Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Browary Warszawskie - Apartamenty na sprzedaż i wynajem w Browarach Warszawskich

Browary Warszawskie Apartamenty na sprzedaż i wynajem w Browarach Warszawskich

Browary Warszawskie

Apartamenty na sprzedaż i wynajem w Browarach Warszawskich

Browary Warszawskie to wyjątkowe miejsce stanowiące jedną z najbardziej spektakularnych rewitalizacji warszawskich. Apartamenty przy Warzelni to projekt prestiżowego studia JEMS Architekci. Jest to wyjątkowy kompleks w kwartale ulic: Grzybowskiej, Wroniej, Chłodnej i Krochmalnej. Ośmiokondygnacyjna inwestycja Echo Investments, największej polskiej firmy deweloperskiej, tworzy harmonijnie współgrającą przestrzeń łączącą historyczną architekturę z nowoczesną, obszary prywatne z publicznymi oraz zieleń z zabudową miejską. Powstaje osiedle liczące 1000 mieszkań o różnych wielkościach i konfiguracjach oraz kilkadziesiąt biur o łącznej powierzchni sięgającej 100 tys. m2, które przeplata ogólnodostępna przestrzeń z placami miejskimi, ogrodami, a także dziedzińcami. Aktualne oferty mieszkań na sprzedaż i wynajem w inwestycji Browary Warszawskie dostępne są w ofercie Lions Estate.

Ilość mieszkań: 1000

Wielkość mieszkań: od 20 m2 do 275 m2

Apartamenty najwyższej jakości - Browary Warszawskie

W ofercie Browarów Warszawskich są mieszkania 1-, 3-, 4-pokojowe oraz dwupoziomowe penthousy znajdujące się na ostatnich kondygnacjach. Wszystkie lokale mieszkalne łączy jedna cecha, a mianowicie wysoki standard wykończenia wraz z komfortem życia i wyjątkowym otoczeniem.  Luksusowe Apartamenty przy Warzelni to przestrzenie o ekskluzywnym charakterze. Same budynki pokryte są fasadą będącą istny dziełem sztuki w zakresie architektury. Panele o barwie miedzianej powstały przy użyciu szlachetnych materiałów, a swą formą nawiązuje do dawnej, historycznej zabudowy.

Atuty apartamentów w Browarach Warszawskich

  • Kompaktowa i komfortowa przestrzeń mieszkalna;
  • Całodobowa usługa concierge;
  • Wyposażenie mieszkań w rozwiązania smart dopasowane do indywidualnych potrzeb zapewniające bezpieczeństwo, komfort oraz energooszczędność np. zdalne sterowanie zamkiem, automatyczne zamykanie rolet na noc, regulowanie temperatury;
  • Otwarty Kwartał Miejski, który tworzą budynki mieszkalne – przestrzeń publiczna połączona z rozległą zielenią oraz punktami gastronomicznymi;
  • Możliwość zaaranżowania wnętrza wedle własnych upodobań z na własne życzenie asystą architektów wskazanych przez inwestora.

Browary Warszawskie - znakomita lokalizacja w wyjątkowym otoczeniu

Budynki mieszkalne inwestycji  wraz z biurowcami oraz placami publicznymi tworzą otwarty dla wszystkich Kwartał Miejski, stanowiący doskonałe miejsce do odpoczynku i rekreacji, w którym nie brakuje modnych nowatorskich kawiarni, restauracji oraz sklepów. Browary Warszawskie położone są w samym sercu miasta, jednak dzięki przestrzeni wokół stanowią ucieczkę od zgiełku miasta. Zielone, piękne przestrzenie na Rynku Warzelni i w Ogrodzie Centralnym oferują miejsce idealne na odpoczynek po pracy, na spacer tudzież spotkania z przyjaciółmi, a przede wszystkim ciszę i spokój. Teren Browarów stanowi zaciszną enklawę, położoną w bezpośrednim sąsiedztwie warszawskiego Śródmieścia. Nieopodal leżą muzea, galerie, kina i teatry, miejskie parki, baseny, restauracje, kawiarnie oraz targi zdrowej żywności. Znaleźć można także sklepy, urzędy, szkoły, banki. Ponadto, sama inwestycja oraz jej okolica bogate są w historię miasta, którą mija się na każdym kroku.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024