Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alicja Buczkowska | Nieruchomości, O nas, W okolicy | 22 marca

Łomianki – już tu jesteśmy! #LionsNewLocations

Niezmiernie miło nam ogłosić, że w ramach strategii #LionsNewLocations agencja nieruchomości Lions Estate rozszerza obszar swojej działalności o podwarszawskie Łomianki.

Skąd taka decyzja? Naszym celem jest zapewnienie klientom w nowych miejscach najwyższej jakości obsługi oraz największej skuteczności w sprzedaży i zakupie nieruchomości premium zarezerwowanych dotychczas dla klientów w najbardziej prestiżowych dzielnicach Warszawy.

Doświadczeni eksperci nastawieni na Twoje potrzeby

Lions Estate w swojej ofercie posiada luksusowe apartamenty, domy i rezydencje zlokalizowane w najbardziej prestiżowych dzielnicach Warszawy i jej okolicach.  W naszej codziennej pracy pomagamy w procesie sprzedaży apartamentów i domów, zapewniając sprawną realizację transakcji pod opieką najbardziej doświadczonych ekspertów na rynku. Pomagamy również znaleźć, kupić bądź wynająć jedyną w swoim rodzaju nieruchomość, która stanie się wymarzonym domem naszych Klientów.

Lokalizacja zyskująca na popularności

Lokalny rynek Łomianek oraz ich okolic dynamicznie się rozwija. Przybywa nieruchomości premium, najbardziej popularne pod tym względem są Łomianki Dolne, Osiedle Dąbrowa oraz okolice Kiełpina. Mieszkańcy cenią sobie przede wszystkim zieloną, spokojną okolicę. Niewątpliwym atutem jest bliskość Kampinoskiego Parku Narodowego, przy jednoczesnej niedalekiej odległości od stolicy. Nic więc dziwnego, że w okolicy powstaje coraz więcej luksusowych domów i rezydencji, wykończonych w najwyższym standardzie, obejmującym najnowocześniejsze udogodnienia. W ocenie ekspertów Lions Estate potencjał rynku jest ogromny. To idealne miejsce dla osób poszukujących wytchnienia od miejskiego zgiełku, chcących jednak zachować stosunkowo niewielką odległość od Warszawy.

Najwyższa jakość obsługi dla Ciebie

Nieruchomości premium to wąska i niesłychanie wymagająca specjalizacja, w której Klienci życzą sobie wyrafinowanego podejścia oraz oczekują fachowej wiedzy. W Lions Estate są to dla nas priorytety i to właśnie dlatego większość Klientów trafia do nas z polecenia lub współpracuje z nami od lat. Posiadamy ponad 250 rekomendacji w profilu Google My Company, w 98% są to opinie 5-cio gwiazdkowe.

#OnceLionsAlwaysLions

Byłem bardzo zadowolony z dwukrotnej współpracy z panią Emilią Iwaniec z Lions Estate – raz przy wynajmie, raz przy kupnie mieszkania. Pani Emilia Iwaniec jest bardzo profesjonalną agentką, świetnie znającą rynek nieruchomości i znakomicie się po nim poruszającą. Działa skutecznie! Cechuje ją bardzo wysoka kultura osobista, staranność, rzetelność, punktualność. Szczerze polecam współpracę z Panią Emilią Iwaniec.

– Marek Parol

Naszym punktem wyjścia jest zawsze zrozumienie potrzeb klienta i popatrzenie na proces sprzedaży nieruchomości z jego perspektywy. W zależności od potrzeb, dobieramy odpowiednie narzędzia i dostosowujemy strategię marketingową. Nasze unikalne podejście ma odzwierciedlenie w wynikach. Skracamy średni czas sprzedaży o 34% oraz uzyskujemy wyniki lepsze niż średnie ceny rynkowe. Potwierdzeniem tego jest tytuł Lidera najwyższej jakości obsługi klienta w obrocie nieruchomościami 2021 przyznany przez Magazyn Businesswoman&life.

Od teraz wyjątkowe usługi Lions Estate dostępne są dla właścicieli nieruchomości w Łomiankach i okolicach, jak również dla klientów poszukujących nowego lokum. Marka Lions Estate symbolizuje najwyższą jakość na rynku nieruchomości, dodaje splendoru i wartości oferowanym przez nas nieruchomościom.

Nasi doświadczeni eksperci są do Twojej dyspozycji w trakcie całego procesu sprzedaży nieruchomości. Od wyceny nieruchomości, poznania potrzeb i ustalenia strategii sprzedaży, przez proces przygotowywania nieruchomości na sprzedaż, profesjonalnej sesji fotograficznej, home stagingu oraz promocji we wszelkich kanałach sprzedaży. Dzięki naszej szerokiej wiedzy nie musisz znać się na rynku nieruchomości by podjąć wyłącznie dobre decyzje i zakończyć transakcję sukcesem.

Posiadasz nieruchomość w Łomiankach? Postaw na współpracę z najlepszymi

Jeśli posiadasz nieruchomość na terenie Łomianek i rozważasz jej sprzedać – skontaktuj się z nami! Zaczniemy od darmowej wyceny i porozmawiamy o możliwościach. Przygotujemy dla Ciebie indywidualny plan sprzedaży i przeprowadzimy cały proces od początku do końca.

UMÓW SIĘ NA ROZMOWĘ/ZAMÓW BEZPŁATNĄ WYCENĘ NIERUCHOMOŚCI

Julia Kostrzewa

Premium Property Advisor

mobile:  +48 577 953 300

email: julia.kostrzewa@lionsestate.pl

Julia Kostrzewa

 

 

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Alicja Buczkowska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 04.01.2021 8 powodów, dla których warto współpracować z dobrym agentem nieruchomości Wiele osób w momencie podjęcia decyzji o sprzedaży bądź rozpoczęciu poszukiwań nieruchomości ma wątpliwości – czy warto nawiązywać współpracę z agencją nieruchomości? Jakie zalety niesie za sobą taka współpraca? W poniższym artykule przedstawimy, dlaczego dobry agent nieruchomości to klucz do sukcesu Twojej transakcji Czytaj dalej »
Maria Góralczyk | Nieruchomości, Wiedza | 04.12.2019 Ekskluzywna lokata z widokiem na miasto, dlaczego warto inwestować w luksusowe nieruchomości? Nie od dziś wiadomo, że nieruchomości są traktowane jako stabilna i bezpieczna forma lokaty kapitału. Niezależnie od koniunktury na rynku nieruchomości nie tracą na wartości, wręcz przeciwnie: pozwalając zarówno na zabezpieczenie kapitału, jak i pomnażanie zainwestowanych w nie środków. Czytaj dalej »
Alicja Buczkowska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 09.03.2021 Lions Estate - Lider najwyższej jakości obsługi klienta w obrocie nieruchomościami 2021 W nowym roku #LionsTeam nie zwalnia tempa! Jest nam niezwykle miło poinformować, że zostaliśmy uhonorowani prestiżową nagrodą Magazynu Businesswoman&life. Czytaj dalej »
Bartłomiej Annusewicz | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 22.10.2020 Lions Estate – Lider Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości Premium 2020 XI Gala Polish Businesswomen Awards, organizowana przez redakcję magazynu „Businesswoman & life” odbyła się w pięknych wnętrzach pięciogwiazdkowego Regent Warsaw Hotel przy ul. Belwederskiej 23 w Warszawie. Uświetniły ją m.in. występy utalentowanej saksofonistki Nastazji Babskiej (Nastya Sax) czy pokaz tańca w wykonaniu tancerzy ze szkoły tańca Arthur Murray, ale dla nas najważniejszym wydarzeniem wieczoru było… Czytaj dalej »
2024