Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Apartamenty Patria - Apartamenty na wynajem i sprzedaż w Apartamenty Patria

Apartamenty Patria Apartamenty na wynajem i sprzedaż w Apartamenty Patria

Apartamenty Patria

Apartamenty Patria - Elegancka architektura i kameralna lokalizacja

Apartamenty Patria zlokalizowane są w przepięknym zielonym otoczeniu Powiśla, w samym sercu Warszawy, przy ulicy Leona Kruczkowskiego 6, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Rydza Śmigłego, nieopodal Pl. Trzech Krzyży, Al. Jerozolimskich oraz ul. Marszałkowskiej.

Patria to luksusowa inwestycja zrealizowana przez Dom Development w roku 2006. Projekt gmachu powstał w pracowni mąka.sojka.architekci, a jego konstrukcją zajęła się firma Mostostal Warszawa. W skład kompleksu wchodzą 4 sześciopiętrowe budynki mieszkalne o nietuzinkowej architekturze i eleganckich elewacjach. Dwa spośród czterech budynków Patrii to ulokowane od północy apartamentowce. Ich mieszkańcy mają okazję podziwiać przepiękną panoramę Warszawy. Od strony południowo wschodniej położone są dwa kameralne budynki, 7 i 8 piętrowe. Apartamenty dostępne są w różnych rozmiarach, od dwupokojowych (ok. 45 m2) mieszkań, przez  pięciopokojowe apartamenty (ok. 170 m2) położone na wyższych piętrach, po zlokalizowane na szczycie klimatyzowane penthousy, z których roztacza się piękny widok na Centrum Warszawy. Pod budynkami ulokowane są parkingi. Zielone wewnętrzne patio oraz reprezentacyjna recepcja, stawiają Patrię w szeregu najbardziej prestiżowych warszawskich projektów apartamentowych. Inwestycja oferuje wewnętrzny plac zabaw.

Atrakcyjne otoczenie apartamentowców wpływa na wygodę i prestiż życia jego mieszkańców. Patria została harmonijnie wpisana w parkowe otoczenie warszawskiego Powiśla. Projektanci dołożyli starań, by istniejąca zieleń stanowiła jego integralną część. Dlatego kameralne, wewnętrzne dziedzińce są częścią istniejącego parku.

Apartamenty Patrii są świetną propozycją dla wymagających klientów. Osiedle wyróżnia nowoczesna i elegancka architektura oraz wysoki standard wykończenia. Aktualne apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Apartamenty Patria dostępne są w ofercie Lions Estate.

Apartamenty na wynajem i sprzedaż w Apartamenty Patria

Apartamenty Patri

Apartamenty PatriaApartamenty Patria 1

Atuty lokalizacji:

Wokół apartamentowców znajduje się sporo fantastycznych restauracji, kawiarni, modnych i lubianych przez warszawiaków miejsc, takich jak np. Bulwary Wiślane czy ogrody BUW-u.

Doskonałe połączenie z każdą dzielnicą Warszawy. Dzięki sprawnej komunikacji miejskiej można szybko dotrzeć do wszystkich kluczowych miejsc Warszawy.

  • 800 m Stacja metra Centrum Nauki Kopernik
  • 1 km autem do ścisłego centrum Warszawy
  • poniżej 400 m do przystanku autobusowego, tramwajowego oraz stacji PKP POWIŚLE
  • 1 km do Placu Trzech Krzyży
  • 8 km do Lotniska Chopina

Mieszkańcy mogą wybierać w bogatej ofercie wielu kin, teatrów, popularnych galerii, muzeów oraz sklepów i zgromadzonych wzdłuż ulicy Marszałkowskiej i Alej Jerozolimskich.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024