Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Centrum Praskie Koneser - Apartamenty na sprzedaż i wynajem w Centrum Praskie Koneser

Centrum Praskie Koneser Apartamenty na sprzedaż i wynajem w Centrum Praskie Koneser

Centrum Praskie Koneser

Centrum Praskie Koneser – Luksusy w samym sercu warszawskiej Pragi

Centrum Praskie Koneser to wyjątkowa inwestycja, która usytuowana jest przy ulicy Ząbkowskiej 27/31 na terenie Warszawskiej Wytwórni Wódek. Jest to przestrzeń mixed-use, tzn. taka, która w jednym projekcie łączy funkcje mieszkaniowe, handlowe, biznesowe i kulturalne. Położenie Centrum Praskiego Koneser w samym sercu warszawskiej Pragi, zapewnia doskonałą komunikację oraz bliskość prestiżowych inwestycji miejskich.

Nowa inwestycja łączy nowoczesną architekturę, przyjazną i bezpieczną przestrzeń publiczną. Na terenie Centrum Praskiego Koneser oprócz budynków mieszkalnych, biurowych i usługowych, znajdują się: Google Campus Warsaw, Hotel, Centrum Medyczne Damiana, Centrum Konferencyjno-Eventowe oraz Muzeum Polskiej Wódki.

W Centrum Praskim Koneser znajdują się lokale mieszkalne o zróżnicowanej powierzchni i standardzie wykończenia. Deweloper zadbał o to, by mieszkania zostały zaprojektowane w  harmonijny sposób, wpisując się w historyczną tkankę odrestaurowanych obiektów dawnej fabryki wódek „Koneser”. Prestiżowa inwestycja łączy charakter lokalizacji z pozytywną energią przestrzeni.

Część mieszkaniową Konesera zlokalizowano wzdłuż ulic Białostockiej i Markowskiej. W ramach inwestycji w zabytkowym budynku Mennicy Państwowej powstało 9 loftów, w których aranżacji zachowane zostały autentyczne elementy fabrycznej architektury i historyczne detale wnętrz. W kolejnym budynku – Wytwórni, znajdują się mieszkalna – soft-lofty i lokale typu penthouse. W ramach inwestycji w pięciopiętrowym budynku zrealizowano 76 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni (82,25 – 169,17 m2). Lokale inspirowane są motywami industrialnymi. Charakteryzują się wysokimi, 3-metrowymi pomieszczeniami oraz pełnym przeszkleniem kondygnacji. Posiadają możliwość dowolnego kreowania wewnętrznych przestrzeni. Na ostatnich kondygnacjach znajdują się lokale z antresolami – penthouse. Ich koncepcja opiera się na dwukondygnacyjnym, otwartym układzie przestrzeni. Dysponują także bezpośrednim dostępem do tarasów na rożnych poziomach lokalu.

„Mennica” E4  to zabytek odrestaurowany w stylu neogotyckim. W budynku mieszkalnym znajduje się 9 loftów. Piętrowy budynek uzyskał nową kondygnację w dachu, w którym ukryte są okna. Pieczołowicie odnowiono stare balustrady z drewna, posadzkę holu zdobi szachownica z płytek ceramicznych. Jest winda. Do ducha dawnego Konesera nawiązuje efektowny żyrandol ze stali i butelek wiszący nad klatką schodową.

„Skarbnica” E3 – nowoczesny budynek, w którym znajduje się 108 lokali. Część mieszkań na ostatniej kondygnacji jest podniesiona do wysokości 1,5 piętra. Ta część jest wyposażona w zielone tarasy oraz antresole. W całej inwestycji zadbano o przestrzeń w pomieszczeniach, wstawiając duże okna typu porte-fenetre. Lokale mają wysokość 3 m, którą można indywidualnie zaaranżować. Każdy apartament posiada duży balkon lub loggie. Dla wygody mieszkańców zaprojektowano przestronny parking podziemny. System monitoringu i kontroli dostępu zapewnia poczucie bezpieczeństwa i komfortu życia.

Mieszkańcy odnajdą w Koneserze idealne warunki do odpoczynku i korzystania z uroków miejskiego życia – kawiarnie i restauracje, galerie oraz sklepy i butiki. Spacerowe alejki, otwarte przestrzenie i kameralne pasaże tworzą pełne uroku miejsce. Aktualne oferty mieszkań w Centrum Praskie Koneser dostępne są w ofercie Lions Estate.

O inwestycji Centrum Praskie Koneser:

 • Adres – ul. Markowska 22 (3.6 km od centrum Warszawy)
 • Deweloper- BBI Development S.A..
 • Inwestycja została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
 • Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w tym 3 lokale typu penthouse.
 • Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 192 lokali mieszkalnych.
 • Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 3 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Udogodnienia dla mieszkańców Centrum Praskie Koneser:

 • miejsca postojowe podziemne
 • komórki lokatorskie
 • ochrona całodobowa
 • plac zabaw
 • teren ogrodzony
 • usługi w budynku
 • winda

Atutem inwestycji jest doskonała lokalizacja – bezpośrednia bliskość II linii metra (stacja Dworzec Wileński), kilku linii tramwajowych i autobusowych, zmodernizowanego Dworca Wschodniego (trasy dalekobieżne) oraz Dworca Wileńskiego (trasy podmiejskie). W odległości 50 metrów od inwestycji Centrum Praskie Koneser znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny MARKOWSKA 01.

Największymi kompleksami przyrodniczymi na terenie dzielnicy Pragi Północ są Park Praski i Ogród Zoologiczny. Znajduje się tu również kino i 4 teatry. Koneser oddalony jest zaledwie 10 minut drogi samochodem do centrum miasta. Ważne arterie dzielnicy to Al. Solidarności i ulice: Targowa, Jagiellońska, Szwedzka.

W najbliższej okolicy inwestycji kilkadziesiąt placówek edukacyjnych – państwowych i prywatnych.

Galeria Handlowa Wileńska z butikami i hipermarketem Carrefour oddalona jest od obiektu 3 minuty spacerem.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024