Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Wilcza 22 - Kamienica w Podwórzu

Wilcza 22 Kamienica w Podwórzu

Wilcza 22

Wilcza 22 – Kamienica w Podwórzu

Inwestycja Wilcza 22 to wyjątkowa, zrewitalizowana kamienica z końca XIX wieku, której w procesie restauracji przywrócono dawny urok. Jest to jeden z nielicznych budynków, który ocalał po II wojnie światowej. Za realizację projektu odpowiedzialna jest renomowana na rynku nieruchomości firma deweloperska RealCo Property Investment and Development. Podczas renowacji starano się, by zachować pierwotny charakter budynku – w całości odtworzono elewację kamienicy, wymieniono drzwi oraz okna na stylizowane tak, aby nawiązywać w formie do historycznych, przyozdabiając je typowymi dla tamtej epoki elementami, odrestaurowano schody wraz z balustradami.

Wilcza 22 – unikalne apartamenty na Śródmieściu

Apartamenty w pięciokondygnacyjnej inwestycji Wilcza 22 to przestrzenie dostępne w różnorodnych konfiguracjach o niezwykle klimatycznym, przedwojennym charakterze. Częściowo historyczną zabudowę otacza nastrojowa aura.

Udogodnienia dla mieszkańców:

  • Wysoki standard wykończenia
  • Wysokie okna gwarantujące świetnie doświetlenie lokali
  • Dziedziniec wyłożony kostką granitową z zielenią, ławkami oraz lampami
  • Niektóre lokale mieszkalne z antresolą
  • Wymienione instalacje
  • Komórki lokatorskie

Wilcza 22 – doskonałe położenie na warszawskim Śródmieściu

Dogodna lokalizacja w centrum miasta zapewnia bezpośredni dostęp do znajdujących się nieopodal licznych ośrodków kultury oraz rozrywkowych – krótkim spacerem dotrzemy do Hali Koszyki oferującej bogaty wachlarz modnych restauracji, na Plac Zbawiciela, głównego punktu życia towarzyskiego w mieście tudzież Plac Trzech Krzyży z doskonałą ofertą ekskluzywnych butików, podobnie jak pobliska ulica Mokotowska. Miłośników kinematografii z pewnością zainteresuje obecność w sąsiedztwie Kinoteki w Pałacu Kultury i Nauki oraz kultowego kina Atlantic, idealnie nadających się na wypady kulturalne. Równie znakomity wybór wśród teatrów – Teatr Muzyczny Roma, Teatr Polonia, Studio Buffo. Sama ulica, przy której usytuowany jest apartament, gwarantuje wybór z szerokiej oferty wyśmienitych restauracji. Śródmieście jest także pełne zieleni – w okolicy znajdują się liczne parki, tj. Park Ujazdowski, Ogród Saski, Dolina Szwajcarska oraz Łazienki Królewskie, które zapewniają odskocznię od zgiełku miasta. Ponadto, linie tramwajowo-autobusowe oraz metro warszawskie z najbliższymi stacjami: Metro Centrum i Metro Politechnika zapewniają komfortowe połączenie z innymi punktami stolicy.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024