Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Rafał Lewandowski

Powierz ekspertom
przygotowanie strategii
sprzedaży Twojej
nieruchomości

Szybkość transakcji albo uzyskanie maksymalnie wysokiej ceny?
Dowiedz się, jaki mamy plan na sprzedaż Twojej nieruchomości,
abyś nie musiał iść na żadne kompromisy.

Dlaczego
Lions Estate

  • 100+

Skorzystaj z naszego doświadczenia przy sprzedaży swojej nieruchomości i zyskaj dostęp do prestiżowych klientów, którzy pracują wyłącznie z nami.

Wykorzystaj nasze sieci kontaktów - ponad 100 współpracujących agentów - aby zapewnić swojej ofercie maksymalną ekspozycję i dotarcie do setek klientów.

Nasza skuteczność
w sprzedaży luksusowych
nieruchomości zaprowadziła
nas na szczyt

Przeczytaj relację z ceremonii wręczenia nagrody Polish Businesswomen Awards

Nasze doświadczenie
pracuje na Twoją korzyść

2 900 000 pln Średnia cena sprzedaży w 2020 r.
3 miesiące Średni czas sprzedaży
2370 Ilość transakcji
29 Doradców nieruchomości
6-8% O tyle zwiększamy rynkową
wartość twojej nieruchomości

Jak sprzedamy
Twoją nieruchomość?

Rozumiemy potrzeby naszych klientów oraz wysokie
oczekiwania, które stawiają przed nami.

1. Rozpoczynamy
naszą współpracę
2. Twoja
strategia sprzedaży

Budujemy relacje oparte na zaufaniu i przejrzystości, dlatego na początku otrzymasz od nas bezpłatnie wiele cennych informacji. Udzielimy porady i odpowiemy na Twoje pytania.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami najpierw postawimy na poznanie wszelkich Twoich oczekiwań. W naszej pracy Klienta stawiamy bowiem na pierwszym miejscu. Szybka sprzedaż, maksymalny zysk, a może sprzedaż nieruchomości odpowiedniemu nabywcy? Przekaż nam swoje potrzeby, a my zbudujemy dla Ciebie strategię szytą na miarę.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

W kolejnym kroku, po wycenie Twojej nieruchomości ,w oparciu o naszą strategię Lions Prime Marketing opracujemy szczegółowy, indywidualny plan sprzedaży. W naszej strategii wykorzystamy sprawdzone, eksperckie metody pozyskiwania zainteresowania Twoją ofertą.

Sprzedaż nieruchomości w segmencie premium wymaga doskonałych kompetencji marketingowych, wyczucia oraz zaangażowania wysokiej klasy specjalistów; fotografów, copywriterów, ekspertów od digital marketingu i social media. O jakości Lions Prime Marketing mówią liczby: ponad 200 transakcji rocznie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

3. Przygotowanie Twojej
nieruchomości do sprzedaży
4. Promocja oraz prezentacje
Twojej nieruchomości

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych doradców doskonale wiemy, jak przygotować Twoją nieruchomość do szybkiej sprzedaży. Na tym etapie oferujemy pośrednictwo przy organizacji ekipy sprzątającej oraz przeprowadzamy home staging – profesjonalny wizaż przestrzeni w nieruchomości. Jak wykazały badania wpływa on pozytywnie nie tylko na szybkość sprzedaży, ale również na jej finalną cenę.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Nic nie rozbudza wyobraźni klientów tak, jak niedostępność. Podejmują wtedy decyzje szybciej i są gotowi zapłacić więcej. Dlatego zaczniemy od promocji Twojej oferty off market korzystając z naszych sieci kontaktów. W ten sposób sprzedajemy ponad 30% nieruchomości.

Dzięki naszej pozycji na rynku mamy dostęp do setek klientów wewnętrznych oraz współpracujących z nami ponad 300 pośredników. Praca z Lions Estate gwarantuje maksymalną ekspozycję Twojej oferty i dotarcie do każdego klienta, który aktualnie poszukuje Twojej nieruchomości.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

5. Finalizacja sprzedaży
Twojej nieruchomości
6. Chcesz porozmawiać
o sprzedaży swojej
nieruchomości?

Badania pokazują, że 30% sprzedaży nieruchomości rozpada się po zaakceptowaniu oferty kupującego. Dlatego doradcy Lions Estate są odpowiednio przeszkoleni, przejmują nadzór nad procesem sprzedaży i komunikacją między stronami, nie zostawiając miejsca na błędy.

Na tym etapie przygotowujemy dokumentację niezbędną do realizacji transakcji i dopilnowujemy bezpiecznej finalizacji umowy sprzedaży. Twoim zadaniem pozostaje jedynie stawienie się na spotkaniu i złożenie podpisu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Najczęściej polecane
biuro nieruchomości
premium w Polsce

Nie tylko skutecznie doprowadzamy do sprzedaży, ale również zadbamy o Twoją pełną satysfakcję i bezpieczeństwo. Miarą naszego sukcesu są najwyższe oceny wystawiane przez zadowolonych klientów. To sprawia, że aż 70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z polecenia.

Lions Estate Case Study

Zobacz, jak działamy w praktyce!

Klient z polecenia zlecił nam sprzedaż bardzo interesującej, ale nietypowej nieruchomości. Był to gustownie wykończony apartament w kamienicy na Górnym Mokotowie. Apartamenty w kamienicach są unikalnym i pożądanym przez klientów typem nieruchomości, ale głównie w Śródmieściu i jego najbardziej prestiżowych częściach (ulice Mokotowska, Wiejska, Lwowska, Koszykowa). Poza Śródmieściem, zwłaszcza tam, gdzie najbliższe otoczenie nie zawsze jest równie atrakcyjne, sprzedaż apartamentów w kamienicach jest znacznie większym wyzwaniem.

PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI
Metraż: 115m2
Dzielnica: Mokotów
Cena: 2 170 000 PLN
Poznaj kulisy sprzedaży klimatycznego apartamentu w kamienicy na Mokotowie

OPRACOWANIE STRATEGII

Analizując potencjał oferty doszliśmy do wniosku, że jest to nieruchomość, która wymaga odpowiedniej oprawy i której promocja powinna być owiana aurą niedostępności. Jak większość luksusowych nieruchomości nie nadawała się do publikacji na portalach, które z natury są skierowane do masowego klienta i które dewaluują wartość oferty w oczach nabywców.

 

ROZWIĄZANIE LIONS ESTATE

 

Zdecydowaliśmy się na sesję fotograficzną z home staging’iem. Opublikowaliśmy ofertę wyłącznie na naszej stronie, promując ją na naszych social mediach. Dzięki takiej strategii szybko wzbudziliśmy zainteresowanie pierwszych klientów. Jedną z największych wartości marki Lions Estate jest zgromadzenie wokół siebie bardzo dużej grupy wymagających i zamożnych klientów, którzy to właśnie u nas w pierwszej kolejności szukają najciekawszych ofert sprzedażowych w stolicy. 

Aby dodatkowo zmaksymalizować szanse na korzystną sprzedaż skierowaliśmy bezpośrednie zaproszenia do wyselekcjonowanych klientów z naszej bazy. Efekt był natychmiastowy. W krótkim czasie mieliśmy trzech zdecydowanych klientów, który ostatecznie licytowali się między sobą.

Mamy doświadczenie
w sprzedaży luksusowych
nieruchomości

Lions Estate jest najczęściej polecaną agencja nieruchomości premium w Warszawie. Pomagamy wymagającym klientom z zakupie trudno dostępnych nieruchomości: apartamentów w najlepszych budynkach, kamienicach, penthouse’ów, domów w prestiżowych w lokalizacjach.

Przez lata zdobyliśmy doświadczenie w sprzedaży luksusowych nieruchomości.

2024