Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Bruzdowa 125 i 127 - Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Bruzdowa 125 i 127

Bruzdowa 125 i 127 Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Bruzdowa 125 i 127

Bruzdowa 125 i 127

Luksus z dala od zgiełku miasta - Bruzdowa 125 i 127

Inwestycje Bruzdowa 125 oraz 127 powstały na warszawskich Zawadach. Swoje miejsce znajdą tu osoby, które chcą odciąć się od zgiełku miasta, jednocześnie pozostając w bliskości do centralnych obiektów stolicy. Zawady są obecnie jedną z najsilniej rozwijających się części Warszawy. Usytuowane są w niewielkiej odległości od centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu pałacowego w Wilanowie wraz z towarzyszącym mu ogrodem, parkiem oraz Jeziorem Wilanowskim. Zawady to zielony punkt na mapie Warszawy, który sprzyja rekreacji oraz aktywnym formom spędzania czasu wolnego. Aktualne oferty apartamentów na sprzedaż i wynajem w inwestycjach Bruzdowa 125 i 127 dostępne na stronie Lions Estate.

Bruzdowa 125 i 127 czyli solidność i funkcjonalność

W skład inwestycji Bruzdowa 127 wchodzi 71 lokali, natomiast w skład inwestycji Bruzdowa 125 – 8 lokali. W projekcie inwestycji postawiono na solidność i funkcjonalność. Do dyspozycji mieszkańców są garaże podziemne przystosowane również dla osób niepełnosprawnych – przewidziane są miejsca parkingowe o odpowiednich gabarytach, a także winda osobowa. Miejsce to idealnie sprawdzi się dla rodzin z dziećmi – na terenie inwestycji przewidziano plac zabaw a w pobliżu dostępne są rozległe tereny zielone. Zadbano również o bezpieczeństwo mieszkańców.

Jakość życia - Bruzdowa 125 i 127

Zawady to spokojna i bardzo zielona część Wilanowa. Z uwagi na sąsiedztwo Miasteczka Wilanów i Ursynowa, mieszkańcy mogą korzystać z pobliskiej infrastruktury miejskiej – sklepów, kawiarni, ośrodków sportowych, placówek medycznych, kina, a także prestiżowych publicznych oraz prywatnych przedszkoli i szkół, w tym Międzynarodowej Szkoły Europejskiej, American School of Warsaw czy Szkoły Niemieckiej.

 

Blisko stąd nad Wisłę. Miłośnicy sportu docenią to miejsce za  ścieżki rowerowe, do biegania, boisko Orlik, pole golfowe, korty tenisowe, ośrodki jeździeckie, basen i mnóstwo miejsc na spacery. Przy ulicy Przyczółkowej, powstał Vis-a-Vis Street Mall – nowoczesna galeria dedykowana miłośnikom sportu i zdrowego stylu życia.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024