Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Apartamenty Niemcewicza 17 - Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w stolicy

Apartamenty Niemcewicza 17 Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w stolicy

Niemcewicza 17

Jeden z najbardziej prestiżowych adresów w stolicy

Apartamenty Niemcewicza 17 znajdują się na Starej Ochocie w odległości 2.2 km od centrum Warszawy. Jest to to jeden z najbardziej prestiżowych adresów w mieście. Doskonała infrastruktura miejska, kulturalna i komunikacyjna oraz kameralna atmosfera otoczenia sprawia, że można tu wypocząć od miejskiego zgiełku.

Budowa inwestycji rozpoczęła się w styczniu 2015 roku. Pierwszy etap został oddany do użytkowania w III kw. 2016 r. Charakterystyczne elementy architektury tj. panoramiczne okna, loggie czy modernistyczna bryła budynku, to projekt pracowni JEMS Architekci.

Inwestorem i deweloperem projektu Apartamenty Niemcewicza 17 jest Grupa NAPOLLO. 

Cała inwestycja obejmuje zespół dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych o wysokim standardzie wraz z wewnętrznym, zielonym patio dla mieszkańców oraz ogólnodostępnym skwerem. 

W pierwszym etapie powstał budynek na planie litery U z głównym lobby od strony ul. Niemcewicza oraz dwoma bocznymi skrzydłami, stanowiącymi przedłużenie zabudowy wzdłuż ulic Ponieckiej i Odrzykońskiej. W pierwszym budynku znajduje się 71 mieszkań. W drugim do użytku oddano 51 mieszkań. Na terenie inwestycji powstał dwupoziomowy parking podziemny. Śródmiejski charakter projektu podkreślają lokale usługowe na parterze oraz starannie zaaranżowana zielona przestrzeń z miejscami do wypoczynku. Uroku dodają drzewa i krzewy dobrane pod kątem atrakcyjności kwitnienia i barwy w różnych porach roku. Mała liczba mieszkań w każdej klatce zapewnia poczucie prywatności.

W nowej inwestycji Niemcewicza 17 znajdują się mieszkania 1, 2, 3 i 4-pokojowe, o powierzchni od 31 do ok. 120 m². Na ostatniej kondygnacji zaplanowano reprezentacyjny, ponad 200-metrowy penthouse z własnym dostępem do windy. Wszystkie lokale wyposażone są w loggie, a apartamenty na najwyższym piętrze – w tarasy, z których rozciąga się widok na centrum Warszawy oraz Starą Ochotę. 

Elewacja budynku nawiązuje do stylistyki przedwojennej kamienicy. Nowoczesnego charakteru nadają naturalne materiały wykończeniowe, które są zastosowane zarówno na fasadzie, jak i w częściach wspólnych, w tym na podłogach i portalach drzwiowych. Główne wejście zaprojektowano w formie szerokiej witryny z rozsuwanymi drzwiami, a w reprezentacyjnym holu usytuowano recepcję. Przejście do klatek schodowych prowadzi przez przeszklony korytarz, pełniący funkcję galerii, z widokiem na dziedziniec. Cichobieżne windy i doskonała izolacja akustyczna sprawią, że mieszkańcy mają zapewniony spokój i ciszę.

Udogodnienia dla mieszkańców

 • ochrona całodobowa 
 • miejsca postojowe podziemne
 • pomieszczenie rekreacyjne
 • komórki lokatorskie
 • monitoring
 • internet
 • klimatyzacja
 • przystosowane dla niepełnosprawnych 
 • recepcja
 • TV kablowa 
 • usługi w budynku
 • winda

Okolica inwestycji

W okolicy ulicy Niemcewicza przeważa niska, kilkupiętrowa zabudowa, w tym starannie odrestaurowane kamienice przy pobliskim pl. Narutowicza. W bezpośrednim sąsiedztwie Apartamentów Niemcewicza 17 znajdują się placówki usługowe, placówki zdrowia, kultury i oświaty oraz doskonale rozwinięta sieć komunikacji – liczne linie autobusowe oraz tramwajowe.

W najbliższej okolicy znajduje się kilkanaście placówek edukacyjnych, w tym szkoły, przedszkola oraz centra artystyczne. 

Apartamentowiec oddalony jest od ścisłego Śródmieścia zaledwie kilka minut drogi pieszo. Dzięki temu mieszkańcy mają łatwy dostęp do wszystkich atrakcji, które serwuje miasto. 

Dojazd do centrów biurowych zlokalizowanych wzdłuż al. Jana Pawła II, Al. Jerozolimskich oraz w okolicach ul. Prostej zajmuje od 5 do 15 minut.

Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość Dworca Centralnego, Zachodniego oraz dworca PKS. W prosty i szybki sposób można również dotrzeć do międzynarodowego Lotniska Chopina.

Szukasz unikalnej nieruchomości? Znajdujemy naszym klientom dwa razy więcej ofert skracając czas poszukiwań i zakupu nieruchomości o 65%. Sprawdź nas!

Wyślij swoje oczekiwania »

Rozważasz sprzedaż swojej nieruchomości? Skracamy czas sprzedaży luksusowych nieruchomości o 3 miesiące uzyskując ceny sprzedaży wyższe od średnich cen rynkowych. Poznaj możliwości!

Zgłoś nieruchomość »
Lider Rynku Nieruchomości Premium w 2020 Przejdź do artykułu

Podobne inwestycje

2024