Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Centrum - Luksusowe apartamenty w Centrum Warszawy

Centrum Luksusowe apartamenty w Centrum Warszawy

Centrum

Apartamenty na sprzedaż i wynajem w Centrum Warszawy

Większość najdroższych apartamentowców w Warszawie znajduje się w ścisłym centrum. To właśnie tu znajdują się takie luksusowe apartamentowce, jak Cosmopolitan przy ulicy Twardej 4 oraz Złota 44 i to ona wyznaczają najwyższy standard nieruchomości w stolicy Polski. Apartamenty na sprzedaż w inwestycji Cosmopolitan oraz oferty sprzedaży apartamentów w inwestycji Złota 44 są jednymi z najdroższych nieruchomości oferowanych przez Lions Estate.

Centrum Warszawy jest też jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji, jeśli chodzi o wynajem. Luksusowe apartamenty na wynajmem w Centrum Warszawy są poszukiwane przez zamożnych klientów z Polski i z zagranicy.

Centrum to serce Warszawy – najbardziej reprezentacyjna część miasta położona w granicach dzielnicy Śródmieście. Ścisłe centrum stolicy, a więc kwartał ulic w otoczeniu Pałacu Kultury i Nauki: Marszałkowska, Aleje Jerozolimskie, Emilii Plater oraz Świętokrzyska, to innowacyjne biurowce, najwyższej klasy apartamentowce, ekskluzywne hotele, liczne atrakcje kulturalne – muzea, teatry, kina, a także modne butiki, centra handlowe, restauracje, kawiarnie. W centralnej części miasta nie brakuje również terenów rekreacyjno-spacerowych pośród parkowej zieleni.

Centrum Warszawy - w pigułce

Centrum gwarantuje doskonałe połączenie komunikacyjne z innymi dzielnicami, a także rejonami podwarszawskimi. Ponadto, znajduje się tu Dworzec PKP Warszawa Centralna, łączący stolicę z innymi miastami w kraju oraz popularnymi destynacjami w Europie.

 

Centrum to wyważone połączenie przestrzeni miejskiej, działalności biznesowej, oferty kulturalno-rozrywkowej i terenów rekreacyjnych.

Centrum Warszawy - w pigułce

Rynek nieruchomości w Centrum Warszawy

Zabudowę Centrum zdominowały nowoczesne biurowce oraz apartamentowce. Wiele z nich jest wciąż w budowie. Mianem topowych projektów architektonicznych w warszawskim Centrum określić należy Złotą 44, Cosmopolitan czy Foksal 13/15. Inwestycje w tej lokalizacji są najbardziej pożądane, a zainteresowanie ofertami stale rośnie. Spowodowane to jest przede wszystkim doskonałym dostępem do wachlarza różnorodnych usług, szerokiej sfery gastronomicznej, biurowców, zagłębia rozrywkowego, a także prestiżem mieszkania w samym centrum stolicy.

 

Pod względem nieruchomości Centrum stanowi jedno z najdroższych miejsc w Warszawie. Ceny na rynku nieruchomości premium w ścisłym Centrum kształtują się na poziomie od 20 000 PLN za m2 do nawet 40 000 PLN/m2. Według ekspertów z Lions Estate będą one nadal rosły, ponieważ wciąż powstają nowe inwestycje napędzające już obecnie ogromny popyt.

Rynek nieruchomości w Centrum Warszawy

Mieszkając w Centrum

Centrum to przede wszystkim miejsce spotkań biznesowych oraz międzynarodowych wydarzeń o charakterze kulturalno-rozrywkowym. To także przestrzeń oferująca liczne atrakcje, idealna na spędzanie czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Sprzyjają temu atrakcyjne tereny spacerowe i odpoczynkowe, takie jak Ogród Saski czy Park Świętokrzyski. Komfortowe poruszanie się po całym mieście gwarantuje świetnie rozwinięta infrastruktura miejska i liczne połączenia komunikacyjne. Główną wizytówką centrum miasta jest kultowy Pałac Kultury i Nauki z tarasem widokowym na jego szczycie, z którego rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na panoramę Warszawy. Rejon ten, to także bogata oferta galerii sztuki, interesujących muzeów, inspirujących wystaw, teatrów z wyśmienitymi spektaklami, kin z szerokim repertuarem czy koncertów najróżniejszych artystów, również światowych. Centrum charakteryzuje również bogate życie towarzyskie – położone są tu liczne kluby nocne, bary oraz puby.

Rekomendowane restauracje

W Centrum co krok napotkać można klimatyczne kawiarnie, modne restauracje oraz bistra oferujące kuchnię z całego świata. Godne polecenia lokale gastronomiczne mieszczą się głównie w obrębie następujących ulic: Poznańskiej, Nowogrodzkiej, Żurawiej, Chmielnej czy Kruczej. Są to m.in:

  • AïOLI Bread&Aperitivo – ul. Chmielna 26
  • Mąka i Woda – ul. Chmielna 13a
  • N31 Restaurant&Bar – ul. Nowogrodzka 31
  • Lukullus – ul. Chmielna 32
  • Restauracja Loft – ul. Złota 11
  • Bistro Bordo – ul. Chmielna 34
  • Soul Kitchen – ul. Nowogrodzka 18a
  • Metr nad Ziemią – ul. Nowogrodzka 38
  • Trattoria Rucola – ul. Krucza 6/14.

 

Rekomendowane restauracje

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Popularne inwestycje

2024