Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Hoża 55 - Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Hoża 55

Hoża 55 Apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Hoża 55

Hoża 55

Hoża 55 – Apartamentowiec w samym sercu Warszawy

Apartamentowiec Hoża 55 znajduje się w Śródmieściu Południowym, przy ulicy Hożej 55 (0,6 km od centrum Warszawy). Inwestycja została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku przez dewelopera Yareal Polska Sp. z o. o.. Jest to projekt inspirowany klimatem zabytkowych kamienic.

Od zawsze ulica Hoża uważana była za jeden z najbardziej prestiżowych i znanych adresów w centrum Warszawy. Do dzisiaj zachowała przedwojenne zabudowania i swój kameralny charakter.

Projekt architektoniczny inwestycji Hoża 55 wykonany został przez firmę Grzegorczyk – Taillandier we współpracy z polskim biurem architektonicznym Kluczyński Architekt. Kompleks apartamentów powstał w miejscu dawnej fabryki brązów i srebra Braci Łopieńskich. Aktualne oferty apartamentów na sprzedaż i wynajem w inwestycji Hoża 55 dostępne są w ofercie Lions Estate.

Opis nieruchomości - Hoża 55

Projekt obejmuje dwa kameralne budynki – pięciopiętrowy od frontu i sześciopiętrowy w głębi działki, które tworzą zespół nowoczesnych apartamentów i penthousów. Łącznie znajdują się tam 62 apartamenty: od 35-metrowych lokali typu studio, aż po 177-metrowy penthouse z przestronnym tarasem na dachu i pięknym widokiem na centrum Warszawy. Budynki posiadają od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Nowoczesny apartamentowiec wykonano ze szczególną starannością, wkomponowując we wnętrza fragmenty historycznej fasady i elementy fabrycznych maszyn. W budynku znalazło się reprezentacyjne, przeszklone lobby, zielone patio widoczne z ulicy, do którego prowadzi wewnętrzne przejście udekorowane starą suwnicą. Apartamenty zapewniają mieszkańcom najwyższy współczesny standard mieszkania m.in. dzięki luksusowym przestrzeniom wspólnym, systemowi kontroli dostępu i monitoringu czy parkingowi podziemnemu na 72 miejsca. Kameralnego charakteru nadaje inwestycji wewnętrzne zielone patio i unikalne w samym sercu stolicy ogródki przy mieszkaniach na parterze. 

Apartamenty na Hożej 55

Lokale w apartamentowcu posiadają zróżnicowane metraże  (35 m2- 177 m2) i charakteryzują się doskonałym rozkładem, przestronnością, funkcjonalnością oraz łatwością aranżacji. W budynku znajdują się małe kawalerki, dwustronne 2-pokojowe mieszkania, mieszkania na parterze z prywatnymi ogródkami na tylnym dziedzińcu, trzypokojowe w ciekawym układzie i różnym położeniu oraz duże czteropokojowe apartamenty z ponad stumetrowymi tarasami na dachu.

Przestrzenie wspólne posiadają duże okna, które zapewniają maksymalny dostęp światła dziennego.

W okolicy Hożej 55

W najbliższej okolicy stoją gmach Emilii Plater 10, biurowiec Iridium i biurowiec Ufficio Primo.

Takich miejsc jak Hoża 55 jest w Warszawie niewiele. To połączenie lifestylu z kameralnym i zacisznym komfortem życia w malowniczym otoczeniu. W sąsiedztwie Hożej 55 ulokowanych jest sporo kawiarni, restauracji i punktów usługowych, które ożywiają przestrzeń i sprawiają, że żyje się tu komfortowo. 

Lokalizacja miejsca sprawia, że łatwo można się przemieszczać pomiędzy dzielnicami. Śródmieście połączone jest około 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów, a także 2 liniami metra. W odległości 200 metrów od inwestycji Hoża 55 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny NOAKOWSKIEGO 01. W najbliższej okolicy inwestycji Hoża 55 znajduje się 69 placówek edukacyjnych. 

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak: Zamek Królewski, Pałac Kultury i Nauki, Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Tuż obok nich wznoszą się znane biurowce, reprezentacyjne hotele, najwyższej klasy apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. W dzielnicy jest 8 parków, w tym Łazienki Królewskie. 

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024