Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Burakowska 16 - Burakowska 16 - kameralna inwestycja o niezwykłym klimacie

Burakowska 16 Burakowska 16 - kameralna inwestycja o niezwykłym klimacie

Burakowska 16

Burakowska 16 – kameralna inwestycja o niezwykłym klimacie

Burakowska 16 to wyjątkowy projekt położony w kulturalnym sercu Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie różnorodnych galerii, Centralnego Domu Qltury, kawiarni, restauracji, a także winiarni, stanowiąc część artystycznej enklawy. Jej usytuowanie gwarantuje wszelkie udogodnienia życia miejskiego, a jednocześnie z dala od jego zgiełku, w otoczeniu natury.

Inwestycja to 9-kondygnacyjny budynek, którego autorem projektu deweloperskiego jest firma Dantex, natomiast architektoniczny wyszedł z pracowni firmy Brit Plan. Projekt rozpoczął się we wrześniu 2013 roku i składał się z dwóch etapów, ostatniego tj. drugiego, realizację zakończono w grudniu 2015 roku. Parter apartamentowca przeznaczony jest na przestrzeń handlowo-usługową. Pozostałą część budynku stanowią komfortowe mieszkania o różnorodnych metrażach z podziałem na część dzienną, a także nocną. Wszystkie wyposażone są w wysokie okna, balkony, loggie tudzież tarasy oraz ogródki na najniższych piętrach. Inwestycja posiada także parking podziemny, komórki lokatorskie i wydzielone miejsce dla rowerów.

Ilość mieszkań: 262

Elewacja budynku  wykonana została z dbałością o detale, a wizualnie ma nawiązywać do pobliskiej zabudowy zabytkowej, która harmonijnie zgrywa się z okolicą. Inwestycja charakteryzuje się elegancją oraz wysokim standardem wykończenia. Aktualne oferty apartamentów w inwestycji Burakowska 16 dostępne w ofercie Lions Estate

Atuty inwestycji Burakowska 16:

  • Pieczołowicie zaprojektowana zieleń w otoczeniu budynku – starodrzew, krzewy, ozdobne rośliny
  • Ogród na dziedzińcu wewnętrznym z placem zabaw dla dzieci
  • Parking podziemny oraz rowerownia, a ponadto stojaki na rowery na terenie osiedla
  • Lokale usługowe na parterze budynku
  • Wysoki komfort mieszkań

Burakowska 16 – wyjątkowa lokalizacja

Kameralna inwestycja położona jest nieopodal węzła komunikacyjnego na al. Jana Pawła II, co gwarantuje wygodny dostęp do linii metra  – w pobliżu stacji metra Dworzec Gdański, a także autobusów i tramwajów. Wobec tego, zapewnione jest dogodne, błyskawiczne połączenie ze wszystkimi częściami miasta. Budynek znajduje się na zbiegu trzech dzielnic: Śródmieścia, Woli i Żoliborza, w bliskiej odległości od CH Westfield Arkadia i DM Klif. Jego umiejscowienie cechuje doskonale rozwinięta infrastruktura, sieć ścieżek rowerowych,  a także liczne atrakcje w okolicy – sklepy, kino, teatry, muzea – np. warte odwiedzenia POLIN Muzeum Historii Żydów Polskich czy Muzeum więzienia Pawiak, modne restauracje, kawiarnie, kluby nocne, kluby sportowe, basen przy Inflanckiej, parki. Ponadto, w okolicy nie brakuje placówek oświatowych – szkoły podstawowe, renomowane licea, Warszawska Szkoła Filmowa, Europejska Wyższa Szkoła Prawa i Administracji.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024