Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Inwestycja 19 Dzielnica - Apartamenty na wynajem i sprzedaż w 19 Dzielnicy, Bliska Wola

Inwestycja 19 Dzielnica Apartamenty na wynajem i sprzedaż w 19 Dzielnicy, Bliska Wola

19. Dzielnica

Luksusowe apartamenty w inwestycji 19 Dzielnica

19 Dzielnica to nowoczesne osiedle usytuowane przy ul. Siennej i Kolejowej na warszawskiej Woli. Jego olbrzymim atutem jest lokalizacja. Obiekt znajduje się w niedalekim sąsiedztwie metra RONDO DASZYŃSKIEGO, a także zagłębia najwyższych biurowców w stolicy m.in. Warsaw Spire.

Inwestycja cieszy się ogromnym powodzeniem. Apartamenty na wynajem i sprzedaż w 19 Dzielnicy są bardzo pożądanym produktem zarówno dla inwestorów, jak i osób, które chcą tam zamieszkać.

19 Dzielnica to ciche i bezpieczne osiedle położone wśród prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy. Z wyższej, dziesięciokondygnacyjnej część budynku rozlega się piękny widok na zachodnią część miasta. Inwestycja zachwyci amatorów prawdziwie miejskiego życia.

19 Dzielnica została zaprojektowana przez prestiżową polską pracownię JEMS Architekci, która na swoim koncie ma takie realizacje jak: biurowiec firmy Agora SA, biurowiec Polpharma, biurowiec Pixel w Poznaniu czy wieżowiec Babka Tower.

Architektura osiedla 19. Dzielnica

Architektura pojedynczych budynków została stworzona w oparciu o jeden przyjęty schemat. To pozwoliło zachować wrażenie spójności całej dzielnicy, przy jednoczesnym zróżnicowaniu poszczególnych obiektów. Szklane moduły zostały połączone w różne układy – od jedno i dwupokojowych (takich jest 27,8 i 24,7 proc.), poprzez narożne, dwustronne, aż do dwupoziomowych zlokalizowanych w najbardziej prestiżowych i eksponowanych punktach (3,4 %). Z tych modułów ułożona została przestrzenna kompozycja, gdzie każda jednostka mieszkalna ma swoje niepowtarzalne miejsce. Taka struktura znalazła swoje odbicie na elewacji. Całość stanowi interesujące połączenie neo-modernistycznej architektury z tradycyjnymi rozwiązaniami urbanistycznymi. Osiedle 19. Dzielnica ma funkcjonować jak harmonijne, nowoczesne miasto zatopione w zieleni, z tętniącymi życiem placami i ulicami oraz półprywatnymi dziedzińcami sprzyjającymi nawiązywaniu więzi sąsiedzkich. Zamiast tradycyjnych placów zabaw pojawiła się tu ścieżka edukacyjna mająca rozwijać dziecięcą wyobraźnię.

19 Dzielnica - 6 etapów inwestycji tworzy miasto

Inwestycja będzie realizowana w sześciu etapach. W ofercie znajdują się mieszkania o zróżnicowanych metrażach, od około 30 do około 115 metrów kwadratowych. Projekt 19. Dzielnica stworzony został dla ludzi, którzy uwielbiają miejski styl życia, a także cenią sobie nowoczesność i luksus.

W ramach pierwszego etapu osiedla powstały dwa budynki z przeszkleniami (C i D). Kolejne (F i G) ukończone zostały pod koniec 2014 roku i stanowią symetryczne odbicie I etapu. W drugim etapie egzotyczne drewno kontrastuje z ciepłą elewacją. Różnice pomiędzy budynkami obejmują bryłę, którą w drugim etapie uproszczono, ograniczając zróżnicowanie wysokości poszczególnych sekcji oraz widokowe otwarcie wewnętrznych dziedzińców. Elewacje skomponowano poprzez wycinanie w zwartej bryle swobodnie rozmieszczonych otworów. Efekt podkreślono poprzez wycofanie okien względem ścian oraz przez zwiększanie szerokości loggii wraz z wysokością budynku.

Na początku 2018 roku zostały ukończone budynki trzeciego etapu (B i E). Wspólnym mianownikiem kontrastujących ze sobą kolorystycznie budynków jest drewno i surowa okładzina elewacji. Kompozycja okien, jak również rozmieszczenie loggii są uporządkowane. Dzięki grze modułów obiekt nabrał dynamiki i głębi brył. Taki sposób aranżacji wpłynął na kształt poszczególnych kondygnacji, z których każda charakteryzuje się niepowtarzalnym układem mieszkań.

19 Dzielnica - atuty osiedla

 • lokalizacja w sąsiedztwie w centrum Warszawy
 • w bliskiej odległości metro – Rondo Daszyńskiego
 • metraże od 33 do 137 m kw.
 • mieszkania dwupoziomowe
 • mieszkania z tarasem
 • atrakcyjne lokale usługowe
 • sklepy spożywcze z bogatą ofertą produktów
 • klub kibica – miejsce stworzone z myślą o mieszkańcach i przyjaciołach IXI Dzielnicy. To otwarta przestrzeń w której powstają ciekawe pomysły i inicjatywy.
 • gabinet lekarski oraz stomatolog
 • siłownia
 • fryzjer
 • liczne kawiarnie i restauracje
 • skwer rekreacyjny wyposażony w urządzenia dla dzieci

Osiedle 19. Dzielnica zostało wielokrotnie nagradzane za nieprzeciętną architekturę.

 • I Miejsce w konkursie Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2012-2015 w kategorii „Zespół budynków wielorodzinnych” (PZFD)
 • I Nagroda w ogólnopolskim konkursie Ministra Środowiska „Projekt: Przestrzeń” 2015, za odzyskanie poprzemysłowych terenów oraz stworzenie nowego modelu dzielnicy
 • Nagroda Architektoniczna Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii „Najlepszy Zespół Mieszkalny w latach 2001-2014”
 • Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie – makieta I etapu 19. Dzielnicy w kolekcji 25 najwybitniejszych obiektów zrealizowanych w Polsce po 1989 roku (Architektura Murator)
 • Nominacja do oficjalnej nagrody architektonicznej Unii Europejskiej Mies Van der Rohe Awards 2013
 • Nagroda główna w konkursie „Życie w Architekturze” w kategorii „Najlepszy Budynek Wielorodzinny w Polsce 2000-2012” (Architektura Murator)

Ośrodek życia kulturalnego na Bliskiej Woli

Współczesna Wola to ośrodek życia kulturalnego. W pobliżu inwestycji znajdują się znane i cenione na całym świecie placówki muzealne:

Muzeum Powstania Warszawskiego oddalone jest od osiedla 15 minut pieszo. Mieści się w dawnej elektrowni tramwajowej, zabytku architektury przemysłowej z początku XX w. Placówka dokumentuje historię powstania warszawskiego i stanowi hołd dla walczących i poległych w walce za wolną Polskę.

Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dokumentuje wielowiekową historię Żydów w Polsce. Realizuje dwie funkcje: tradycyjnego muzeum i centrum kulturalno-edukacyjnego. Placówka oddalona jest od osiedla około 10 minut jazdy samochodem.

Muzeum Więzienia Pawiak upamiętnia działalność więzienia Pawiak w czasie okupacji niemieckiej w latach 1939–1944. Dojazd samochodem zajmuje około 10 minut.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024