Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Berezyńska 46 - Eleganckie apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Berezyńksa 46 na Saskiej Kępie

Berezyńska 46 Eleganckie apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Berezyńksa 46 na Saskiej Kępie

Berezyńska 46

Eleganckie apartamenty w inwestycji berezyńska 46

Berezyńska 46 to prestiżowa inwestycja usytuowana niedaleko skrzyżowania ulicy Saskiej z aleją Waszyngtona, w centrum zielonej Saskiej Kępy, stanowiącej wizytówkę stolicy. Dzielnica ta, wskutek swego położenia świetnie zachowała się przez okres wojny i okupacji, stąd jej głównym walorem jest  zachwycająca architektura, która jest odzwierciedleniem harmonijnego połączenia tradycji z modernizmem. Apartamentowiec znajduje się tuż obok kultowego Parku Skaryszewskiego. Wyjątkowy projekt stworzony został przez pracownię architektoniczną Atelier 3 Girtler & Girtler.

Nowoczesny budynek składa się z trzech nadziemnych kondygnacji, na których mieści się siedem apartamentów. Na dachu inwestycji znajduje się zielony taras z wszelkiego rodzaju kwiatami, krzewami, a także pergolą przynależący do właścicieli mieszkań na ostatnich kondygnacjach. Część użytkową tarasów wykonano z drewna modrzewiowego wysokiej jakości. Do mieszkań na parterze przynależą prywatne ogrody bogate w roślinność. Do dyspozycji mieszkańców jest również podziemny parking z 12 miejscami postojowymi. Wszystkie poziomy budynku – od garażu podziemnego po taras widokowy na dachu połączone są przez panoramiczną windę z przeszklonym szybem na dachu. Fasada budynku utrzymana jest w neutralnej, klasycznej bieli z przestronnymi oknami, którą dopełniają ażurowe drewniane żaluzje, nadające konstrukcji charakteru. Całość wykonana została z najwyższej klasy materiałów. W częściach wspólnych wyłożono parkiety z egzotycznego drewna iroko oraz wyposażono je w gustowne oświetlenie i ozdobne tynki. Reprezentacyjny hol udekorowany jest dziełem sztuki autorstwa cenionego artysty Marcina Bogusławskiego – stworzył on we wnętrzu ozdobny oraz obszerny fresk. Wszystkie mieszkania przygotowano do instalacji klimatyzacji, a ich wysokość wynosi 3 metry. Aktualne oferty sprzedaży i wynajmu apartamentów w inwestycji Berezyńska 46 dostępne są w ofercie Lions Estate.

Inwestor: Leosepte sp. z o.o. Saska Kępa sp.k. (GRUPA LHI)
Wykonawca: Lindner Polska sp. z o.o.
Ilość mieszkań: 7
Wielkość mieszkań: od 57 m2 do 112 m2

Zieleń, prestiż, kameralność związane z inwestycją Berezyńska 46

Saską Kępa od zachodu sąsiaduje z Wisłą, natomiast od północy i wschodu ciągnie się wzdłuż zieleni wokół Stadionu Narodowego i graniczy z Parkiem Skaryszewskim oraz pasmem bujnych ogródków działkowych.  Tej kameralnej atmosferze towarzyszy bogata liczba klimatycznych kawiarni oraz wykwintnych restauracji. Sama inwestycja jest położona w bliskiej odległości od słynnej modnej ulicy Francuskiej, pełnej ekskluzywnych butików oraz kultowych lokali gastronomicznych. Okolica przyciąga swym magicznym urokiem oraz niepowtarzalnym nastrojem. Berezyńska 46 leży w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego, który stanowi idealne miejsce na długie, spokojne spacery przynoszące chwilę relaksu, a także poranny jogging. Lekka i elegancka konstrukcja budynku doskonale wpisuje się w klimat jej otoczenia. Nieopodal znajduje się także multum placówek oświatowych. Ponadto, dogodna lokalizacja inwestycji zapewnia świetną komunikację z centrum Warszawy, od którego dzieli ją niewielki dystans.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024