Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Holland Park - Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Holland Park

Holland Park Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Holland Park

Holland Park

Holland Park - spokojna enklawa w sercu metropolii

Apartamentowiec Holland Park usytuowany jest na lewym brzegu Wisły w samym sercu miasta. To kompleks trzech ekskluzywnych budynków położonych na skarpie przy ulicy Książęcej 17/19 w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Trzech Krzyży. Ta wyjątkowa lokalizacja, z której do najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie spacer zajmuje tylko kilka minut, określana jest mianem ‘zielonych płuc miasta’.

 • Plac Trzech Krzyży – 1 minuta
 • Warszawska Giełda Papierów Wartościowych – 1 minuta
 • Nowy Świat – 3 minuty
 • Muzeum Narodowe – 5 minut
 • Łazienki Królewskie przyciągają turystów słynnymi koncertami chopinowskimi, które odbywają się u stup pomnika kompozytora – 15 minut

Rangę osiedla podnosi sąsiedztwo ambasad, Giełdy Papierów Wartościowych, a także luksusowych sklepów, wytwornych restauracji i hotelu.

Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dojazd w odległe części miasta zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Aktualne oferty apartamentów na sprzedaż i wynajem w inwestycji Holland Park dostępne są w ofercie Lions Estate.

Holland Park - Tulipany w sercu miasta

Kompleks zaprojektowany został przez holenderską architekt Verę Yanovshtchinsky we współpracy z Markiem Świerczewskim. Charakteryzuje się specyficznym wygięciem linii bryły. Budynki noszą nazwy najbardziej znanych odmian holenderskich tulipanów – Brunello i Oscar.

Holland Park został ukończony w 2001 roku. Przez lata pełnił funkcje ekskluzywnego hotelu przedłużonego pobytu. W 2006 roku budynki zostały zmodernizowane i dostosowane do potrzeb mieszkalnych, stając się jednym z najbardziej luksusowych kompleksów mieszkaniowych w stolicy.

Holland Park czyli komfort i bezpieczeństwo

Apartamentowce zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić ich mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Elewacje budynków utrzymane w tonacji jasnobeżowej są połączeniem naturalnego piaskowca, szlachetnych tynków, szkła i aluminium. Szczególnej lekkości nadają im ażurowe elementy balkonów i tarasów, które okalają znaczną część elewacji.

Przy realizacji Holland Parku istotne znaczenie miało zagospodarowanie terenu. Z wielką starannością zaprojektowano ogród, w otoczeniu którego usytuowano budynki. Skarpę zdobią specjalnie dobrane gatunki drzew i krzewów, które tworzą niepowtarzalny układ ogrodowo-parkowy.

Każdy z budynków posiada własną portiernię i recepcję, a monitorowanie kompleksu przez kamery telewizji przemysłowej, odbywa się z centralnej recepcji zlokalizowanej w środkowym budynku.

Apartamenty Holland Park - luksus szyty na miarę

Holland Park to kompleks trzech budynków z których dwa – budynek zachodni i środkowy są przeznaczone na wynajem i zawierają łącznie 64 luksusowe mieszkania.

Mieszkania są różnorodne pod względem funkcjonalnym i metrażu – od 83 do 180 m2. Cechą wspólną jest wysoki standard wykończenia, piękne widoki na panoramę Warszawy oraz bezpośrednie sąsiedztwo parku. Do każdego lokalu przypisane jest miejsce garażowe w podziemnym parkingu.

Luksusowe apartamenty składają się z:

 • jednej lub dwóch sypialni
 • jednej lub dwóch w pełni wyposażonych łazienek
 • toalety
 • przestronnego pokoju dziennego (salonu)
 • aneksu kuchennego umeblowanego wysokiej klasy sprzętami AGD
 • pomieszczenia gospodarczego

Większość mieszkań posiada balkony lub loggie.

Holland Park - Cisza i spokój w cenie luksusu

Apartamenty Holland Park to doskonały wybór dla osób poszukujących prestiżu i luksusu w centrum miasta, jednocześnie preferujących cichą i spokojną okolicę.

Okolica Holland Parku

W bliskim otoczeniu apartamentowca znajduje się wiele placówek kulturalnych, które zachęcają swoją bogatą ofertą.

 • Opera Narodowa – najstarszy i najsłynniejszy teatr operowy w Polsce. W ostatnim czasie przeżywa swój renesans. Bilety na wydarzenia rozchodzą się błyskawicznie. To miejsce gdzie wypada być.
 • Łazienki Królewskie – przepiękny, rozległy park i ulubione miejsce warszawiaków na długie spacery. Potocznie nazywane ‘najszczęśliwszym miejscem w Warszawie’. Niegdyś była to letnia rezydencja króla Stanisława Augusta. Dziś to klasycystyczne zabytki i historyczne ogrody.
 • Pałac Kultury i Nauki – najwyższy i najbardziej rozpoznawalny budynek w Warszawie. Widać go z niemal każdego miejsca w stolicy. Latem w okolicach pałacu rozbrzmiewa muzyka, odbywają się pokazy teatralne i filmowe. Zimą zaś to doskonałe miejsce dla amatorów łyżwiarstwa.
 • Ulica Mokotowska słynie z najdroższych butików polskich projektantów m.in. Macieja Zienia, Robert Kupisza, Anny Kuczyńskiej, Tomasza Ossolińskiego czy Anny Kruk, klimatycznych restauracji i przepięknych kamienic – cennych zabytków architektury, rozpościerających się wzdłuż ulicy.
 • Vitkac – luksusowy dom handlowy w którym swoje butiki mają najsłynniejsze światowe marki tj.: Gucci, Louis Vuitton, YSL, Bottega Veneta, Giorgio Armani, Lanvin.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024