Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!
W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Sprzedaj lub wynajmij
swoją nieruchomość
Z najczęściej polecanymi doradcami na rynku premium
"70% właścicieli nieruchomości trafia do nas z rekomendacji od innych klientów, którzy polecają nas ze względu na jakość usług, skuteczność oraz uzyskiwanie ponadprzeciętnych wyników."
W imieniu zespołu Lions Estate dziękuję za zaufanie. Bartłomiej Annusewicz, Dyrektor Zarządzający Lions Estate

Zgłoś nieruchomość, krok 1/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Adres nieruchomości
Opis nieruchomości
Oczekiwana cena najmu/sprzedaży
Dalej »

Zgłoś nieruchomość, krok 2/2

Wypełnij formularz a nasz doradca się z Tobą skontaktuje
Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-Mail
Twoja wiadomość

Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Wysyłanie wiadomości do:

Maria Góralczyk

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu
Skontaktuj się z agentem

Numer oferty

Imię i nazwisko
Nr telefonu
E-mail
Twoja wiadomość
Preferowana forma kontaktu

Ola Gąsiorowska Senior Property Advisor

Bio

Przez 8 lat spełniałam się w branży mody, marketingu online oraz mediów społecznościowych. Otwarty, kreatywny umysł i pozytywne nastawienie to cechy, dzięki którym z przyjemnością stawiam czoła nowym wyzwaniom. Ten power wykorzystuję w branży nieruchomości, aby spełniać moje marzenia o fascynującej pracy z ludźmi i jednocześnie spełniać marzenia Klientów o idealnym miejscu do życia...

Kontakt

Nr telefonu: +48 577 682 500
E-mail: ola.gasiorowska@lionsestate.pl
Skontaktuj się z doradcą »

Nagrody

  • Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q3) - Lider Jakości - Najczęściej polecany doradca (Q3) 2021

Osiągnięcia

  • Lew Miesiąca - luty - Lew Miesiąca - luty 2024
  • Lew Miesiąca - październik - Lew Miesiąca - październik 2021

Rekomendacje

Dodaj opinię »
David G
Mialem i mam przyjemność współpracowac z Panią Olą Gąsiorowską nad wynajęciem mieszkań. Bardzo profesjonalna obsługa, szczegółowe doradztwo i pomoc w całym zakresie nawet jeszcze przed podpisaniem umowy pośrednictwa. Dzięki jej zaangażowaniu pierwsze mieszkanie zostało wynajęte szybko i dopięcie ostatnich formalności przebiegło sprawnie. Polecam i pozdrawiam!
Tomek Boguszewski
Proces wynajmu tak sprawny i szybki, że zaskoczył chyba także pracowników agencji odpowiedzialnych za transakcję... ;) polecam, szczególnie duet pań: Oliwia&Ola.
Michał Popowicz
Serdecznie polecam. Pani Gąsiorowski wykazała 100% profesjonalizmu.
Justyna Grzymała
Świetna współpraca oraz profesjonalne podejście do klienta. Dzięki Pani Oli Gąsiorowskiej szybko i sprawnie wynajęłam swoje mieszkanie. Bardzo polecam!
Małgorzata Lemanska
Rzeczowa współpraca z panią Aleksandrą Gąsiorowską. Zlecenie poszukania Najemcy trwało 2 tygodnie. Pani Aleksandra była przygotowana i oferując mieszkanie bardzo szczegółowo odpowiadała na pytania Zainteresowanym wynajmem mieszkania. Tak prowadzona obsługa pozwoliłły na szybkie zamknięcie transakcji . Profesjonalizm i wysoka kultura osobista. Polecam Lions bo Pracownicy Firmy są rzetelni , pracowici i kompetentni. co potwierdzila , w moim przypadku współpraca z panią Aleksandrą Gąsiorowską. Małgorzata Lemanska
Ewa Mal
Miałam przyjemność współpracować z Panią Olą Gąsiorowską. Mimo, że ostatecznie zdecydowałam się na mieszkanie nie przez Lions Estate, Pani Ola wyróżniła się na tle innych agentów, z którymi miałam do czynienia. Odpowiada szybko, konkretnie, nie wysyła tylko ofert, które ma, ale dopasowuje je pod klienta. Jeśli poszukujesz mieszkania via Lions Estate to proponuję skontaktować się z Panią Olą. Dodatkowo jest przesympatyczna!
Andrea Lopez
Ola była niesamowitą pomocą w poszukiwaniu mieszkania, które będzie moim domem przez następny rok. Jej praca była bardzo profesjonalna, naprawdę zrozumiała, czego szukam i zaoferowała mi wszystko, co mogła w bardzo krótkim czasie. Jej skuteczność była imponująca. Gorąco polecam ją i jej agencję. Dodatkowo, jeśli jesteś obcokrajowcem, jej angielski jest plusem :)
Pixel Rock
Nasze doświadczenie było bardzo pozytywne. Nasza rodzina przeprowadzała się do Warszawy i szukaliśmy mieszkania. Musieliśmy znaleźć długoterminowy wynajem dla 5-osobowej rodziny w ciągu tygodnia. Jesteśmy architektami i projektantami, więc byliśmy bardzo wybredni. Nie znaliśmy też miasta i w trakcie poszukiwań zmieniliśmy nasze oczekiwania. Ola była bardzo pomocna. Pokazała nam miejsca, które znaleźliśmy online, a także niektóre na rynku. Po tym, jak zorientowała się, czego potrzebujemy - mieliśmy idealne dopasowanie. Obsługa posprzedażowa była również doskonała. Polecam!
Damian Milczarek
Współpraca z Panią Olą Gąsiorowską z Lions Estate to synonim profesjonalizmu! Świetna komunikacja i responsywność na moje liczne pytania, elastyczne dostosowanie do moich potrzeb, duża pomoc także spoza zakresu tego konkretnego mieszkania. Bardzo polecam!
Petya Ivanova
Chciałbym wyrazić wdzięczność za doskonałą współpracę z Olą Gasiorowską! Jest świetną profesjonalistką, która pomogła nam znaleźć nieruchomość inwestycyjną, której potrzebujemy w Warszawie. Jest szybka w komunikacji, bardzo cierpliwa wobec naszych próśb i udało jej się znaleźć dla nas fantastycznych najemców. Ponieważ nie jesteśmy w Polsce, robi wszystko, co w jej mocy, aby nas wspierać i naprawdę zapewnia doskonałą obsługę klienta! Dodatkowo chciałbym polecić Lions Estate jako agencję, ponieważ rozpoczęcie współpracy z agencją było szybkie i płynne oraz znacznie różniło się od negatywnych doświadczeń, jakie mieliśmy z inną agencją.
Tatsiana Izafatava
Dzień dobry. Pragnę wyrazić moją głęboką wdzięczność profesjonalnemu agentowi I po prostu cudownej osobie Pani Ole Gąsiorowskiej! Uczciwa praca, pozytywne nastawienie, jasny plan działania, wysoki poziom profesjonalizmu, indywidualne podejście i ciepłe relacje biznesowe z klientami. Złożoność transakcji polegała na tym, że główne zatwierdzenia były realizowane zdalnie (znajdowały się poza granicami Polski). Ale to wcale nie wpłynęło na jakość i wydajność komunikacji z Olą i ogólnie na wynik wspólnej pracy. Pani Ola, dziękujemy za pomoc i gorąco polecamy jako profesjonalnego agenta.
Marcelina Markiewicz
Polecam! Miałam przyjemność współpracować z Panią Olą Gąsiorowską, która bardzo szybko i konkretnie zajęła się całym procesem wynajmu. Byłyśmy w stałym kontakcie, a cała transakcja przebiegła na najwyższym poziomie.
Caroline Karolina
Polecam współpracę z Panią Olą Gąsiorowską. Jej rzetelność i zaangażowanie pozwoliły mi przebrnąć przez proces wynajmu pięknego mieszkania.
Angelo Bertinotti
Właśnie przeprowadziłam się do Polski i szukałam mieszkania w Warszawie na czas przeprowadzki. Ola Gąsiorowska z Lions Estate była bardzo pomocna i responsywna podczas całego procesu, a mieszkanie znalazłam w zaledwie kilka dni. Polecam!
Klaudia Majkowska
Byłam zachwycona współpraca z Olą Gąsiorowską i zespołem Lions Estate. Mega profesjonalna obsługa, eksperckie doradztwo, bardzo dużo cierpliwości :) i świetne, indywidualne podejście do klienta. Transakcja zakończona sukcesem i przez cały proces czułam się bardzo wspierana :) polecam wszystkim! Ola jest the best!
Anna Rajewska
Bardzo polecam współpracę z Panią Olą Gąsiorowską. Niestandardowe zaangażowanie, profesjonalizm i uprzejmość warta szczególnego podkreślenia.
int(36)

Ostatnie transakcje

Wynajęte
Warszawa, Wałowa Śródmieście Muranów53m²
Wynajęte
Warszawa, Krochmalna Śródmieście Mirów61m²
Wynajęte
Warszawa, Wałowa Śródmieście Muranów53m²
Wynajęte
Warszawa, Wilcza Śródmieście Południowe64m²
Wynajęte
Warszawa, gen. Stanisława Skalskiego Praga-Południe Gocław60m²
Wynajęte
Warszawa, Fort Piłsudskiego Mokotów62m²
Sprzedane
Warszawa, Myśliwiecka Śródmieście Ujazdów76m²
Wynajęte
Warszawa, Łowicka Mokotów Stary Mokotów56m²
Wynajęte
Warszawa, Kolejowa Wola Czyste67m²
Wynajęte
Warszawa, Aleja Rzeczypospolitej Wilanów Błonia Wilanowskie78m²
Wynajęte
Warszawa, Sienna Wola Mirów66m²
Wynajęte
Warszawa, Grochowska Praga-Południe Kamionek73m²
Wynajęte
Warszawa, Adama Branickiego Wilanów Błonia Wilanowskie94m²
Wynajęte
Warszawa Warszawa270m²
Wynajęte
Warszawa, Karolkowa Wola Czyste33m²
Wynajęte
Warszawa, Złota Śródmieście60m²
Wynajęte
Warszawa, Waliców Wola Mirów33m²
Sprzedane
Warszawa, Foksal Śródmieście188m²
Sprzedane
Warszawa, Wolska Wola38m²
Wynajęte
Warszawa, Grzybowska Wola Mirów34m²
Wynajęte
Warszawa, Solec Śródmieście Solec33m²
Sprzedane
Warszawa, Wolska Wola43m²
Wynajęte
Warszawa, Krochmalna Wola Mirów50m²
Sprzedane
Warszawa, Żelazna Wola Mirów40m²
Wynajęte
Warszawa, Foksal Śródmieście114m²
Wynajęte
Warszawa, Zygmunta Hübnera Żoliborz Sady Żoliborskie110m²
Wynajęte
Warszawa, Karolkowa Wola Mirów55m²
Wynajęte
Warszawa Białołęka Białołęka Dworska206m²
Wynajęte
Warszawa, Nałęczowska Mokotów Sadyba63m²
Wynajęte
Warszawa, Nałęczowska Mokotów Sadyba48m²
Wynajęte
Warszawa, Nałęczowska Mokotów Sadyba53m²
Wynajęte
Warszawa, Nałęczowska Mokotów Sadyba28m²
Wynajęte
Warszawa, Nałęczowska Mokotów Sadyba28m²
Wynajęte
Warszawa, Mariana Zdziechowskiego Mokotów Ksawerów40m²
Wynajęte
Warszawa, Mariana Zdziechowskiego Mokotów Ksawerów41m²
Sprzedane
Warszawa, Sokratesa Bielany Wawrzyszew94m²
2024