Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Patryk Staniszewski Partner

Bio

Urodziłem i wychowałem się w Warszawie zatem miałem okazję obserwować jak to miasto zmieniało się na przestrzeni lat, dlatego tym bardziej branża nieruchomości wydaje się naturalnym miejscem dla mnie, pozwala mi ona odkrywać nowe, ciekawe zakamarki tego miasta oraz odczuć jak historia przeplata się tu z nowoczesnością.

Kontakt

Nr telefonu: +48 667 770 000
E-mail: patryk.staniszewski@lionsestate.pl
Skontaktuj się z doradcą »

Nagrody

  • Golden Lion - Doradca Roku (Q2) - Golden Lion - Doradca Roku (Q2) 2023
  • Golden Lion - Doradca Roku (Q2) - Golden Lion - Doradca Roku (Q2) 2022
  • Lider Transakcji (Q2) - Lider Transakcji (Q2) 2022
  • Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q1) - Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q1) 2018
  • Lider Transakcji (Q1) - Lider Transakcji (Q1) 2018
  • Golden Lion - Doradca Roku (Q4) - Golden Lion - Doradca Roku (Q4) 2017

Osiągnięcia

  • Lew Miesiąca- kwiecień - Lew Miesiąca- kwiecień 2024
  • Lew Miesiąca- kwiecień - Lew Miesiąca- kwiecień 2023

Rekomendacje

Dodaj opinię »
Marta Siemiona
Patryk S. najlepszy agent, z jakim się spotkałem i marzenie każdego pracodawcy. Współpracuję z agencjami nieruchomości na całym świecie, ale znalezienie kogoś tak dobrego jak ty to wyzwanie. Profesjonalne podejście i szybka komunikacja - to, co najbardziej cenię. Doceniam, że wysyłasz mi e-mail o 1 w nocy, kiedy jesteś już na wakacjach, to dowodzi, że zależy Ci na klientach. Życzę Ci wszystkiego najlepszego.
Michal Čuha, Boehringer Ingelheim
Doskonała super szybka i profesjonalna obsługa agentów nieruchomości. Agent Patryk S. był niezwykle responsywny, kompetentny, chętny do wyjaśniania i doradzania, płynny w piśmie i mowie w języku angielskim, naprawdę bardzo pomocny i zorientowany na klienta. Po prostu nasz wybór na przyszłość. Powodzenia Patryk! :)
Bertus Korb, TMF Poland
Patryk był wyjątkowo cierpliwy i przechodził samego siebie, aby pokazać nam odpowiednie nieruchomości. Jest miły i bardzo profesjonalny.
Rita Kh
Współpracowaliśmy z Patrykiem z Lions Estate przed przeprowadzką do Warszawy, był niezwykle pomocny, profesjonalny i starał się znaleźć dla nas apartamenty w mgnieniu oka. Pokazał nam 10 apartamentów w jeden dzień, wszystkie niesamowite miejsca i lokalizacje. Kilka z nich bardzo nam się podobało i zdecydowaliśmy się na jeden, ale niestety właściciel wynajął go za naszymi plecami. To nie powstrzymało Patryka przed szukaniem więcej i pokazaniem nam więcej. Gdyby nie rady Patryka, wiedza i nauki nas przez cały ten czas jaki jest rynek i tego, co tam jest, nie bylibyśmy w stanie wybrać ani wiedzieć, co jest dobre, a co nie. Polecam współpracę z nim i Lions Estate i mam nadzieję, że w przyszłości, jeśli będziemy szukać innego mieszkania, skontaktujemy się z nim ponownie.
Maria H, Raiffeisen Bank International
Patryk Staniszewski był bardzo profesjonalny, kompetentny, przyjazny, pomocny i zawsze szybki i niezawodny. Zdecydowanie polecam.
Jelena Krzanicki
Lions Estate to fantastyczna agencja nieruchomości w Warszawie i najlepsza usługa, jaką otrzymaliśmy do tej pory, szukając nieruchomości na wynajem! Odpowiedzieli na wszystkie nasze potrzeby w odpowiednim czasie, język angielski był nieskazitelny, nieruchomości, które nam pokazano, całkowicie odpowiadały naszym wymaganiom i były na najwyższym poziomie. Znaleźliśmy nasz nowy dom w Warszawie po zaledwie jednym dniu oglądania z Lions i nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z ich usług. Gorąco polecamy Lions Estate każdemu, kto chce wynająć lub kupić nieruchomość w Warszawie! Są genialni i na pewno znowuskorzystam z ich usług! Dziękuję zespołowi Lions Estate, a Patrykowi w szczególności za tak dobrą opiekę nad nami!
Serhan Altıntaş, Pfizer Polska
Patryk Staniszewski był przedstawicielem, który współpracował ze mną podczas przeprowadzki i wynajmu mieszkania w Warszawie. Efektywnie dostarczył mi alternatywy, pomógł mi w segregowaniu i ustalaniu priorytetów mieszkań oraz zapewnił wsparcie podczas mojego procesu decyzyjnego. Był zawsze profesjonalny i bardzo zainteresowany przez cały ten proces. Naprawdę doceniam jego wsparcie, które przez większość czasu wykraczało poza poszukiwania mieszkania, gdzie dostarczał wielu cennych informacji o życiu w Warszawie. Był bardzo elastyczny w godzinach pracy, pokazywał mi nawet mieszkania w dni robocze i niedziele, gdzie inni agenci nie zapewniali takiej elastyczności. To naprawdę pomaga, szczególnie jeśli jesteś zajęty pracą.
Magdalena Wałasiewicz
Po raz drugi współpracowałam z agencją Lions przy poszukiwaniu Najemców mojego mieszkania, tym razem z panem Patrykiem Staniszewskim. Wszystko przebiegło sprawnie, serdecznie polecam :)
Katarzyna Łoza-Sołtyk
Patryk Staniszewski to zdecydowanie właściwa osoba na właściwym miejscu. Wysoka kultura osobista idą w parze z ogromnym profesjonalizmem. Zawsze na czas, zawsze przygotowany, a jednocześnie odczytuje potrzeby klienta z wyprzedzeniem. Przygotowany na 200%. Chętny do pomocy. Współpraca z Panem Patrykiem to sama przyjemność. W przyszłości wybiorę właśnie Pana. Zdecydowanie polecam!!!
Anil Tanca, Liugong Dressta Machinery
Szukałem czegoś przytulnego i zarazem zależało mi na czasie... Jako ktoś, kto mieszkał w garstce metropolitów na całym świecie, miałem złe doświadczenia z niektórymi agencjami w Warszawie. Potem spotkałem się z Patrykiem .. Zadał właściwe pytania, dobrze słuchał, wymyślił pakiet rozwiązań i zrobił to szybko .. dobre wrażenia zorientowane na klienta .. dzięki jeszcze raz
Robert Wozniak
Moim agentem przy wynajmie mieszkania był Pan Patryk Staniszewski. Dość szybko dobrze ocenił moje potrzeby i intencje i znalazł dobre mieszkanie, więc proces poszukiwania był bezproblemowy. Samo podpisanie umowy też przebiegło sprawnie.
Chris Baj
Patryk był najbardziej profesjonalny i pomocny
Mandy
Patryk bardzo mi pomógł w znalezieniu mieszkania dla mnie. Z 2 kotami i moimi życzeniami czasami nie było to dla niego łatwe, ale nie przestawał szukać i wreszcie znalazł dobre mieszkanie. Komunikacja przez e-mail i telefon była idealna, a on mówi dobrze po angielsku. Dla obcokrajowca to bardzo wygodnie, gdy nie mówisz po polsku. Mieszkanie jest blisko mojej pracy, całe wyposażone i blisko sklepów / supermarketów. Właściciel tego apartamentu jest osobą przyjazną, mówi dobrze po angielsku i jest również bardzo chętny do pomocy. Dziekuje Patryk! Zdecydowanie polecam to przedsiębiorstwo, gdy szukasz mieszkania!
cal doherty
Doskonała opieka, doskonałe możliwości. Rady dotyczące długoterminowego wynajmu (nasz pierwszy zagraniczny) dawał nam Patryk Staniszewski, który znakomicie poradził sobie z niekończącymi się pytaniami, nerwowymi klientami i bolesnie długim opóźnieniem potwierdzenia z naszej strony, z powodu ostatnich etapów ciąży! Przez cały czas Patryk pozostawał uprzejmy, niewzruszony i wybitnie cierpliwy, i za to ma nasze szczere podziękowania i uznanie ... jak dotąd opieka była również doskonała, ale podpisamy umowę zgodnie z tradycją, popijając drinka w naszym nowym domu w maju! ;) Brawo, i dzieki, Patryk i Lions Estate!
Emma Amigues
Ta agencja nieruchomości naprawdę pomogła nam znaleźć niesamowite mieszkanie dla mnie i moich 2 innych przyjaciół. Agent był naprawdę dostępny i zawsze chętny do pomocy, jeśli mieliśmy jakieś pytania lub problemy. Jeśli chcesz mieć dobre usługi, poproś o Patryka, jest niesamowity;)
Sebastian Jamroz
Niezwykle profesjonalna, miła obsługa i wsparcie - od aplikacji, przez cały okres współpracy do finalizacji transakcji. Patryk Staniszewski - niesamowity konsultant, oferujący namacalne i kompleksowe wsparcie!
Libor Mynar, Frontex
Doskonała, profesjonalna obsługa. Mogę w pełni polecić! Zapytaj o agenta nieruchomości Patryka S.
Senka Eterovic
Patryk to niesamowity agent do współpracy. Jest profesjonalny w każdym aspekcie, dawał poczucie jakbym był jego jedynym klientem. Podchodzi do klienta indywidualnie i dba o wszystkie szczegóły. Odpowiada szybko, dzięki niemu poszukiwanie mieszkania było mniej stresujące. Gorąco polecam Patryka każdemu, kto szuka nowego domu.
Patryk Staniszewski - moje oferty Zobacz moje aktualne oferty na wynajem i sprzedaż
int(27)

Ostatnie transakcje

Sprzedane
Warszawa, Leona Kruczkowskiego Śródmieście Powiśle171m²
Sprzedane
Warszawa, Mokotowska Warszawa117m²
Wynajęte
Warszawa, Tamka Śródmieście Powiśle118m²
Wynajęte
Warszawa Wilanów Niski500m²
Sprzedane
Warszawa Śródmieście148m²
Wynajęte
Warszawa Wilanów Niski270m²
Wynajęte
Warszawa, Magazynowa Mokotów Ksawerów72m²
Wynajęte
Warszawa Praga-Południe46m²
Sprzedane
Warszawa, Piękna Śródmieście Południowe104m²
Wynajęte
Warszawa, Leona Kruczkowskiego Śródmieście Powiśle120m²
Wynajęte
Konstancin-Jeziorna Konstancin-Jeziorna400m²
Wynajęte
Warszawa, Parkowa Mokotów Sielce160m²
Wynajęte
Warszawa, Biedronki Wilanów191m²
Wynajęte
Warszawa, Leona Kruczkowskiego Śródmieście Powiśle100m²
Wynajęte
Warszawa Mokotów Sadyba500m²
Wynajęte
Warszawa, Górnośląska Śródmieście Powiśle148m²
Wynajęte
Warszawa, Aleja Wyścigowa Mokotów Służew908m²
Wynajęte
Warszawa, Adama Naruszewicza Mokotów71m²
Wynajęte
Warszawa, Grzybowska Śródmieście66m²
Wynajęte
Warszawa, Wiejska Śródmieście140m²
Wynajęte
Warszawa, Złota Śródmieście140m²
Sprzedane
Józefów Górki226m²
Wynajęte
Warszawa, Grzybowska Śródmieście120m²
Wynajęte
Warszawa Bielany600m²
Wynajęte
Warszawa, Puławska Mokotów Stary Mokotów76m²
Sprzedane
Warszawa, Sarmacka Wilanów81m²
Wynajęte
Warszawa, 29 Listopada Śródmieście Ujazdów142m²
2024