Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Apartamenty Finlandzka 4 - Apartamenty na sprzedaż i w wynajem na Saskiej Kępie

Apartamenty Finlandzka 4 Apartamenty na sprzedaż i w wynajem na Saskiej Kępie

Apartamenty Finlandzka 4

Apartamenty Finlandzka 4 – Kameralna inwestycja na Saskiej Kępie

Nowa inwestycja Apartamenty Finlandzka 4 znajdują się na Saskiej Kępie w dzielnicy Praga-Południe przy ul. Finlandzkiej 4. Okolica to miejsce łączące kultury i klimat z różnych stron świata. W żadnej innej dzielnicy nie można tak wspaniale poczuć tętniącego życiem miasta i stać się jego częścią.

Inwestycja została zrealizowana przez dewelopera Apartamenty Finlandzka 4, wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Kubistyczna forma, niewielka bryła budynku, elegancka i jednocześnie prosta. Willa Finlandzka 4 ma sprawiać wrażenie, że przywrócono Saskiej Kępie brakujące miejsce. Inwestycja składa się z 6 mieszkań – w tym 3 lokale typu apartament – o metrażach od 34 m² do 147 m², które można łączyć. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. Architekt projektując inwestycje Finlandzka 4 odniósł się do klimatu zabudowy Saskiej Kępy. Jedynie nowoczesne rozwiązania zdradzają, że jest to produkt XXI wieku. Elewacja budynku została wykończona w bardzo wysokim standardzie – piaskowiec, barierki z bezpiecznego szkła. Całości dopełniają duże drewniane okna. W większych apartamentach przewidziano miejsce na prawdziwy kominek.

Części wspólne w kamieniu wzbogacają elementy rzeźb i stali. Garaż podziemny z ośmioma miejscami postojowymi i sześcioma komórkami lokatorskimi pozwalają na swobodne parkowanie oraz przechowywanie potrzebnych rzeczy.

Wszystkie apartamenty na parterze posiadają ogródki od zachodniej strony, zaś apartament na ostatnim piętrze ma salon otwarty na dwie kondygnacje. Aktualne oferty sprzedaży i wynajmu mieszkań w inwestycji Finlandzka 4 można znaleźć na stronie Lions Estate.

Udogodnienia dla mieszkańców w inwestycji Finlandzka 4

  • winda,
  • monitoring,
  • teren ogrodzony,
  • internet,
  • wideodomofon

Saska Kępa zapewnia pełen komfort życia i świetną komunikację ze względu na swoją lokalizację blisko Centrum. Finlandzka 4 została stworzona dla osób ceniących jakość i komfort.

Atuty lokalizacji - Finlandzka 4

  • Bliskość przyrody – Park Skaryszewski, rezerwat Olszynka Grochowska
  • Stadion Narodowy oddalony jest 7 minut spacerem
  • Doskonała komunikacja – tramwaje, autobusy, Szybka Kolej Miejska. Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwia most Poniatowskiego. W odległości 200 metrów od inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Rondo Waszyngtona.
  • W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Finlandzka 4 znajduje się kilkadziesiąt placówek edukacyjnych – przedszkola, szkoły, kółka zainteresowań, placówki kulturalne.
  • Teatr Powszechny 1.5 km

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024