Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Alena Annusewicz | Ludzie, O nas | 11 października

To już 300 opinii od Klientów Lions Estate!

ZOSTAŁA WYSTAWIONA 300 OPINIA O LIONS ESTATE W GOOGLE! NA PODSTAWIE WSZYSTKICH OCEN, NASZ OGÓLNY WYNIK TO 4,9 W PIĘCIOSTOPNIOWEJ SKALI!

Jesteśmy ogromnie wdzięczni naszym Klientom za poświęcenie czasu na wystawienie opinii oraz podzielenie się własnymi doświadczeniami z Lions Estate! Dzięki temu pozostajemy liderem na rynku oraz najczęściej polecaną agencją premium w Warszawie. Każda jedna opinia jest dla nas bardzo ważna, a w tym artykule, chcemy się nimi podzielić i przedstawić firmę oczami Klientów Lions Estate.

“Otrzymałem fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie procedury sprzedaży domu”

Lions Estate Doradcy nieruchomości

Klienci przede wszystkim cenią sobie profesjonalizm, indywidualne podejście, doświadczenie i ekspercką wiedzę doradców Lions Estate. Robimy wszystko, by sprostać nawet najwyższym wymaganiom i wspieramy Klientów w każdy możliwy sposób – zarówno najemców i wynajmujących, jak i kupujących oraz sprzedających. Tak o współpracy przy transakcji sprzedażowej z Agatą Śliwką, doradcą premium pisze Klient, Pan Władysław:

“Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Agatą Sliwką i z całą pewnością mogę polecić Państwa usługi Firmy “Lions Estate”. Otrzymałem fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie procedury sprzedaży domu w Gminie Wilanów. Dziękuję raz jeszcze!” ~ Władysław Naja

Agata Śliwka

“Czysta przyjemność”

Korzystając z kompleksowych usług agencji premium, Klienci są w najlepszych rękach doradców, którzy nie są jedynie fachowcami, ale też pasjonatami! Zakup nowego domu czy apartamentu wcale nie musi być stresującym doświadczeniem. Wręcz przeciwnie! Może być to ciekawy i przyjemny proces, o czym pisze Pan Adam, który przy pomocy Natalii Dudek został właścicielem nowej nieruchomości:

“Współpraca przy zakupie nieruchomości z Lions Estate, a dokładniej z Panią Natalią Dudek, to czysta przyjemność! W pełni polecam, jako strona kupująca. Indywidualne, nietuzinkowe podejście, szybkość i skuteczność działania, zaangażowanie w projekt, dbałość o szczegóły, fenomenalny kontakt – cóż dodać więcej 🙂 Bardzo polecam” ~ Adam Tonkiel

Natalia Dudek

Dbanie o nieruchomość “jak o swoją”

Pomimo trudniejszej sytuacji w pierwszej połowie roku na rynku najmowym spowodowanej przez pandemię, doradcy Lions Estate cały czas sukcesywnie przeprowadzają wiele transakcji najmowych. [Najem Nieruchomości Premium z Lions Estate]

Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego też wiemy, że oprócz świadczenia usług na najwyższym poziomie, kluczowa jest klarowna komunikacja i empatia. Staramy się spojrzeć na każdą sytuację z perspektywy Klienta, co pomaga nam szybko zidentyfikować Jej/Jego potrzeby oraz znaleźć odpowiednie rozwiązanie, o czym pisze w swojej opinii Pan Marcin:

“Na rynku nieruchomości jestem już ładnych parę lat, obcowałem z wieloma agencjami i agentami. Śmiało mogę powiedzieć że profesjonalizm, zaangażowanie, walka o klienta Pani Ewy Marcinowskiej zasługuje na brawa. Od roku nie mogłem wynająć domu korzystając z kilku agencji. Pani Ewa w ciągu kilku tygodni znalazła kilku potencjalnych najemców, pokazywała i dbała o  nieruchomość “jak o swoją” i pokazała naprawdę bardzo duże zaangażowanie, walkę i pomoc. Udało się. Naprawdę polecam Panią Ewę!” ~Marcin Ropelewski

Ewa Marcinowska Lions Estate

Ewa Marcinowska

Doskonała obsługa klienta

Po zakupie mieszkania pod inwestycję, istotne jest sprawne wynajęcie nieruchomości, by zainwestowane pieniądze szybko zaczęły na siebie pracować. Klienci Lions Estate nie muszą daleko szukać, ufają swojemu doradcy i często dokonują nawet kilku transakcji przy pomocy tej samej osoby. Taki przypadek opisuje Pani Petya po kolejnej udanej współpracy z Olą Gąsiorowską:

“Dziękuję za znakomitą współpracę z Olą Gąsiorowską! Jest świetną profesjonalistką, która pomogła nam znaleźć nieruchomość inwestycyjną w Warszawie. Jest szybka w komunikacji, bardzo cierpliwa w stosunku do naszych próśb i udało jej się znaleźć nam fantastycznych najemców. Ponieważ nie jesteśmy w Polsce, robi wszystko, aby nas wesprzeć i naprawdę zapewnia doskonałą obsługę klienta! Dodatkowo chciałbym polecić Lions Estate jako agencję, ponieważ rozpoczęcie współpracy z agencją przebiegło szybko i bezproblemowo oraz znacznie różniło się od negatywnych doświadczeń, jakie mieliśmy z inną agencją.”~ Petya Ivanova

Doradca ds. Nieruchomości Lions Estate

Ola Gąsiorowska

“Wsparcie, które otrzymałem, było po prostu wyjątkowe”

Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci zostali przede wszystkim wysłuchani i zrozumiani. Dążymy do tego, by czuli się ważni. Proaktywność i dostępność są niezbędne, szczególnie przy współpracy z Klientami z zagranicy, którzy z reguły mają ograniczoną ilość czasu na szukanie i oglądanie nieruchomości. O swoich doświadczeniach z Lions Estate pisze David z Wielkiej Brytanii:

“Przed przeprowadzką do Warszawy z Dubaju przyjechałem na wizytę rozpoznawczą z zamiarem znalezienia miejsca do życia, zanim miesiąc później zacząłem swoją nową pracę. Skontaktowałem się z kilkoma agentami i bardzo trudno było mi uzyskać wsparcie, którego potrzebowałem podczas mojej krótkiej wizyty. Kolega z pracy zdał sobie sprawę, że mam problemy i polecił Lions Estate, w szczególności Danielę Kobeluch. Daniela szybko oceniła moje wymagania i w ciągu kilku godzin znalazła 5 nieruchomości, które mogłem obejrzeć. Miałem wolny czas tylko w piątkowe popołudnie, o którym dowiedziałem się, że były urodziny Danieli. Mimo to Daniela uprzejmie zgłosiła się na ochotnika, aby spędzić całe popołudnie, pomagając mi znaleźć moje nowe mieszkanie. Wsparcie, które otrzymałem, było po prostu wyjątkowe, a Daniela nadal wspierała mnie przez cały proces umowy i poza nią. Mieszkam teraz w moim nowym mieszkaniu (jest niesamowite!) i bardzo doceniam całe wsparcie, jakie mi zaoferowano. Bez wahania polecam Lions Estate i Danielę, jeśli szukasz profesjonalnego, szczerego, uczciwego i autentycznego wsparcia w znalezieniu nowego domu.”~ David Dubai

Doradca ds. Nieruchomości Lions Estate

 

Daniela Kobeluch

300 opinii od naszych Klientów to dla nas wielka nagroda. Bardzo dziękujemy za zaufanie, które napędza zespół do dalszego działania! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za każdą ocenę, opinię i polecenie – dzięki nim wiemy, że nasza praca i poświęcenie zostały zauważone i docenione, a to co robimy ma sens! Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, szczególnie gdy Klienci do nas wracają!

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY Z LIONS ESTATE – LIDEREM RYNKU NIERUCHOMOŚCI PREMIUM W WARSZAWIE

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Bartłomiej Annusewicz | Nieruchomości, Poradnik | 10.08.2021 Jak dziś kupuje się luksusowe nieruchomości? Nieruchomości premium to segment rynku, który w Polsce rozwija się dynamicznie. Wraz z nieustannym bogaceniem się Polaków, grupa klientów zainteresowanych zakupem luksusowych nieruchomości stale rośnie. Sytuacja wydawałaby się idealna. Problem jednak w tym, że popyt przewyższa podaż, dostępność jakościowych ofert jest bardzo ograniczona, a zdecydowana większość z nich nigdy nie trafia do publicznego obiegu. Kupującym bardzo ciężko znaleźć nieruchomość, która spełniałaby wyszukane oczekiwania. Jak zatem wygląda dziś proces poszukiwań i zakupu luksusowych nieruchomości? Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Ludzie, O nas | 30.07.2021 Kobiety na Rynku Nieruchomości Dlaczego współczesne kobiety tak chętnie wybierają karierę jako agentki nieruchomości? Czytaj dalej »
Alicja Buczkowska | Ludzie, Nieruchomości, O nas | 09.03.2021 Lions Estate - Lider najwyższej jakości obsługi klienta w obrocie nieruchomościami 2021 W nowym roku #LionsTeam nie zwalnia tempa! Jest nam niezwykle miło poinformować, że zostaliśmy uhonorowani prestiżową nagrodą Magazynu Businesswoman&life. Czytaj dalej »
Bartłomiej Annusewicz | Nieruchomości, Poradnik, Wiedza | 29.09.2021 Luksusowe nieruchomości sprzedawane off-market Luksus to coś unikalnego, co nie jest dostępne dla wszystkich. Im bardziej nieosiągalne, tym większe wzbudza pożądanie. Dokładnie tak dziś sprzedaje się luksusowe nieruchomości. Coraz większym zainteresowaniem cieszy się w Polsce sprzedaż off-market, a więc oferowanie nieruchomości z najwyższej półki wyłącznie wybranym klientom bez upubliczniania ich w Internecie. W ten sposób sprzedawanych jest obecnie coraz więcej najdroższych apartamentów i rezydencji w kraju. Na czym dokładnie polega sprzedaż off-market i kiedy przynosi największe korzyści? Czytaj dalej »
2024