Twoje zgłoszenie
zostało przyjęte!

W imieniu Lions Estate dziękuję za zaufanie
Nasz Doradca skontaktuje się niezłocznie.
Maria Góralczyk | Lifestyle | 20 listopada

Zrelaksuj się! Jak luksusowe nieruchomości Warszawy pomagają odprężyć się bez wychodzenia z domu

Masz za sobą ciężki, intensywny dzień pełen wrażeń. Jedyne o czym myślisz, to powrót do domu i relaks. Pewnie chętnie popływałbyś na basenie, wybrał się na spacer do parku lub zafundował sobie masaż, ale zwyczajnie nie masz na to czasu lub siły. Nie musisz! Mieszkając w luksusowych nieruchomościach Warszawy relaks i odprężenie masz na wyciągnięcie ręki! Sprawdź, jakie komfortowe udogodnienia czekają na mieszkańców ekskluzywnych apartamentowców stolicy.

AKTYWNY WYPOCZYNEK

Dla wielu osób, niezależnie od wieku, idealnym sposobem na rozluźnienie jest sport, wysiłek fizyczny. Co robić jednak, gdy pogoda za oknem nie sprzyja joggingowi w parku, a uliczne korki zniechęcają do wyprawy na squasha lub basen? Mieszkańcy luksusowych nieruchomości w Warszawie nie mają takich zmartwień – tu masa odprężających aktywności jest w zasięgu ręki.

Jedną z nich jest basen. Pływanie doskonale działa na zdrowie – relaksuje, jak i pozwala rozluźnić i wzmocnić mięśnie grzbietu spięte po kilku godzinach spędzonych przy komputerze.

W przypadku większych, wielopoziomowych apartamentowców niemal standardem stał się basen w budynku dostępny tylko dla mieszkańców. Takim udogodnieniem może pochwalić się m.in. Złota 44, Villa Monaco, Rezydencja Opera i Rezydencja Foksal. Czasem jest to kameralny basen, a niekiedy imponujący 25-metrowy obiekt, jak np. basen przy Złotej 44, który według informacji podawanych przez inwestora, jest największym prywatnym basenem w Polsce.

W apartamentowcach można aktywnie spędzić czas na wiele różnych sposobów. Mieszkańcy mogą np. rozegrać partię w squasha w specjalnie przeznaczonej do tego sali (Rezydencja Foksal), zrzucić zbędne kilogramy i rozładować stres w fitness-klubie (m.in. Cosmopolitan, apartamenty Foksal 13/15) czy nawet zagrać w symulator golfa (Złota 44).

RELAKS W SPA

Oczywiście nie każdy ma ochotę na wysiłek fizyczny, pływanie w basenie czy intensywny bieg na bieżni. Dla tych, którym marzy się beztroska swoboda nicnierobienia w komfortowym otoczeniu, powstały specjalne strefy SPA i relaksu. Czasem dla odprężenia wystarczy kilka chwil spędzonych w łaźni, jacuzzi lub gorącej saunie, które są do dyspozycji mieszkańców niejednej luksusowej nieruchomości w Warszawie, np. Złotej 44 oraz Cosmopolitan. To prawdziwa oaza relaksu, z której człowiek wychodzi jak nowo narodzony! Tu można również zapomnieć na chwilę o otaczającym świecie podczas odprężającego masażu.

PRZY LAMPCE WINA

Po dniu pełnym intensywnych wrażeń każdemu należy się lampka dobrego wina. Oczywiście na taką przyjemność mogą sobie pozwolić wszyscy, ale mieszkając w luksusowych apartamentach Warszawy lampka ta nabierze zupełnie nowego smaku.

W ekskluzywnym apartamentowcu Złota 44 do dyspozycji mieszkańców oddana została specjalna piwniczka do starzenia i degustacji win. Również mieszkańcy Rezydencji Foksal mogą przechowywać swoje wytrawne trunki w specjalnie przeznaczonej do tego piwniczce.

Zdaniem koneserów, wino leżakujące w cieniu, otulone naturalnym, piwnicznym chłodem nabiera głębszego, bardziej wyrazistego aromatu, który zdecydowanie wyróżnia się na tle trunków trzymanych w zwykłym domowym barku.

BLIŻEJ NATURY

Od zarania dziejów kontakt z przyrodą działa na człowieka relaksująco. Szereg obserwacji i badań dowiodło, że bliskość natury odpręża, niweluje stres, pozytywnie oddziałuje na układ nerwowy. Skąd tak dobroczynny wpływ Matki Natury?

Powodów takiego stanu rzeczy należy szukać w pierwotnym charakterze samej natury. Człowiek wywodzi się ze środowiska naturalnego, od zawsze było mu ono potrzebne do życia. Lasy, ogrody otaczały człowieka, towarzyszyły mu od dziecka będąc przestrzenią beztroskich zabaw i taki ich obraz utrwalił się w pamięci. Przyroda to także symbol stałości, w której człowiek szuka podświadomie oparcia w dynamicznie zmieniającym się świecie.

Z tak istotnego znaczenia przyrody zdają sobie sprawę inwestorzy realizujący luksusowe nieruchomości w Warszawie. Wiele z nich powstało w bliskim sąsiedztwie parków, terenów zielonych, aby nawet po długim, intensywnym dniu móc szybko zanurzyć się w zieleni podczas wieczornego spaceru.

Ekskluzywne osiedle Eko-Park położone jest tuż obok Pól Mokotowskich, zwanych zielonym centrum Warszawy. W bliskim sąsiedztwie Parku Sieleckiego na Mokotowie znajduje się Villa Monaco, a na pograniczu samych Łazienek Królewskich powstały m.in. inwestycje Park Lane (Podchorążych) i Parkowa 19.

Gdyby jednak mieszkańcy nie mieli ochoty na spacer, z naturą mogą obcować często nawet bez wychodzenia z apartamentowca. Takie możliwości daje np. Rezydencja Opera zapewniając dostęp do stylowo zaaranżowanego ogrodu na dachu budynku. Apartamentowiec przy ul. Grzybowskiej 4 oferuje mieszkańcom patio z fontanną otoczoną bujną zielenią.

Zobacz wszystkie luksusowe apartamentowce Warszawy, w których relaks i odprężenie nabierają zupełnie nowego znaczenia. Skontaktuj się z Lions Estate!

Bądź na bieżąco

Zapisz się do powiadomień o nowych artykułach,
wyjątkowych ofertach, informacjach z rynku.

Polecane artykuly

Maria Góralczyk | Nieruchomości | 21.08.2019 Luksusowe nieruchomości w Warszawie, Najciekawsze adresy 2019 roku Rynek luksusowych nieruchomości w Polsce rośnie. Dużym zainteresowaniem cieszą się apartamenty w ekskluzywnych inwestycjach, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Nieruchomości, O nas | 07.09.2020 Zakup nieruchomości premium z Lions Estate Pozwól, że przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę odpowiadającą Twoim potrzebom. Przekonaj się jak wygodnie i komfortowo możesz spełnić marzenia o idealnym, luksusowym domu. Czytaj dalej »
Iza Kuczewska | Nieruchomości, Poradnik, Wiedza | 21.03.2020 Rynek nieruchomości premium w Warszawie- analiza bieżącej sytuacji W trosce o Państwa komfort przygotowaliśmy podsumowanie aktualnych procesów na rynku nieruchomości, analizę zachowań klientów oraz przewidywany wpływ epidemii na rynek nieruchomości w Polsce. Czytaj dalej »
Bartłomiej Annusewicz | Nieruchomości | 10.12.2019 No więc, jaki był rok 2019 w nieruchomościach? W 2019 roku nieruchomości były na ustach wszystkich. Były rekordowe transakcje, były rekordowe sprzedaże, mamy rekordowe ceny. Przejrzyjmy się bliżej w naszym świąteczno-noworocznym podsumowaniu przygotowanym specjalnie dla Państwa. Czytaj dalej »
2024