Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Willa Kępa Potocka - Luksus w unikalnym wydaniu

Willa Kępa Potocka Luksus w unikalnym wydaniu

Willa Kępa Potocka

Pełnia luksusu w sercu zieleni

WILLA Kępa Potocka to unikalna inwestycja. Nowoczesna architektura i najwyższy standard wykończenia idealnie wkomponowują się w okoliczną zieleń Parku Kępa Potocka i Lasu Bielańskiego. Modernistyczny projekt prosty w swoim wyrazie a przy tym starannie dobrane materiały w zgodzie z zamysłem słynnego architekta Le Corbusiera to gwarancja słońca, przestrzeni i zieleni na co dzień. Kameralny apartamentowiec z przeszkleniami na pełną wysokość kondygnacji, obszernymi tarasami i zielonymi ogrodami jest miejscem, które oferuje wyjątkowe życie swoim przyszłym mieszkańcom.

 

Wyjątkowe apartamenty w doskonałej lokalizacji

WILLA Kępa Potocka to apartamenty dedykowane osobom, które nader wszystko cenią sobie doskonałą lokalizację mieszkania, najwyższy standard jego wykończenia i przestronną powierzchnię. Inwestycja zlokalizowana jest przy spokojnej ulicy Gwiaździstej 69D na granicy Żoliborza i Bielan. Doskonałe połącznie z innymi częściami miasta oferuje bezpośredni wjazd na obwodnicę Warszawy. W niedalekiej odległości znajdują się przystanki metra- Słodowiec oraz Plac Wilsona. Bogata jest również  dostępna w ofercie Żoliborza i Bielan oferta sportowa. Przyszli mieszkańcy Willi Kępy Potockiej korzystać będą mogli m.in. z  OSIR na ulicy Potockiej (basen, siłownia, fitness, lodowisko, odnowa biologiczna), Parku Linowego Bielany, Centrum Olimpijskiego czy Stadniny Koni na ulicy Podleśnej.

 

Najnowocześniejsze rozwiązania

Willa Kępa Potocka to zaprojektowane na trzech kondygnacjach apartamenty w układach 3, 4 i 5 pokojowych o powierzchniach od 76 m2 do 145 m2. W projekcie elewacji budynku wykorzystano ponadczasowy, elegancki i trwały klinkier. WILLA Kępa Potocka to komfortowe apartamenty o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Przy ich projekcie zadbano o najdrobniejsze detale. Dodatkowej funkcjonalności dodają inwestycji nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak specjalne systemy tarasowych drzwi przesuwnych sprawiających, iż są one niebywale lekkie; podwyższona izolacyjność akustyczną okien, grzejniki kanałowe w salonach, przygotowanie instalacji do indywidualnego montażu klimatyzacji, system typu smart dom, umożliwiający indywidualne sterowanie urządzeniami.

Oprócz powyższych apartamenty oferują przyszłym mieszkańcom następujące udogodnienia:

  • Przestronne sypialnie Master bedroom z oddzielnymi łazienkami i garderobami
  • Osobne garderoby, spiżarnie, pralnie
  • Przestronne tarasy lub ogrody
  • parking podziemny z windą, dostosowanymi do wymogów osób niepełnosprawnych
  • Kameralny klimat i otoczenie zieleni

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024