidna osoba, godna zaufania, niezwykle ciepła i elegancka, udowadniająca, że nawet czasem trudny biznes można robić z klasą, spokojem i bezpiecznie.

Rafał Lewandowski, Partner Lions Estate

+48 667 664 070, rafal.lewandowski@lionsestate.pl

Szybkość działania pomimo trudnej sytuacji na rynku

Rynek najmu wyjątkowo mocno odczuł pandemię. Najgorzej sytuacja wygląda w sektorze rynku najmu krótkoterminowego, który w związku z nałożonymi obostrzeniami praktycznie przestał istnieć. Małym zainteresowaniem w pandemii cieszą się również mieszkania o mniejszych metrażach. Pomimo trudnej sytuacji na tych obszarach eksperci Lions Estate z powodzeniem przeprowadzili – i wciąż przeprowadzają – transakcje obejmujące najem, o czym pisze w swojej opinii Pani Karolina Henke:

Maria Góralczyk, Partnerka Lions Estate

+48 570 990 469, maria.goralczyk@lionsestate.pl

Angelika Jeleń, Premium Property Advisor 

+48 536 861 500, angelika.jelen@lionsestate.pl

Wieloletnia współpraca

Jedną z rzeczy, która cieszy nas najbardziej jest zaufanie naszych Klientów. Wielu z nich po zakończeniu współpracy nad jedną transakcją wraca do nas ponownie. To dla nas najwyższe wyróżnienie ale również motywacja do dalszej pracy.

Pani Jagoda w bardzo profesjonalny sposób i z wielką dawką pozytywnej energii przeprowadziła przez wszystkie etapy transakcji! Zdecydowanie polecam współpracę z panią Jagodą i agencją Lions Estate!

– Wojciech Kostoglu

Jagoda Muszyńska, Property Advisor

+48 577 152 255, jagoda.muszynska@lionsestate.pl

Komfort w trakcie przeprowadzki

Obserwując sytuację na rynku eksperci Lions Estate zwracają uwagę na stabilizujące się nastroje konsumentów. Nieustannie zwracają się do nas Klienci zarówno zlecający najem, jak i chcący wynająć nieruchomość, dlatego pozostajemy optymistami jeśli chodzi o nadchodzące miesiące. W naszej pracy na co dzień pomagamy w relokacjach obcokrajowców, którzy również cenią sobie profesjonalizm, wiedzę i otwartość naszych doradców.

Bardzo dziękuję Valentinie Leardi za jej pracę przy znalezieniu najemcy mojego mieszkania. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie a umowa została sfinalizowana w ciągu kilku dni. Profesjonalna, skuteczna, godna zaufania a do tego bardzo życzliwa i sympatyczna. Valentina ma wyjątkowe podejście do klientów, zachowuje obiektywizm wobec obu stron transakcji, reprezentuje obie strony z równym profesjonalizmem i zaangażowaniem, co bardzo cenię. Szczerze polecam!

Valentina Leardi, Senior Property Advisor

+48 570 990 975, valentina.leardi@lionsestate.pl

Elastyczność, nastawienie na potrzeby klienta i nieszablonowe podejście

Klienci współpracujący z Lions Estate w ostatnich miesiącach zwracają również uwagę na elastyczność naszych doradców, ich nastawienie na potrzeby Klienta oraz kreatywne podejście do pracy nad transakcjami, dzięki czemu ich realizacja przebiega w sposób szybki i niestresujący dla Klienta. Wirtualna prezentacja mieszkania, spotkania online a może zdalny zakup mieszkania? Dla agentów Lions Estate nie ma rzeczy niemożliwych!

Nieruchomości to nasza pasja!

Niezmiernie cieszymy się, że tylu naszych Klientów poleca współpracę z Lions Estate. Tym bardziej dumą napawa nas fakt, iż wielu z nich powierzyło nam swoje interesy na dłużej, współpracując z nami od lat. Państwa satysfakcja z nowego domu, przeprowadzonej sprzedaży lub najmu nieruchomości to dla nas największa nagroda i motywacja do dalszej pracy.

Skąd bierze się siła naszego zespołu? Nieruchomości to nasza praca, ale przede wszystkim – pasja. Doradcy Lions Estate to grupa pasjonatów swojego zawodu, nieustannie dążący do perfekcji i doskonałego serwisu. Każdego Klienta traktujemy priorytetowo i indywidualnie.

Patryk Staniszewski to najlepszy agent, z jakim się spotkałam i marzenie każdego pracodawcy. Współpracuję z agencjami nieruchomości na całym świecie, ale znalezienie kogoś tak dobrego jak ty to wyzwanie. Profesjonalne podejście i szybka komunikacja – to, co najbardziej cenię.

– Marta Siemiona

Patryk Staniszewski, Premium Property Advisor 

+48 667 770 000, patryk.staniszewski@lionsestate.pl

Zaufaj jakości Lions Estate i postaw na współpracę z najlepszymi!

Lions Estate, ul. Wiejska 11/13, 00-480 Warszawa

e-mail: office@lionsestate.pl,  mobile: +48 22 826 66 51

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Iza Kuczewska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 13.07.2020 Dlaczego Klienci nas wybierają? Myślisz o sprawnej sprzedaży mieszkania, kupnie lub wynajęciu domu? Zastanawiasz się nad wyborem pośrednika nieruchomości? Pokażemy Ci, co dokładnie zyskujesz współpracując z Lions Estate. Czytaj dalej »
Bartłomiej Annusewicz | Nieruchomości, Wiedza | 21.08.2019 Dlaczego warto korzystać z biura nieruchomości w Warszawie – 6 konkretnych powodów Myślisz o sprawnej sprzedaży mieszkania, kupnie lub wynajęciu domu w najlepszej możliwej cenie? Zastanawiasz się czy sprzedawać / kupować na własną rękę, czy może skorzystać z usług pośrednika nieruchomości? Czytaj dalej »
Alicja Buczkowska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 04.01.2021 8 powodów, dla których warto współpracować z dobrym agentem nieruchomości Wiele osób w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży bądź rozpoczęciu poszukiwań nieruchomości ma wątpliwości – czy warto nawiązywać współpracę z agencją nieruchomości? Jakie zalety niesie za sobą taka współpraca? W poniższym artykule przedstawimy, dlaczego dobry agent nieruchomości to klucz do sukcesu Twojej transakcji Czytaj dalej »
Alicja Buczkowska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 09.03.2021 Lions Estate - Lider najwyższej jakości obsługi klienta w obrocie nieruchomościami 2021 W nowym roku #LionsTeam nie zwalnia tempa! Jest nam niezwykle miło poinformować, że zostaliśmy uhonorowani prestiżową nagrodą Magazynu Businesswoman&life. Czytaj dalej »
2024