Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Złota 44 - Perła luksusu w centrum miasta

Złota 44 Perła luksusu w centrum miasta

Złota 44

Życie na najwyższym poziomie

ZŁOTA 44 to jedyne w swoim rodzaju miejsce w Warszawie. Budynek klasy premium  jest jednym z najwyższych budynków w stolicy – mierzy 192 m. Apartamentowiec usytuowany jest na rogu ulic Emilii Plater oraz Złotej w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Biznesowego, Dworca Centralnego, C.H. Złote Tarasy oraz Pałacu Kultury i Nauki. Obecnie nie ma takiego drugiego miejsca na mapie Warszawy, które szczyciłoby się takimi luksusami. 

Z uwagi na lokalizacje wszędzie jest blisko. W pobliżu apartamentowca znajdują się eleganckie restauracje, butiki, prestiżowe hotele oraz modne kluby. 

 

ZŁOTA 44 to

 • Najwyższa inwestycja w Unii Europejskiej – 192 metry wysokości
 • 54 piętra
 • 287 wyjątkowych apartamentów
 • 1800 m2 udogodnień dla mieszkańców
 • 600 m2 luksusu w penthousie na wysokości 200 metrów nad ziemią

Udogodnienia dla mieszkańców

 • Basen 25 m
 • Siłownia
 • Taras wypoczynkowy
 • Sala kinowa
 • Pokój zabaw dla dzieci
 • SPA – sauna sucha i parowa
 • Zewnętrzne jacuzzi
 • Symulator do gry w golfa
 • Sale konferencyjne
 • Reprezentacyjne lobby
 • Klimatyzowana piwniczka na wina
 • Luksusowe usługi tj. restauracja, konsjerż

Projektant luksusu

ZŁOTA 44 stała się prawdziwą ikoną stolicy. Swoją niespotykaną formę zawdzięcza najlepszym projektantom światowej sławy. Autorem budynku jest Daniel Libeskind, amerykański architekt polskiego pochodzenia. W swoim portfolio posiada takie projekty jak: Muzeum Żydowskie w Berlinie, Muzeum Felixa Nussbauma w Niemczech, Imperial War Museum North w Manchesterze, Muzeum Żydowskie w San Francisco czy Nowe Centrum Łodzi: Brama Miasta. Architekt jest także autorem projektu zagospodarowania Ground Zero po World Trade Center w Nowym Jorku.

Koncepcja inwestycji zakładała zmianę wyglądu ulicy oraz wejście budynku ZŁOTA 44 w dialog z najwyższym budynkiem stolicy – Pałacem Kultury i Nauki. Architekt chciał także, aby zaprojektowana przez niego forma była atrakcyjna do oglądania z różnych perspektyw. Tak powstał oryginalny kształt Żagla, inspirowany skrzydłem wznoszącego się do lotu orła, symbolu wolności i zmieniającej się Warszawy.

Technologia przyszłości

ZŁOTA 44 to doskonały przykład inteligentnego budynku, którego twórcy wykorzystali najnowszą myśl technologiczną i otworzyli drzwi do przyszłości, czyniąc wieżowiec jednym z najbardziej luksusowych w Europie. Dzięki wysoko zaawansowanym technicznie systemom przeróżnych czujników, sensorów i instalacji oraz zarządzającej nimi centrali, mieszkańcy ZŁOTEJ 44 mogą czuć się wygodnie i bezpiecznie.

Każdy właściciel mieszkania ma dostęp do systemu HMS (Home Management System) nie tylko z wnętrza apartamentu, ale również poprzez mobilną aplikację multitouch. Inteligentne centrum zarządzania HMS pozwala na sterowanie wieloma funkcjami, między innymi światłem, temperaturą, roletami wewnętrznymi czy uchylnymi panelami okiennym. Dzięki specjalnemu modułowi aplikacja pozwala także – poprzez kontakt z konsjerżem – na zamówienie sprzątania, rezerwacji stolika w restauracji, wykupienie pakietu SPA, zakupy w delikatesach czy przegląd samochodu. Tego typu rozwiązania są charakterystyczne dla wielkomiejskich ekskluzywnych apartamentów.

Eco friendly

Fasada ZŁOTEJ 44 jako jedyna w Polsce posiada system trójszybowych paneli (system TGU – Triple Glazed Unit), które redukują zużycie energii w budynku o 20%. System dodatkowo zapewnia optymalną izolację akustyczną, która chroni wnętrza przed zbytnim nagrzewaniem, bądź wyziębianiem się. Jest to kolejny dowód na to, że dzieło Daniela Libeskinda nie bez powodu uznawane jest za jedną z najlepszych inwestycji na europejskim rynku nieruchomości w ciągu ostatnich lat.

Budynek wyposażony jest także w stację do uzdatniania wody. Specjalne filtry oczyszczają ją, dzięki temu mieszkańcy nie muszą kupować wody w plastikowych butelkach. To pozwala na redukcję tego typu odpadów.

W budynku znajduje się stacja ładowania aut elektrycznych – Smart Station, która daje możliwość ładowania nawet dwóch pojazdów jednocześnie.

Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców udostępniony jest parking rowerowy na 288 miejsc.

Powiew świeżości

Na dachu wieżowca zlokalizowana jest stacja filtrująca powietrze. Dzięki niej świeże powietrze, pobierane z wysokości niemal 200 m nad ziemią jest najpierw oczyszczane, a następnie doprowadzane do wnętrza apartamentów. Apartamenty mają także możliwość wietrzenia pomieszczeń za pomocą mechanicznych uchylnych paneli elewacyjnych.

Światowej klasy design

ZŁOTA 44  to miejsce które łączy sztukę i kulturę, tworząc nieprzeciętną przestrzeń mieszkalną dla osób spragnionych wielkomiejskiego szyku. Za sprawą niezwykłej bryły apartamentowiec postrzegany jest jako budynek-rzeźba z luksusowymi wnętrzami. Za ich aranżację oraz części wspólne odpowiedzialna jest prestiżowa londyńska pracownia Woods Bagot.  Oferuje ona także możliwość wykończenia apartamentów w różnych wariantach. 

ZŁOTA 44 CLUB

Społeczność mieszkańców ZŁOTEJ 44 stanowią między innymi wybitni sportowcy, biznesmen, ludzie świata mediów i kultury. To dla nich powstał CLUB ZŁOTA 44 w którego ekskluzywnych przestrzeniach mogą spędzać czas na nieformalnych rozmowach przy muzyce i drinkach z przepięknym widokiem na centrum stolicy.  

Okolica ZŁOTEJ 44

W bliskim otoczeniu apartamentowca znajduje się wiele placówek kulturalnych, które zachęcają swoją bogatą ofertą.

 • Opera Narodowa – najstarszy i najsłynniejszy teatr operowy w Polsce. W ostatnim czasie przeżywa swój renesans. Bilety na wydarzenia rozchodzą się błyskawicznie. To miejsce gdzie wypada być. 
 • Filharmonia Narodowa – To właśnie tutaj można delektować się światową muzyką. Koncerty symfoniczne, chóralne, kameralne, recitale, koncerty dla dzieci i edukacyjne, zachęcają do spędzania wolnego czasu pośród  czołowych artystów świata.
 • Muzeum Fryderyka Chopina – zachwyca nie tylko muzyką, ale także ekspozycją i architekturą budynku. To miejsce pokochają nie tylko koneserzy muzyki poważnej.
 • Stare Miasto z klimatyczną Starówką, która została wpisana na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, przyciąga swoim klimatem, a urokliwe kawiarnie i restauracje, zapraszają na dania kuchni z całego świata.
 • Metropolitan – unikatowy projekt na skalę światową z efektownym patio otwartym dla warszawiaków i turystów. To tutaj można zrobić zakupy w luksusowych butikach, a także napić się kawy delektując się wysmakowanym wnętrzem.
 • Powiśle – jedna z modniejszych dzielnic Warszawy. Dzięki kultowym inwestycjom, takim jak nowa Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Centrum Nauki Kopernik, okolica tętni życiem przez cały rok. 

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024