Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Mennica Residence - Apartamenty na sprzedaż i wynajem w Mennica Residence

Mennica Residence Apartamenty na sprzedaż i wynajem w Mennica Residence

Mennica Residence

Mennica Residence - miejska rezydencja

Mennica Residence znajduje się na wolskim osiedlu Mirów przy ul. Grzybowskiej 43 – 1.5 km od ścisłego centrum Warszawy. Inwestycja jest w trakcie budowy z planowanym terminem zakończenia na rok 2020. Osiedle projektowane jest z myślą o klientach indywidualnych oraz instytucjonalnych. Projekt inwestycji zainspirowany został m.in. stylistyką art deco oraz budynkami nowojorskich wieżowców, które powstawały na początku XX wieku. Zgodnie z wielkomiejskim charakterem miejsca do budowy użyte zostały ekskluzywne, dobrze „starzejące się” materiały.

 • Inwestorem jest Mennica Polska S.A..
 • Prace projektowe – Brzozowski Grabowiecki Architekci Sp. z o.o.

Główne wejście do Mennica Residence to wysoka na 7 metrów przestrzeń z recepcją. Stąd już prosta droga do dwóch narożnych wież oraz części wspólnej lub fitnessu , usytuowanego na pierwszym piętrze i wyposażonego we własny taras wypoczynkowy od strony wewnętrznego dziedzińca.

Duży nacisk położono na funkcjonalność, która zakłada podział na części usługowe (dwie pierwsze kondygnacje) oraz mieszkalne (kondygnacje powyżej).

Apartamenty zostały wykonane w oparciu o analizy oczekiwań klientów. Duże pomieszczenia są nasłonecznione i posiadają piękne widoki na centrum Warszawy. Ostatnie piętra zostały zarezerwowane dla penthouse’ów, jedno lub dwu poziomowych z ogrodami zimowymi i tarasami. Aktualne apartamenty na sprzedaż i wynajem w inwestycji Mennica Residence dostępne są w ofercie Lions Estate.

 

Udogodnienia dla mieszkańców Mennica Residence

Mennica Residence jest jedynym miejscem w Warszawie, które posiada tak zaawansowane  zaplecze relaksacyjne dla swoich mieszkańców. Inwestycja dysponuje przestrzenią rekreacyjną z salą spotkań dla mieszkańców w której organizowane są przyjęcia okolicznościowe. A także klubem malucha, gdzie pod okiem wykwalifikowanych opiekunek, można zostawić dzieci. Z myślą o mieszkańcach, inwestor zadbał o pomieszczenia rekreacyjno-wypoczynkowe tj.:

 • kort do squasha,
 • siłownię,
 • salę gimnastyczną z możliwością gry w koszykówkę,
 • szatnie,
 • saunę mokra i sucha,
 • jacuzzi z wyjściem na taras,
 • sale do masażu,
 • salę do zabiegów kosmetycznych.

Ponadto dla wygody mieszkańców udostępniono:

 • komórki lokatorskie oraz schowki do miejsc parkingowych,
 • miejsca postojowe podziemne dla samochodów,
 • nowatorskie systemy do parkowania rowerów oraz motocykli,
 • wydzielony wewnętrzny dziedziniec.

Cały projekt składa się z 188 nowych mieszkań w tym 10 lokali typu penthouse, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 8 do 15 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne. Mieszkania mają powierzchnie od 26 do 300 mkw., wyposażone są w dodatkowe przestrzenie, takie jak taras, loggia, balkon lub ogródek. Na różnych poziomach budynku zaaranżowana została również zieleń.

Lokalizacja Mennica Residence

Mennica Residence znajduję się w prestiżowej lokalizacji u zbiegu ulic Żelaznej i Grzybowskiej. W pobliżu znajduje się stacja metra Rondo ONZ (6 minut spacerem), przystanki autobusowe, tramwajowe (8 minut spacerem) oraz dworzec główny. To wszystko sprawia, że z łatwością można dostać się nawet w odległe części miasta. W pobliżu inwestycji znajduję się doskonale rozwinięta infrastruktura miejska, która zapewnia liczne restauracje (100 m od budynku), kawiarnie, muzea, galerie handlowe (Złote Tarasy do 1 km), teatry, urzędy i inne obiekty usługowe.

W okolicy znajdują się 33 placówki edukacyjne. Dla miłośników sportu niedaleko inwestycji jest Saleta Fight Club, HEAVEN Sauna oraz Joga Studio.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024