Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Apartamenty Na Powiślu - Apartamenty na sprzedaż i wynajem w Apartamenty Na Powiślu

Apartamenty Na Powiślu Apartamenty na sprzedaż i wynajem w Apartamenty Na Powiślu

Apartamenty Na Powiślu

Apartamenty Na Powiślu – luksusowe apartamenty

Osiedle Apartamenty Na Powiślu to luksusowy kompleks apartamentowy usytuowany w samym centrum Warszawy, stanowiący jeden z najbardziej pożądanych adresów w mieście. Autorem wykończonego w unikatowy sposób projektu jest słynne w całym kraju studio Kuryłowicz & Associates.

Zlokalizowany w Śródmieściu prestiżowy kompleks budynków, położony jest przy ulicy Leona Kruczkowskiego 4 w bezpośrednim sąsiedztwie trzech rozległych parków. Aktualne oferty kupna i sprzedaży apartamentów w inwestycji Apartamenty Na Powiślu są dostępne w ofercie Lions Estate.

Budynki standardowo są 7-kondygnacyjne, każda z nich mieści od dwóch do pięciu apartamentów. Apartamenty dostępne są w wielu rozmiarach i konfiguracjach. Wszystkie wyposażone są w centralny system klimatyzacji (regulowany indywidualnie), który zapewnia optymalną temperaturę przez cały rok. Inwestycja otoczona jest bujnymi żywopłotami, które ją ogradzają, a ponadto posiada wewnątrz swego terenu ogród, oświetlony nocą oraz z placem zabaw dla dzieci. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewniają zaawansowane technologicznie rozwiązania jak System Zarządzania Budynkiem, monitoring oraz recepcja. Powierzchnie wspólne wykończone są przy użyciu najwyższej klasy materiałów – szlachetnego kamienia, drewna oraz metalu. Stylowego szyku i elegancji inwestycji nadają także wyszukane elementy dekoracyjne, a także wykończenie sufitu, granit i fornir. Komfort mieszkańcom gwarantują znajdujące się w budynku do ich dyspozycji: parking, komórki lokatorskie oraz pomieszczenia gospodarcze i serwisowe.

Liczba apartamentów: 139

Wielkość apartamentów: od mieszkań z jedną sypialnią, do 4-sypialnianych penthousów (94-139 m2)

Apartamenty Na Powiślu – niezwykła lokalizacja

Apartamenty Na Powiślu cechuje doskonałe położenie w samym sercu Warszawy, na śródmiejskim Powiślu. Atrakcyjne otoczenie inwestycji zapewnia wygodę i prestiż życia jego mieszkańców. Dołożono wszelkich starań, by istniejącą w otoczeniu apartamentowców zieleń harmonijnie zintegrować w jedną całość wraz z współczesnymi rozwiązaniami i unikalnym charakterem budynku. Nieopodal parkowej części warszawskiego Powiśla znaleźć można szeroki wachlarz modnych i kultowych restauracji oraz kawiarni. W bliskiej odległości leżą także, budzące się nie tylko nocą, słynne Bulwary Wiślane, stanowiące fantastyczną przestrzeń dla niedzielnych spacerów. Ponadto, niedaleko usytuowane są takie ośrodki kulturowo-rozrywkowe jak fascynujące Centrum Nauki Kopernik, gmach Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego czy Muzeum Narodowe z interesującymi ekspozycjami, wystawami. Niezaprzeczalnym atutem dogodnej lokalizacji inwestycji jest również bliskość tak ikonicznych ulic jak Nowy Świat tudzież Plac Trzech Krzyży, wzdłuż których mieści się wiele ekskluzywnych butików i punktów gastronomicznych. Świetnie rozbudowana infrastruktura gwarantuje łatwy dostęp do wszystkich punktów Warszawy.

Luksusowe apartamenty Apartamenty Na Powiślu 2

W okolicy:

  • Centrum Nauki Kopernik,
  • Muzeum Sztuki Nowoczesnej nad Wisłą,
  • Uniwersytet Warszawski oraz gmach Biblioteki Uniwersyteckiej,
  • Muzeum Fryderyka Chopina,
  • Muzeum Narodowe,
  • Aleje Jerozolimskie,
  • Nowy Świat,
  • Plac Trzech Krzyży,
  • Stacja drugiej linii metra.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024