Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Wiejska 11 - Zabytkowa kamienica w prestiżowej lokalizacji

Wiejska 11 Zabytkowa kamienica w prestiżowej lokalizacji

Wiejska 11

Zabytkowa kamienica w prestiżowej lokalizacji

Kamienica Wiejska 11 znajduje się w najbardziej prestiżowej części Warszawy, vis-a-vis kancelarii Prezydenta RP, z jednej strony przy reprezentacyjnym Placu Trzech Krzyży, a z drugiej przy zacisznym parku im. Marszałka Edwarda Rydza-Śmigłego.

Wiejska 11 to kameralna inwestycja mieszcząca tylko 24 apartamenty o wysokim standardzie i metrażach od 190 do 264 m2. Kamienica składa się z części frontowej oraz dwóch oficyn. Została wzniesiona w 1906 roku, na miejscu willi według projektu architekta Antoniego Corazziego. W niemal niezmienionej formie przetrwała do dzisiaj. Wpisana do rejestru zabytków, jako przykład typowej warszawskiej zabudowy mieszkaniowej przełomu wieków. Inwestycja została gruntownie wyremontowana i zmodernizowana. Dużym jej atutem jest to, że zachowano oryginalny układ bryły oraz pierwotny układ pomieszczeń. Klatki schodowe wyłożono płytkami ceramicznymi na wzór trefla i kwiatów. W budynku odtworzono i poddano renowacji stylowe oryginalne elementy – drewniane drzwi wejściowe do apartamentów z okazałymi supraportami oraz stiuki w pięknej, bogato zdobionej bramie wejściowej. O stylu nieruchomości świadczą także elementy dekoracyjne, takie jak: tarcze herbowe z girlandą, stylizowane skrzydlate smoki, drzwi z dekoracją snycerską w formie liści akantu, cekinów, ćwieków i girland.

Mieszkania są przestronne i wysokie, od 3,5 do 4 metrów, stolarka okienna wykonana jest z drewna. Apartamenty są klimatyzowane. Na ostatnim piętrze zaprojektowano cztery penthouse’y. Z ich okien rozciąga się widok na panoramę Warszawy. Dodatkowym atutem każdego penthouse’u jest taras na dachu budynku.

Mieszkańcy do swojej dyspozycji mają windę i garaż podziemny z wjazdem i wyjazdem bezpośrednio od ulicy Wiejskiej oraz elegancki przeszklony dziedziniec. W budynku znajduje się także recepcja. Kamienica jest monitorowana i strzeżona.

Apartamenty przy Wiejskiej 11 to doskonały wybór dla osób poszukujących luksusowego lokum. Wysoki standard mieszkań, zabytkowy budynek i prestiżowa lokalizacja sprawiają, że Wiejska 11 to niezwykle pożądany adres wśród klientów.

Inwestor: Myoni Group
Dzielnica: Śródmieście, Solec
Termin realizacji: 2016

Lokalizacja:

W pobliżu inwestycji znajdują się:

  • Sejm RP,
  • Plac Trzech Krzyży,
  • Hotel Sheraton,
  • Park i Zamek Ujazdowski,
  • Nowy Świat.

Lokalizacja gwarantuje doskonałą komunikację z innymi dzielnicami stolicy – przystanek metro Politechnika, autobusy, tramwaje. W okolicy znajdują się liczne budynki administracji publicznej, punkty usługowe, banki, eleganckie restauracje, klimatyczne kawiarnie oraz placówki dyplomatyczne. W odległości kilku minut spacerem stacja kolejowa Warszawa Powiśle, modny plac Zbawiciela oraz Łazienki Królewskie w których latem odbywają się koncerty chopinowskie. Stare Miasto jak i Dworzec Centralny oddalone są od kamienicy kilkanaście minut spacerem. Obszar inwestycji charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą drogową – Wisłostrada 1,5 km, Aleje Ujazdowskie 200 m, Aleje Jerozolimskie 500 m, ul. Marszałkowska 1 km.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024